Masaryk online ke zhlédnutí

Masaryk online ke zhlédnutí pro vás.

Film Masaryk online ke zhlédnutí pro vás. Nové české historické drama podle skutečných událostí nám představí jednoho z našich velkých politiků. Diplomata Jana Masaryka a jeho velký životní příběh. Je to muž jehož známe všichni, jenže i když možná jenom tak okrajově? Jaký vlastně byla  vedl život? To se nám zjeví až v tomto snímku.

Pokračování…

Marguerite a Julien (2016) online ke zhlédnutí

Jenže jsou do sebe zamilováni...

Film Marguerite a Julien online ke zhlédnutí pro vás. Přehrajte si působivé historicko, romantické drama s velmi nevšedním příběhem na hraně tabu. Je to velmi oceňovaný francouzský snímek, který toho má jistě velmi co nabídnout. Buďte u toho s námi a dobře se bavte. Je to příběh o zakázané lásce dvou mladých lidí ze šlechtické rodiny, odehrávající se v nedávné minulosti. Na tom by nebylo nic strašného, kdyby dotyčný nebyli bratr a sestra.

Pokračování…

Přehrát online Hologram pro krále

Hologram pro krále online přímo zde. Přehrajte si pohodlně přes internet nové komediální drama s Tomem Hanksem v hlavní roli. Film režiséra Toma Tykwera vypráví příběh obchodníka Alana Claye, který ztratil vše. Teď má ale šanci to získat zpátky pokud se mu podaří uzavřít úspěšný obchod. Musí prodat 3D hologramy Saudsko Arabskému králi. Na první pohled jednoduchá záležitost. Ale až v pouštní zemi zjistí, že to nebude tak jednoduché.

Pokračování…

Přehrát online film Planetárium

Planetárium online ke zhlédnutí. Nový francouzský film se zajímavých příběhem a nádechem tajemna i romantiky. Takové je nové drama režisérky Rebecci Zlotowski, které jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce. Seznámíme se s charizmatickými sestrami Laurou a Kate, které prosluli svými spiritistickými seancemi. Je ale otázka, zda je na to Paříž konce 30. let připravena. To vůbec není jisté?

Pokračování…

Hands of Stone (2016) online ke shlédnutí

Hands of Stone (2016) online ke shlédnutí pro vás.

Film Hands of Stone online ke shlédnutí. Nový americký snímek režiséra Jonathana Jakubowicze právě přichází. A my si ho nemůžeme nechat ujít. Pevně doufáme, že to tak máte stejně. Hands of Stone se dá zařadit jako akční, životopisné, sportovní drama. Je to působivý film, který si bere hodně například z legendárního Rockyho. Příběh filmu je totiž zasazen do boxerského prostředí. Je to skutečný životní osud boxera Roberta Durana a jeho trenéra Raye Arcela.

Pokračování…

Vlk z Královských Vinohrad (2016) online ke shlédnutí

Film Vlk z Královských Vinohrad (2016) online ke shlédnutí.

Film Vlk z Královských Vinohrad online ke shlédnutí a zdarma. Přehrajte si přes internet zajímavý a možná také poslední film režiséra Jana Němce. Bude to zajímavé autobiografické dílo, které se ne náhodou inspirovalo jménem filmu Vlk z Wall Street. Je to životní příběh režiséra Jana Němce, který je chvíli dramatem a chvíli zase komedií. Strhující film o člověku, který vždycky překračoval hranice a byl výjimečný. Už jenom tím v totalitním Československu provokoval. Jenže když musel odejít do exilu, stal se vlastně nikým. Úplně obyčejným člověkem, jenž se uprostřed života znovu ocitl na startovací čáře.

Pokračování…

Taxi 121 (2016) online ke shlédnutí

Taxi 121 (2016) online ke shlédnutí.

Film Taxi 121 online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si s námi nový český film. Je to opravdu jednoduché a navíc zdarma. Tuhle příležitost si opravdu nemůžete nechat ujít. Je to nový český film režiséra Dana Pánka, který vychází ze skutečných událostí. Bohužel jde o hrůzné vraždy taxikářů, jež se odehráli v roce 2014. Čeká nás působivý thriller s kvalitním hereckým obsazením. Pokud máte rádi napínavé filmy, tak si rozhodně za žádnou cenu nenechte ujít ani tento český snímek.

Pokračování…

Hra peněz (2016) online ke shlédnutí

Peníze jsou důležité až v první řadě.

Film Hra peněz online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový americký thriller. Nyní si ho můžete pustit přímo zde na těchto webových stránkách a to navíc naprosto pohodlně a zdarma. Využijte tuto jedinečnou šanci, která už se rozhodně nemusíte opakovat. Za filme stojí zkušená režisérka Jodie Foster, která si pro nás připravila opravdu hodně poutavý příběh plný zvratů a netradičních situací. Je to zkrátka snímek, který si rozhodně zaslouží velký kus naší pozornosti.

Pokračování…

Film Lída Baarová online a zdarma

Strhující filmové drama Lída Baarová online.

Nový dramatický film Lída Bárová o životě přední české prvorepublikové herečky už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali tento nový snímek režiséra Filipa Renče. Je to strhující životopisné drama, které popisuje strastiplný příběh oblíbené herečky, které podléhali nejvlivnější muži 20. století. Část života to pro ni bylo požehnáním a druhá zase opravdovým prokletím.

Pokračování…