Devátý život Louise Draxe (2016) online ke shlédnutí

Hlavní hrdina - devítiletý chlapec má těžkou nehodu.

Film Devátý život Louise Draxe online ke shlédnutí a pro vás. Působivý thriller původem z Kanady na vás čeká přímo zde. S námi si ho můžete přehrát jednoduše přes internet neboli stream. Náš přehrávač je opravdu jednoduchý, takže si tento snímek opravdu užijete. Snímek natočil zkušený francouzský režisér Alexandre Aja s Liz Jensen. Je to příběh o devítiletém chlapci jménem Louis Drax, jenž má podivnou nehodu.

Pokračování…

Inferno (2016) online ke shlédnutí

Nový mysteriózní thriller podle knihy Dana Browna.

Film Inferno online pro vás. Ke shlédnutí už na vás čeká nový mysteriózní thriller podle knihy spisovatele Dana Browna. Film opět natočil režisér Ron Howard a opět se také potkáme s Tomem Hanksem v hlavní roli. Známý symbololog Langdom má další zajímavý příběh k rozhřešení. Pátrání začíná zraněný v jedné z italských nemocnic. Postupně se ale prokousává případem, ve kterém hrají roli spisy od samotného Danta. Snad ho nezavedou až do pekel.

Pokračování…

Rudý kapitán (2016) online ke shlédnutí

Rudý kapitán (2016) online ke shlédnutí pro vás.

Film Rudý kapitán (2016) online ke shlédnutí pro vás. Nové velmi temné kriminální drama už tady na vás čeká k přehrání. Jenom s námi si ho můžete vychutnat online ve skvělé kvalitě a bez otravných reklam. Jedná se o český film, který vypráví o opravdu hrozném kousku naší moderní historie. Je to příběh zločinů komunistického kapitána StB, který se neštítil opravdu ničeho. I pouhý výslech u něj mohl znamenat rozsudek smrti.

Pokračování…

Vlna (2015) online ke shlédnutí

Film Vlna (2015) online a zdarma ke shlédnutí.

Film Vlna online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový dramatický thriller Vlna. Jedná se o norský film, který natočil režisér Roar Uthaug. Je to mladý režisér, který má sice na kontě jenom pár filmů, ale všechny se staly obrovskými hity. Podaří se mu to i s tímto katastrofickým filmem o jedné obrovské vlně. Navíc s příběhem, jenž se inspiroval skutečnými událostmi. Čeká nás nelítostný střet člověka a přírody, který má předem jasného vítěze.

Pokračování…