Přehrát online Zázračný nos

Pohádka Zázračný nos k přehrání přes internet. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali online ke zhlédnutí novou českou pohádku, která v sobě má humor i krásný příběh. Film o princezně Dianě, které naroste kouzlem dlouhý nos, vás odzbrojí svým humorem i krásnou atmosférou.

Tady zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali online ke zhlédnutí snímek Zázračný nos. Novou česko-slovenskou pohádku režíroval zkušený slovenský filmař Stanislav Párnický a měla svojí premiéru na Vánoce o druhý svátek, tedy v pondělí 26. 12. 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat ani ty nejmenší starosti. Co je hlavní je to, že si s námi tento opravdu hezký a povedený film můžete přehrát online na pouhých pár kliknutí myši. A to už je šance, po které se opravdu vyplatí šáhnout.

Přehrát online pohádku Zázračný nos.

Recenze filmu

Příběh filmu nás seznámí s opravdu velmi krásnou princeznou Dianou. Tak jako mnoho šlechtičen, to ani ona nemá v životě právě jednoduché. Už jako malá holka totiž byla zaslíbena jako žena za vojvodu Filipa. Což o to, podle všeho je to velmi schopný vladař a poctivý člověk, ale to princezně nestačí. Ona chce především pravou lásku, a má tak obrovské pochyby, zda se má za Filipa skutečně provdat.

Jednoho dne se proto vydá na trh, kde potká tajemného kouzelníka. Ten jí slíbí, že pro ní má odpovědi, na otázky které ji zajímají. Tedy hlavně o její vlastní budoucnosti a lásce, po které touží. Pokud chce poznat jak to doopravdy je, tak musí vypít magický lektvar. Princezna neváhá snad ani chviličku a udělá to. Ještě než se ale vrátí do zámku, tak jí naroste velký nos. Je to vlastně spíše takových malý chobot. Pro krásnou princeznu je to obrovský šok. Nejraději by se někam zavřela a už nevycházela.

Film o princezně Dianě a jejím hledání lásky.

Jenže to nejde a proto, aby jí nikdo neviděl v tomto stavu, tak uprchne ze zámku. Usmyslí si, že musí najít onoho čaroděje, aby jí pomohl. Cesta jí vede až do sousedního království. Zde moudře panuje král Ludovít a jeho krásná dcera Adéla. Velmi rychle zde najde práci ve voňavkářské dílně. Aby také ne, když na to má nos. Dílna je ale místem, kde se nejenom vyrábí krásné vůně, ale také spřádají ošklivé intriky. A jak už tušíte, tak i princezna Diana se do nich zaplete. Třeba ale nakonec přeci jenom přinesou něco dobrého a posunou Dianu k odhalení svého vlastního osudu.

Trailer k filmu Zázračný nos

Video ukázka filmu Zázračný nos, která vám poví lépe, než cokoliv jiného, o co tady jde. Představíme vám hlavní hrdiny této krásné české pohádky a vlastně i kousek z její atmosféry.

Závěr

Zázračný nos je opravdu hezká česká pohádka. Je originální a velmi zábavná. Humoru je v ní opravdu více, než dost. Natáčelo se na mnoha krásných místech a výsledek proto stojí za to. Zmínit musíme i to, že se jedná o koprodukční Česko-Slovenský film, což snímku dává přeci jenom trochu jinou atmosféru. Těšit se můžete na známé i méně známé herce jako například: Iva Janžurová, Anna Javorková, Daniel Fischer, Martin Donutil, Zdeněk Piškula nebo Marián Labuda st. Pohádka Zázračný nos se nám prostě líbila a můžeme vám ji jenom doporučit. A dokonce nejenom to. Celý film jsme si rovněž pro vás přichystali online ke zhlédnutí. Tak si ho pusťte a prostě se dobře bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Pohádka. Uložte si odkaz.