Film Seznamka (2016) online ke shlédnutí

Film Seznamka online ke shlédnutí pro vás. Nová česká komedie už na vás čeká ke shlédnutí, pojďte si jí přehrát s námi třeba hned teď. Film má na svědomý začínající režisérka Zita Marinovová, pro kterou je to její prvotina. K filmu si dokonce sama napsala scénář. A na nás čeká zábavný letní film, který bude hlavně o randění. Tedy o jedné konkrétní internetové seznamce a o příbězích lidí, kteří ji používají. Jak už asi tušíte, tak jednotlivé schůzky velmi často dopadnou spíše komicky, než jak by si naši hrdinové přáli.

Pokud se chcete dobře bavit, tak přímo zde máte tu jedinečnou a neopakovatelnou příležitost. Právě pro vás a právě tady jsem přichystali film Seznamka nebo také Sezn@mka. Je to zbrusu nová česká komedie režisérky Zity Marinovové. Příběh se točí kolem aktuálního téma a seznamování se prostřednictvím Internetu, které je v poslední době čím dál tím víc populární. Divákovi nabídne vše, co se od tohoto žánru očekává: známé tváře, vtipné dialogy, ztřeštěné situace a samozřejmě 90 minut skvělé zábavy. Pokud si i vy chcete oddychnout u nějakého hezkého letního filmu, tak přímo zde máte tu příležitost.

Český film Film Seznamka online ke shlédnutí.

Komedie Seznamka šla do českých kin od 28. 8. 2016. Právě v tento den měla svojí oficiální premiéru. Tu ale nemusíte nijak zvláště prožívat. Nám se totiž tento snímek podařilo sehnat už dříve a to rovněž v naprosto perfektní kvalitě. Dokonce v HD rozlišení, které garantuje maximálně detailní a jemný obraz a k tomu i krásně jasný a čistý zvuk. Z hlediska filmového zážitku si tak opravdu nebudete moci na nic stěžovat. Přehrávání je u nás maximálně jednoduché a pohodlné, jsme si jistí, že obsluhu streamovacího přehrávače určitě zvládnete. Nyní se ale pojďme podívat na pozadí snímku.

Ve filmu si zahrají samí skvělý herci.

Seznamka je první film Zity Marinovové. Je to úspěšná spisovatelka, novinářka, textařka a nyní také režisérka. Čtenářům možná známá svými knihami, např. Deník (všeho) schopné ženy nebo Důvěřuj, ale pak se moc nediv. Seznamka je však jejím prvním filmovým počinem.

... včetně Jiřího Langmajera.

Marinovová vsadila na jistotu ve všech ohledech. Hudbu k filmu složili Vašo Patejdl a Petr Janda. První zmiňovaný komponoval filmovou hudbu nejen k Fontáně pre Zuzanu, ale třeba také k pohádce Sedmero krkavců. Druhý zmíněný má ze stejné branže zkušenosti díky seriálu Doktoři z Počátků, pohádce Královský slib nebo díky filmu Jedlíci aneb Sto kilo lásky.

Jistotou byl také výběr herců. Do hlavní role byl obsazen plzeňský rodák Jiří Langmajer (Copak je to za vojáka, Bylo nás pět, Zdivočelá země, Líbáš jako ďábel), ze seriálu Ordinace v růžové zahradě budou divákům známí Adéla Gondíková nebo Ladislav Hampl. Z filmového muzikálu Rebelové bude divákům bezesporu znám Jaromír Nosek. Tvář Zuzany Kajnarové bude známá z pohádky Anděl Páně, Marii Doležalovou si jistě diváci pamatují díky seriálu Comeback, naopak Iva Kubelková je známá spíše z přehlídkových mol.

Z dalších herců zmiňme Šárku Vaculíkovou (neteř Lukáše Vaculíka), hudebníka a moderátora Petra Vondráčka, Jaroslavu Obermaierovou, smyslného Martina Krause nebo baviče Lukáše Pavláska. Pokud hledáte další informace, tak se určitě podívejte na profil filmu na CSFD.cz. Tím se ale dostáváme k jádru pudla nebo-li k příběhu.

Jak už titul komedie napovídá, ústředním bodem celého příběhu bude internetová seznamka. Ta spojuje řadu nešťastných osudů, které jsou po každém rande na slepo ještě nešťastnější. Slovy jedné z hrdinek filmu, „kretén střídá kreténa“. Divák je tedy svědkem řady schůzek, které jsou trapné, ubohé i katastrofální. A po celou dobu se dobře baví cizím neštěstím.

Je to první film režisérky Zity Marinovové.

Řada nespokojených klientek má potřebu vybít svůj vztek, a tak je šéf seznamky zasypáván stížnostmi. Aby napravil špatnou reputaci mužů, nebo dost možná proto, aby využil nabízené příležitosti, začne šéf seznamky (tedy Jiří Langmajer) odpovídat na inzeráty klientek. Díky svým mnohaletým zkušenostem dokáže před každou ženou vystupovat jako muž jejích snů. A v momentě, kdy ženu svede, zmizí jako pára nad hrncem. Má k tomu vcelku pádný důvod – je ženatý a celou eskapádu podniká především pro své osobní potěšení. Problém je ale v tom, že se o mužových záletech dozvídá jeho manželka. A protože v prvním okamžiku nevychází jako vítěz, rozhodne se pro pořádnou pomstu.

Pohodová letní komedie o seznamování a randění.

Jak již divák očekává, hlavním cílem komedie je diváka pobavit. Tento cíl splňuje Seznamka dokonale. Vtipný, letní, hlavně však nenáročný příběh, ve kterém má možnost řada diváků nalézt, alespoň v některých scénách, sama sebe. Odlehčený snímek jistě najde celou řadu nadšených fanoušků, faktem však zůstává, že příběh je místy prvoplánovitý, někdy až trochu jednoduchý, zpracování je líbivé, některé vtipy poněkud laciné. Přesto jsou některé scény až bolestně pravdivé.

Být ředitelem seznamky není vůbec snadné.

Shrnutí filmu Seznamka

To je to hlavní, co byste určitě měli vědět o filmu Seznamka. Podle nás je to celkem povedený a dobře udělaný film, který dokáže v mnoha ohledech zaujmout. Právě proto jsme mu ostatně také věnovali pozornost i na těchto webových stránkách. Seznamka je opravdu zábavný snímek s lehkým příběhem, který doslova svádí k různým humorným situacím. Na filmu také oceňujeme skvělé herecké obsazení, které má opravdu šťávu a dodává filmu punc kvality. Před mladou režisérkou Zitou Marinovovou musíme smeknout klobouk a to o to více, že se jedná o její prvotinu. Seznamak se zkrátka povedla a my doufáme, že si jí rádi pustíte i s námi. Tak už na nic nečekejte a pojďte do toho hned teď!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.