Miluji tě modře (2017) online a zdarma

Film Miluji tě modře online ke zhlédnutí a zdarma. Pusťte si s námi přes internet zbrusu novou českou romantickou komedii. Konečně tady máme snímek, který dokáže zaujmout svým krásným příběhem, ale rovněž i pořádnou dávkou humoru. Takových snímků zase tolik není a o to víc bychom si jich měli vážit.

Pro všechny milovníky českých filmů, kterých jistě není málo, tady máme další fascinující snímek. Ten film se jmenuje Miluji tě modře a měl svojí premiéru ve čtvrtek 26. 1. 2017. My vám ale poradíme, jak si ho přehrát komfortně přes internete, aniž byste museli navštívit nejbližší kino. Je to pohodlné a prostě výhodné. Miluji tě modře je romantická komedie ostříleného režiséra a producenta Miloslava Šmídmajera. To hlavní na co vás může nalákat jsou skvělé herecké výkony, ale rovněž velmi hezký a vlídný příběh!

Miluji tě modře (2017) online a zdarma pro vás.

Snímek Miluji tě modře jsem pro vás přichystal online. To znamená, že si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma přes internet. Video s filmem je v opravdu vysoké HD kvalitě. Vychutnáte si opravdu detailní a ostrý obraz a stejně tak krásně ostrý zvuk, jemuž nechybí hloubky ani výšky. Po audiovizuální stránce zkrátka maximální zážitek. A věříme, že ani samotný příběh a jeho ztvárnění vás nezklame.

Tvůrci filmu

Nyní už k samotnému filmu. Začneme od představení jeho autorů a postupně se prokousáme až k ději. Režie snímku Miluji tě modře se ujal zkušený Miloslav Šmídmajer, který produkoval například mezi dětmi úspěšný animovaný film Čtyřlístek ve službách krále nebo film Jak se krotí krokodýli. Co se týká režie tak má na kontě filmy Probudím se včera nebo Peklo s princeznou. Jako herec se objevil ve filmu Jak básníci neztrácejí naději.

Nová česká romantická komedie.

A příběh? Ten byl napsán na základě textu zesnulého scénáristy Jaroslava Papouška, za kterým stojí scénáře k takovým českým klasikám, jako je série o Homolkových, Hoří, má panenko, Lásky jedné plavovlásky nebo Černý Petr. Od Šmídmajera byl velmi prozíravý krok, když sáhl po tak vyzrálém scénáři od věhlasného autora. Příběh je v mnoha věcech nadčasový, takže jeho konverze do dnešní doby proběhla naprosto hladce.

Co se týká technických profesí, tak za kameru se postavil Asen Šopov. Je sice tvůrcem bulharským, u nás však velmi oblíbeným, a to třeba díky seriálům Ohnivý kuře, Doktoři z počátků, točil také filmy Martin a Venuše nebo Doktor od jezera hrochů. Českému publiku je jistě známá Markéta Irglová, skladatelka a interpretka, která je spoluautorkou hudby ke snímku Once. Tento počin byl oceněn Oscarem roku 2007, nejpopulárnější se stala píseň Falling Slowly. Nyní si střihla i muzika k této nové české komedii.

Film režiséra Miloslava Šmídmajera.

A herecké obsazení? Ve filmu se objeví řada známých českých herců. Jednou z nejvýraznějších je Taťjana Medvecká, kterou v poslední době vídáme spíše v seriálech (První republika, Policie Modrava), z filmů zmiňme chystaný snímek Milada, nebo také Hořící keř. Rovněž především ze seriálů je znám Václav Jílek (Všechny moje lásky, Doktoři z Počátků, filmy Křídla Vánoc nebo Donšajni). Vladimíra Kratinu nejspíš není třeba příliš představovat (Místo zločinu Plzeň, Cesty domů), stejně jako Marka Vašuta (Doktorka Kellerová, Stopy života, Kajínek), Terezu Bebarovou (Strašidla, Babovřesky 3), Miroslava Táborského (Lída Baarová) nebo Oldřicha Vlacha (Tři bratři). Dále se ve filmu objeví Denisa Nesvačilová, Hana Vagnerová, Filip Kaňkovský, Zdeněk Žák nebo Rostislav Novák ml.

David Bárta hledá svojí velkou múzu.

Příběh

Doktor David Bárta je mladý a velmi sympatický milovník umění, kterému se věnuje jak aktivně (je malířem), tak pasivně (je kunsthistorikem). A ačkoliv by se zdálo, že po třicítce by se Bártův život měl spíše zklidnit a jet v zajetých kolejích, pevně daných mantinelech, neděje se tak. Ba naopak, přicházejí zásadní zvraty v podobě ne zcela šťastného období. David žije stále se svou maminkou, která je doslova posedlá jógou. To ale není vše, David stále nemá přítelkyni, nedaří se mu skvělý výtvarný projekt, který realizuje se svým bonvivánským otcem, k tomu všemu dostane výpověď z Národní galerie.

Je ale samozřejmé, že přijde zlom – konkrétně v podobě krásné Terezy, kterou David objeví zcela náhodou, a to ve výloze luxusního pražského klenotnictví. Tereza je aranžérka a je krásná, zároveň však tajemná, cudná i vášnivá. Zkrátka nevyzpytatelná. Tereza přitahuje Davida úplně neuvěřitelně a je impulsem, který obrátí Davidův život naruby.

Bude Tereza tou opravdu pravou?

Je tu však ještě jeden zlom, ještě jedna drobnost. Jmenuje se Igor, je to artista – a zároveň je to velmi žárlivý přítel Terezy. Igor nedokáže pochopit, že lásku Terezy nedokáže udržet násilím, že si lásku zkrátka nelze vynutit. Závěr vztahu Igora a Terezy je bouřlivý, snad až hysterický. Otvírá ale zároveň nové možnosti Davidovi, který má před sebou velkou výzvu – získat Terezu. Což by třeba nebylo až tak těžké, kdyby Tereza jednoho dne záhadně nezmizela. Jak je to ale možné? No víc už vám k tomu nemůžeme prozradit, každopádně na vás čeká opravdu velmi zajímavé rozuzlení.

Miluji tě modře online

Film Miluji tě modře online k přehrání. Jednoduše a pohodlně. Přehrajte si trailer s touto skvělou českou komedií, ať víte zda má cenu si pouštět celý film. My pevně věříme, že vás nezklameme.

Závěr

Jak si stojí film Miluji tě modře jako celek? Musíme říci, že nás opravdu zaujal a po všech stránkách se nám líbí. Konečně tady máme zábavný romantický film, který potěší nejenom ženy, ale i jejich protějšky. Je to romantická komedie s obrovskou dávkou humoru a zábavným příběhem. Tento film se asi nestane legendárním, nicméně úspěch v kinech je téměř zaručen. Podobné oddechové komedie mají přeci vždycky úspěch. Navíc když se jedná o ryze český snímek se skvělým hereckým obsazením. Tady opravdu není moc co řešit. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte. Video s filmem na vás čeká ve skvělé kvalitě a je jenom na vás, kdy se ho rozhodnete pustit. Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.