Collateral Beauty: Druhá šance online

Film Collateral Beauty: Druhá šance online pro vás. Přehrajte si přes internet nové americké drama s Willem Smithem v hlavní roli. Film zkušeného režiséra Davida Frankela přináší zajímavý příběh a výjimečné zpracování. Příběh o muži jménem Howard, který měl všechno, ale smrt milované dcerky ho uvrhla na scestí.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí snímek Collateral Beauty: Druhá šance. Poutavé americké drama, které vypráví opravdu hluboký a vážný příběh. Je to film, který vás doslova přiková do sedačky. Je sice vážný a vlastně až smutný, ale přináší to hlavní a to je naději a také jeden opravdu velký způsob jak se vypořádat s velkou životní tragédií. Film měl premiéru v kinech ve čtvrtek 22. 12. 2016, ale na to nemusíte vůbec myslet. My jsme pro vás sehnali film ve skvělé kvalitě a vy si ho nyní můžete jednoduše pustit doslova na pár kliknutí myši. Půjdete do toho?

Collateral Beauty: Druhá šance online ke zhlédnutí.

Recenze filmu

Za filmem stojí velmi zkušený americký režisér David Frankel. Na kontě má mnoho skvělých filmů jako například: Marley a já, Ďábel nosí Pradu nebo Druhá šance. Scénář si nechal napsat od zkušeného Allana Loeba. Za kameru se pak postavil Maryse Alberti a hudbu složil Theodore Shapiro. Abychom byly kompletní, tak kromě představitele hlavní role Willa Smitha rádi zmíníme ještě další herce, jenž se na filmu podíleli. Jsou to: Kate Winslet, Keira Knightley, Helen Mirren, Edward Norton, Michael Peña, Naomie Harris, Enrique Murciano. To je opravdu silná sestava. Skoro to až vypadá, jakoby tu někdo měl Oscarové ambice?

Skvělé drama se silným příběhem.

Příběh filmu se točí kolem muže jménem Howard. Je to velmi charizmatický a chytrý pracovník, jedné nejmenované new yorské reklamní agentury. Život mu šlape jako hodinky, samozřejmě s drobnými karamboly, ale na nic si nemůže stěžovat.

Až do jednoho dne, kdy přijde o svou milovanou dcerku. Byla pro něj vším a s tak velkou ztrátou se prostě nedovede vyrovnat. Uzavírá se do sebe, nechce se s nikým vidět. Z dříve kreativního člověka je troska. Naštěstí má kolem lidi, kteří ho mají rádi. Kolegy, kteří ho nechtějí jenom tak nechat padnout na dno. Vymyslí proto opravdu velkolepý plán, jak dostat Howarda zpátky.

V hlavní roli Will Smith.

Howard má totiž takový zvyk. Je to jeho osobní terapie. Posílá dopisy adresované lásce, času, smrti,… hluboké myšlenky, u kterých nečeká, že by mu někdo odpověděl. Jaké je jeho překvapení, když se ale začnou zjevovat osoby, jenž právě tyto abstraktní věci zastupují, aby mu odpověděli. Aby si s ním popovídali a třeba mu i leccos vysvětlili.

Collateral Beauty: Druhá šance online

Video ukázka filmu online ke zhlédnutí. Přehrajte si následující trailer, jenž vám ukáže to nejdůležitější o tomto filmu. Pokud chcete vidět celý snímek, tak se přihlaste a aktivujete si přehrávač v horní části této webové stránky.

Závěr

Collateral Beauty: Druhá šance je opravdu silný film s hlubokým příběhem, který je sice smutný, ale má v sobě i obrovský pozitivní náboj. Je to snímek, jenž vás prostě připoutá do sedačky a vzbudí ve vás emoce. V tomto je opravdu jedinečný a neopakovatelný. Těch 97 minut, co je film dlouhý, uteče opravdu neskutečně rychle. A ono je to vlastně dobře. Také Will Smith je v hlavní roli skvělý a i u jeho hereckých parťáků narazíme jenom na samá velká jména. To je jednoznačně dobře a my jsme opravdu nadšeni, že můžete být u toho. Tak neváhejte ani vy a pojďte do toho s námi. Film si s námi můžete přehrát prakticky hned teď.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.