Slíbená princezna online ke zhlédnutí

Nová pohádka Slíbená princezna je tady online ke zhlédnutí. Pojďte si jí i vy přehrát naprosto pohodlně a jednoduše. Je to krásný ryze český film od režiséra Ivana Pokorného, jenž měl svojí premiéru večer na první svátek vánoční 25. 12. 2016. Čeká vás krásný film, jenž vás spolehlivě očaruje.

Právě pro vás a pro nikoho jiného jsme si na této webové stránce dovolili připravit snímek Slíbená princezna – novou českou pohádku, která se vám určitě bude líbit. Příběh této pohádky je vlastně variací na příběh o Zlatovlásce od Karla Jaromíra Erbena. Scénáristka Iva Procházková ho však v mnohém pojala po svém a samozřejmě také velmi moderně. U krásného příběhu zasazeného do české krajiny se tak rozhodně nebudete ani chvíli nudit.

V hlavní roli uvidíme Jana Cínu.

Recenze filmu

Příběh nás zavede do jedné velmi smutné země, které vládne zlý kníže Honorád. Je to přesně ten typ vládce, který myslí jenom sám na sebe. Touží po větším bohatství i moci a jeho poddaní často žijí ve velké nouzi. Knížeti se podaří získat kůži kouzelného hada. Po jejím požití začne rozumět zvířatům. To není nic co by ho zlidštilo. Na druhou stranu právě díky zvířatům se dozví o čarokrásné zlatovlasé paně, jenž žije předaleko. Zatouží po ní, protože si myslí, že to bude nevěsta, kterou by mu každý záviděl.

Jenže sám je moc líný a panovačný, aby se za spanilou princeznou vydal. A tak pošle svého čeledína Jiříka s malou družinou, aby mu jí přivedli. Na Jiříka čeká dlouhá cesta do země Božemie, kde princezna bydlí. Na cestě musí překonat mnoho nástrah a nebezpečných chvil. Naštěstí má dobré srdce a pro strach uděláno, takže postupuje neohroženě vpřed.

Nová česká pohádka režiséra Ivana Pokorného.

Jenže ani když najde samotnou princeznu, která se jmenuje příznačně Radost, tak to nebude mít vůbec jednoduché. Je to nejmladší z dvanácti dcer a aby jí získal, tak musí splnit mnohé úkoly. Navíc má prohnaného soka – piráta Za Bié Ocradé. Jiřík má ale věrné kamarády, pomáhají mu zvířátka a brzy dokonce i samotná princezna, jenž se do něj zakouká.

Na konci má ale Jiřík přinést princeznu svému zlému pánovi. Udělá to nakonec? Jak to dopadne vám prozradit nemůžete, ale co vám říci můžeme je to, že tato krásná česká pohádka prostě stojí za to. Tak si jí pusťte a dobře se bavte od začátku až do konce!

Slíbená princezna online ke zhlédnutí.

Slíbená princezna online

Trailer k české pohádce Slíbená princezna. Pojďte se ponořit do atmosféry tohoto krásného filmu. Následující ukázka už vám jistě velmi dobře napoví, zda tento film stojí za to!

Závěr

Český film Slíbená princezna se opravdu povedl. Režisérovi Ivanu Pokornému musíme opravdu poděkovat, protože pro nás natočil krásný film s poutavým příběhem. Film má skvělé herecké obsazení v čele s Janou Cínou, který je aktuálně hodně populární. Těšit se ale můžeme i na známé české herce jako například: Jitka Čvančarová, Václav Vydra nejml., Martin Stránský nebo Jan Dolanský. Pohádka se nevyhýbala zajímavým exteriérům a natáčelo se dokonce i u moře v Chorvatsku i když většina filmu vznikla na Žatecku, převážně na zámku Stekník. Celkově je to zkrátka velmi povedený film, který vám rozhodně můžeme jenom doporučit. Tak si pohádku Slíbená princezna přehrajte co nejdříve a dobře se bavte.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pohádka. Uložte si odkaz.