Manžel na hodinu (2016) online ke zhlédnutí

Film Manžel na hodinu (2016) online ke zhlédnutí.

Film Manžel na hodinu online ke zhlédnutí. Nová česká komedie přichází do kin těsně před vánočními svátky. A podle všeho jde o velmi zábavný film, který rozhodně dokáže rozesmát. Film režíroval Tomáš Svoboda a určitě zaujme i skvělým hereckým obsazením v čele s Bolkem Polívkou. Snímek volně navazuje na předchozí velmi úspěšnou komedii Hodinový manžel z roku 2014.

Pokračování…

Pohádka pro Emu (2016) online

Krásná romantická komedie pro celou rodinu.

Film Pohádka pro Emu online ke shlédnutí. Nová česká romantická komedie je tady přichystána právě pro vás. Působivý film, který v sobě má hezký pohádkový příběh jsme pro vás přichystali online na těchto webových stránkách. Čeká vás skvěle obsazená komedie, která tak trochu naláká na přicházející Vánoce. Je to přesně ten typ filmu, který máme v pohodové atmosféře všichni tak rádi.

Pokračování…

Přehrát online Bezva ženská na krku (2016)

Přehrát online Bezva ženská na krku (2016).

Film Bezva ženská na krku online ke shlédnutí. Zbrusu nová česká komedie je tady! Pokud se rádi zasmějete a máte rádi zábavu, tak pojďme do toho. Snímek natočil režisér Tomáš Hoffman a může se pochlubit skvělým hereckým obsazením v čele s Ondřejem Vetchým. Je to příběh manželského páru, kde se on rozhodne rozvést a ona tak musí začít nový život. A kde jinde, než na vesnici daleko od všeho. Eliška do toho jde s vervou, i když hodně dlouhou dobu vlastně ani nepracovala.

Pokračování…

Strašidla (2016) online ke shlédnutí

Nová česká komedie Strašidla online ke shlédnutí.

Komedie Strašidla Zdeňka Trošky online ke shlédnutí. Nová a netrpělivě očekávaná komedie od jednoho z nejpopulárnějších českých režisérů je konečně tady. Je to krásný dětský film, jako byli například legendární Chobotnice z druhého patra. Přitom se ale Strašidla nebojí ani ostrých narážek. Aby také ne, když chcete přinutit strašidla pracovat, aby mohli platit nájem, tak to prostě nemůže dopadnout dobře. Na druhou stranu mi se tak můžeme těšit na opravdu mnoho humorných situací.

Pokračování…

Film Seznamka (2016) online ke shlédnutí

Český film Film Seznamka online ke shlédnutí.

Film Seznamka online ke shlédnutí pro vás. Nová česká komedie už na vás čeká ke shlédnutí, pojďte si jí přehrát s námi třeba hned teď. Film má na svědomý začínající režisérka Zita Marinovová, pro kterou je to její prvotina. K filmu si dokonce sama napsala scénář. A na nás čeká zábavný letní film, který bude hlavně o randění. Tedy o jedné konkrétní internetové seznamce a o příbězích lidí, kteří ji používají. Jak už asi tušíte, tak jednotlivé schůzky velmi často dopadnou spíše komicky, než jak by si naši hrdinové přáli.

Pokračování…

Bláznivá pětka (2016) online ke shlédnutí

Bláznivá pětka online ke shlédnutí.

Film Bláznivá pětka online pro vás všechny. Pojďte si i vy přehrát tuto zbrusu novou francouzskou komedii. Je to opravdu povedený film, který jsme pro vás přichystali ke shlédnutí přímo zde na těchto webových stránkách. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše a navíc zdarma. To je opravdu jedinečná příležitost, která se jenom tak neodmítá. Je to film o partě kamarádů, kteří si užívají svobodného života v Paříži. No jo, jenže kdo to celé zaplatí?

Pokračování…

Film Short Skin (2016) online ke shlédnutí

Short Skin (2016) online ke shlédnutí.

Film Short Skin online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet novou originální italskou komedii. Určitě nebudete litovat, protože vás čeká bláznivá zábava od začátku až do konce. Je to první film režiséra Duccia Chiariniho. Je to příběh, který si asi prožil nejeden z nás. Je to story o dospívání, které není nikdy lehké. Je to příběh mladíka Edoarda, který by rád dospěl i po sexuální stránce, ale má jeden zdravotní problém, který mu to nedovoluje.

Pokračování…

Film Sousedi 2 – online a zdarma

Parta vysokoškolaček miluje zábavu a párty!

Film Sousedi 2 k přehrání přes internet. Skvělá nová americká komedie už na vás čeká ke shlédnutí a to online a zdarma. Se sousedy jsou občas problémy, jenže takové jaké mají Mac a Kelly byste nechtěli mít ani náhodou. Proti partě vysokoškolaček lačných párty se dá bojovat jenom jediným způsobem. Uspořádat ještě větší párty! Takový bude film Sousedi 2 neboli v anglickém originále: Neighbors 2: Sorority Rising. Snímek je pokračováním stejnojmenné jedničky z roku 2014. Držíme mu palce, aby byl minimálně stejně úspěšný.

Pokračování…

Jak se zbavit nevěsty (2016) online ke shlédnutí

Film Jak se zbavit nevěsty (2016) online ke shlédnutí.

Film Jak se zbavit nevěsty online ke shlédnutí. Video s novou českou komedií už tady na vás čeká. Exkluzivně s námi si jí můžete pustit přímo zde na této webové stránce. Čeká nás opravdu bláznivá komedie o snaze zničit svatbu svého bývalého. Měl totiž takovou drzost, že si objednal svatební dost v cukrárně své bývalé ženy. Bude to opravdu zábavná podívaná, která vás jistě maximálně rozesměje. Film měl premiéru v českých kinech na závěr dubna, přesněji tedy 28. 4. 2016.

Pokračování…