Přehrát online Zázračný nos

Přehrát online pohádku Zázračný nos.

Pohádka Zázračný nos k přehrání přes internet. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali online ke zhlédnutí novou českou pohádku, která v sobě má humor i krásný příběh. Film o princezně Dianě, které naroste kouzlem dlouhý nos, vás odzbrojí svým humorem i krásnou atmosférou.

Pokračování…

Anděl Páně 2 online ke zhlédnutí

Anděl Páně 2 online ke zhlédnutí.

Pohádka Anděl Páně 2 online pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme si exkluzivně a jenom pro vás přichystali dlouho očekávané pokračování legendární české pohádky režiséra Jiřího Stracha. I tentokrát nás čeká hvězdně obsazený film plný těch nejlepších českých herců a rovněž originální příběh o neposedném andělovi Petronelovi a čertovi Uriášovi. Tihle dva se opět zatoulají na zem. Bude to zkrátka skvělá zábava pro celou rodinu.

Pokračování…

Pohádka Řachanda (2016) online ke shlédnutí

Pohádka Řachanda (2016) online ke shlédnutí.

Nová česká pohádka Řachanda (2016) už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali nový český film Řachanda. Ten měl svojí premiéru v kinech 25. února 2016. Je to pohádka o jedné namyšlené princezně a dvou chasnicích, kteří se nedovedli živit poctivě. To všechno se ale změnilo jednoho dne, kdy zavítali do kouzelného černého lesa. Potkali zde prapodivné bytosti a nestvůry, které je napravili.

Pokračování…

Korunní princ (2015) online ke shlédnutí

Film Korunní princ (2015) online ke shlédnutí.

Film Korunní princ online ke shlédnutí pro vás. Video s novou českou pohádkou jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce. S námi si můžete tuto skvělou premiérovou pohádku připravenou speciálně na Štědrý den přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to příběh dvou královských synů z nichž jeden tak moc touží po trůnu, že se rozhodne zbavit se svého bratra jednou pro vždy. Jenže to v pohádkách nejde vůbec tak snadno.

Pokračování…