Za láskou vzhůru (2016) online ke shlédnutí

Film Za láskou vzhůru online ke shlédnutí. Přehrajte si přímo zde přes internet novou francouzskou romantickou komedii. Čeká vás opravdu hezký film režiséra Laurenta Tirarda, který jsme pro vás připravili přímo zde na této webové stránce pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Můžete si ho přehrát skutečně přímo zde a to naprosto jednoduše a zdarma. Film vás zaujme originálním příběhem, který je o tom, že krásná, chytrá žena ve vysokém postavení to nemá s hledáním partnerů úplně jednoduché.

Film Za láskou vzhůru online ke shlédnutí právě pro vás. Pokud máte rádi hezké filmy, které jsou plné romantiky a krásných chvilek, tak byste si určitě neměli nechat ujít ani tento snímek. Zbrusu nová francouzská romantická komedie Laurenta Tirarda nám ukáže, že protiklady se opravdu přitahují. A že i malá náhoda může ovlivnit náš život fatálně. Bude to opravdu hezký film, který se velmi hodí i na léto. Zajít si na takovou komedii se svým milovaným protějškem do letního kina – těžko si dovedu představit něco lepšího. Kromě toho si navíc můžete tento snímek přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. To je další možnost, která má jistě své nemalé klady.

Za láskou vzhůru (2016) online ke shlédnutí.

Snímek Za láskou vzhůru šel do českých kin od 4. 8. 2016, ale jak už jsme nastínili, tak vy za ním rozhodně do nejbližšího kina utíkat nemusíte. I když je to samozřejmě nádherný zážitek. To je samozřejmě a určitě vás o tuto informaci nemůžeme ochudit. Na druhou stranu pohodlí domova má také své značné výhody. Video s filmem vám přinášíme ve skvělé HD kvalitě, která vám nabídne velmi detailní obraz a k tomu ještě křišťálově čistý zvuk. Zkrátka po audiovizuální stránce opravdu fenomenální zážitek. A i s příběh snad budete maximálně spokojeni. Pojďme si tedy film rozebrat podrobněji.

Diana by ráda našla skutečně úžasného muže.

Začneme od hereckého obsazení, které vám sice asi nic moc zajímavého neřekne, ale to ostatně není až tak důležité. Do hlavní dvojrole byli obsazeni Jean Dujardin a Virginie Efira. Dujardin patří v současnosti mezi nevíce obsazované francouzské herce, francouzskými médii je dokonce srovnáván s Jean-Paul Belmondem. Zazářil ve snímcích 99 franků, Muž a jeho pes nebo Vlk z Wall Street. Půvabná belgická herečka Virginie Efira byla obsazena do filmů Zabij mě, prosím, Životní šance nebo Rodina k pronájmu.

Ve vedlejších rolích se také ukáže celá řada dalších zajímavých jmen. Herec, ale především scénárista a také režisér Cédric Kahn, přitažlivý César Domboy  (známe jej z filmu Muž na laně), Eléa Clair, Myriam Tekaïa nebo François-Dominique Blin.

Je to nová francouzská komedie.

Francouzský režisér středních let Laurent Tirard by mohl být známý díky režírování dvoudílného rodinného filmu Mikulášovy patálie, režíroval ale také jeden ze série snímků o Asterixovi a Obelixovi, konkrétně Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva. Jedná se tedy o ty nejznámější a nejvelkolepější francouzské komedie poslední doby. Scénář k filmu rovněž napsal sám režisér a to ještě společně s Grégoire Vigneron. Za kameru se postavil Jérôme Alméras. Další encyklopedické informace hledejte kde jinde, než na CSFD.cz. Samozřejmě tak naleznete spoustu dalších důležitých i nedůležitých informací.

A tím se dostáváme k příběhu filmu. Hlavní hrdinkou je žena jménem Diane. Je opravdu pohledná, skoro by se dalo říci až krásná, mladá, ambiciózní a úspěšná žena. Má skvělou práci v renomované právnické kanceláři. Navíc je vtipná. Zkrátka žena, po které muži touží.

Diane má za sebou ne zcela šťastné období. Manželství jí nevyšlo a skončilo rozvodem. Diane se ale oklepala a je připravená jít dál a najít muže, se kterým bude šťastná. Nový milostný příběh začne, jak už to tak bývá, zcela nečekaně. Je večer, Diane je doma, sama. Najednou jí zazvoní domácí telefon. Volá tajemný Alexandr, našel totiž její ztracený mobilní telefon. Už během hovoru si Diane začíná Alexandra představovat. Pohledný, zábavný, šarmantní, zdvořilý. Takový přesně podle hlasu je. Aniž by se viděli, přeskočí jiskra a Diane propadne Alexandrovu kouzlu. Když večer Diane usíná, nemůže na Alexandra přestat myslet. Uvažuje, jak nejspíš vypadá ve skutečnosti. Začíná plánovat rande.

Bude z těhle dvou nakonec pár?

Skoro by se zdálo, že pan dokonalý našel paní nepřekonatelnou. Je tu ale malý háček. Diane je o trochu vyšší než Alexandr. Asi tak o dvě hlavy, Alexandr má sotva metr čtyřicet.

Je jasné, že je Diane zklamaná, čelí pochybám, ale také výsměchu a nepochopení okolí. O to horší musí být situace pro Alexandera, který má vedle sebe ženu mimořádnou po všech stránkách, především, a to na první pohled, mimořádně atraktivní. Dostává se do situací plných protikladů a rozporů, kdy nejdůležitějším se stává, aby dokázala přesvědčit sama sebe.

Alexandr je velmi charizmatický muž.

Co lze filmu vytknout? Na první pohled se snaží tvářit tak trochu jako kráska a zvíře. Některé komické scény jsou prvoplánovité, některé snad až černohumorné. Film má spíš groteskní nádech a snaha bagatelizovat Jeanovo postižení, pokud zde nějaká byla, tak příliš nevyšla. Filmu zkrátka chybí elegance a nadhled. Celkově film působí spíše ploše, románek po celou dobu nenabere na patřičných obrátkách, vtipné jsou spíše dílčí scény než film jako celek.

A jen na závěr, ve filmu se doslova vyřádili tvůrci animací. Přeci jen déle než hodinu a půl zmenšovat hlavní postavu o třetinu, to dá práci. Jean Dujardin je vysoký 1,82 metru, Virginie Efra měří 1,75 metru. To je opravdu úžasný trikový výkon.

Nový film režiséra Laurenta Tirarda.

Shrnutí filmu Za láskou vzhůru

Za láskou vzhůru je opravdu hezká romantická komedie. Je to živý příběh, který je podaný velmi zábavným způsobem. Film je plný triků a efektů, které ale na nejsou rušivé a do příběhu bezvadně zapadnou. Je opravdu neuvěřitelné, jak si tvůrci s příběhem vyhráli a stvořili ho naprosto okouzlujícím. Udělat nedostupnou krásnou mladou ženu větší je opravdu velmi symbolické. Celkově se nám film líbí, protože má podle nás tolik potřebnou jiskru a šťávu. Zkrátka a jednoduše stojí za to a my jsem rádi, že můžeme být u toho a právě vám ho nabídnout online ke shlédnutí. Za láskou vzhůru si můžete přehrát přímo zde na této webové stránce a to opravdu pohodlně a zdarma. Přejeme vám hezkou podívanou.