Lovecká sezóna: Strašpytel (2016) online ke shlédnutí

Lovecká sezóna: Strašpytel (2016) online ke shlédnutí.

Film Lovecká sezóna: Strašpytel online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet další pokračování oblíbeného amerického animáku. Lovecká sezóna se vrací! Nový díl natočil režisér David Feiss a určitě se bude líbit nejenom malým, ale také nám velkým. A o čem bude vlastně příběh? Grizzly Boog už se skoro zabydlel v lese. Jenže pak ho natolik vystraší Elliot, že se chce zase vrátit zpátky domů. Jeho věrní kamarádi budou muset zasáhnout, aby mu to rozmluvili.

Pokračování…

Přehrát online Tajný život mazlíčků

Max je opravdu hodný psík.

Přehrajte si přes internet film Tajný život mazlíčků. Připravili jsme ho pro vás přímo zde a to tak, abyste si ho mohli pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou byste rozhodně měli využít. Pevně věříme, že dáte filmu šanci právě i s námi. Je to příběh psa Maxe, který přes den zůstává doma sám. A tak mu jeho panička pořídí kamaráda psa Barona z útulku. Jenže tihle dva si moc nesednou a tak to celé skončí málem tragicky, ale nakonec spíše velkým dobrodružstvím.

Pokračování…

Angry Birds ve filmu (2016) online ke shlédnutí

Angry Birds ve filmu (2016) online ke shlédnutí.

Film Angry Birds ve filmu online ke shlédnutí. Nový a netrpělivý očekávaný animák je tady připravený pro vás k přehrání. Legendární naštvaní ptáci konečně vylétnou z obrazovek mobilních telefonů a tabletů. Finské vývojářské studio Rovio se totiž rozhodne udělat ptáčkům rovnou celovečerní film. Náš čeká zábavou nabušený snímek, ve kterém se potkáme se všemi nám už dobře známými ptáky a k tomu ještě samozřejmě i zákeřnými zelenými prasaty, kterým jde jenom o jejich vejce.

Pokračování…

Pat a Mat ve filmu (2016) online ke shlédnutí

Pat a Mat ve filmu (2016) online ke shlédnutí zdarma.

Film Pat a Mat ve filmu online ke shlédnutí. Pat a Mat patří mezi naše nejpopulárnější animované příběhy. Vlastně bylo jenom otázkou času, kdy dostanou vlastní celovečerní film. Ten je tady a vy si ho s námi můžete přehrát online. Celé je to opravdu jednoduché a vězte, že vás bude i tento velký příběh dvou oblíbených kutilů nešiků opravdu bavit. Film natočil Marek Beneš, jenž se Patovi a Matovi věnuje neustále nejméně 25 let.

Pokračování…