Taxi 121 (2016) online ke shlédnutí

Film Taxi 121 online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si s námi nový český film. Je to opravdu jednoduché a navíc zdarma. Tuhle příležitost si opravdu nemůžete nechat ujít. Je to nový český film režiséra Dana Pánka, který vychází ze skutečných událostí. Bohužel jde o hrůzné vraždy taxikářů, jež se odehráli v roce 2014. Čeká nás působivý thriller s kvalitním hereckým obsazením. Pokud máte rádi napínavé filmy, tak si rozhodně za žádnou cenu nenechte ujít ani tento český snímek.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali film Taxi 121 s námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Režisér Dan Pánek patří mezi začínající české tvůrce. Na kontě má zatím jenom pár snímků, které vznikli v rámci jeho studentských prací. Tentokrát ale přichází s plnohodnotným filmem, který bude dobývat česká kina a určitě má nemalé ambice zaujmout. A je to jenom dobře, protože právě i my se u jeho snímku budeme moci pobavit. Scénář filmu rovněž napsal Dan Pánek a to společně s Janou Kůtkovou. Společně se jim podařilo vytvořit opravdu podmanivý příběh.

Taxi 121 (2016) online ke shlédnutí.

Hlavním kameramanem filmu se stal Ondřej Kos a hudbu pak složil Karel Antonín. Film Taxi 121 šel do českých kin od 1. 9. 2016, ale s tím si nemusíte dělat příliš velké starosti. My jsme pro vás totiž snímek nahráli v perfektní kvalitě a připravili ho přímo zde online ke shlédnutí. S námi si ho pustíte opravdu na jedno lusknutí prstu. Nebo spíše kliknutí. Video je v HD kvalitě a určitě tak budete s technickou kvalitou spokojeni. Další informace samozřejmě můžete objevit na CSFD.cz.

Taxi 121 je nový český dramatický thriller.

Ještě než se vrhnete na přehrávání, tak si pojďme celý snímek představit a podívat se na něj o trochu blíže. Nový ryze český thriller režiséra Dana Pánka je inspirován skutečnými událostmi z poměrně nedávné minulosti. Dan Pánek čerpal ze situace v Praze v roce 2014, kdy došlo k vraždám tří taxikářů, jenž hutně plnila všemožná média.

Film je vizuálně opravdu nádherný.

Daniel Pánek patří mezi naděje českého filmu. Je to velmi mladý tvůrce s vyhraněným stylem. Patří mezi spoluzakladatele nezávislé amatérské filmové skupiny Big Heads Films, která od roku 2005 produkuje krátké i delší snímky. Má za sebou hlavní roli v krátkém sci-fi snímku Jakuba Hrabáka a Karla Rypla STATUS: ONLINE a režie několika studentských filmů, např. Perfidia znamenala spolupráci s Lukášem Langmajerem, Marianem Rodem, Teresou Brannou a Karlem Rodenem. Teprve až nyní ve svých 28 letech se dočkal velkého filmového debutu, který má šanci oslovit masového diváka.

Za kameru se postavil rovněž velmi mladý kameraman Ondřej Kos, hudbu složil Karel Antonín, který, ač opět velmi mladý, má za sebou hudební doprovod k více jak šedesáti krátkým i celovečerním filmům, divadelním představením, počítačovým hrám a spotům různorodých žánrů.

Ve filmu si zahráli skvělý čeští herci. Namátkou jmenujme alespoň představitele hlavních rolí: Filip Tomsa (Policie Modrava, Kvaska, Soukromé pasti), Roman Vojtek (Vyprávěj, Líbáš jako Bůh, Dvojrole), Lenka Zahradnická (Vyprávěj, Kriminálka Anděl, Ordinace v růžové zahradě), Dušan Sitek (Hanele, Vyprávěj, Atentát), Petr Buchta (Kobova garáž), Simona Prasková (Cesty domů), Vlastina Svátková (Dítě číslo 44), Petr Kocourek (Zdivočelá země), californský herec Brian Caspe, Jana Kopecká, Denisa Nesvačilová, Barbora Mudrová, Radovan Masár, Petra Navrátilová, Filip Chlud, Kristina Sitková, Jan Žampa.

Příběh z prostředí pražské taxislužby.

Taxi 121 je inspirovaný skutečnými událostmi z roku 2014, kdy v Praze sériový vrah zabil tři pražské taxikáře. V současnosti policie oficiálně přičítá vraždy jedinému pachateli, ten je však veřejnosti stále neznámý a o jeho psychologickém profilu se stále spekuluje. A je to možná právě prostor pro spekulaci, který dal vzniknout filmu, který lze směle označit jako thriller.

Snímek vtáhne diváka rychle do děje a po celou dobu silně útočí na divákovy moce. Strach střídá napětí, odvaha i naděje, navíc nabízí možné důvody, proč pachatel vraždil. A protože společnost má v oblibě spekulace, nabídne jich snímek celou řadu. Divákovi je představeno prostředí taxikářů ze dvou úhlů pohledu. Tím prvním je ve své podstatě optimistický a zajímavý svět, kdy se každý den setkáváte s novými lidmi. Někteří se pouze svezou, jiní člověku zpříjemní den, další obohatí celý život. Je to o náhodě, na koho zrovna narazíte. Druhým úhlem je bezbrannost, které je řidič (obecně, nezáleží na tom, zda jde o řidiče taxíku, nebo o člověka, který zastavil náhodnému stopaři) vystaven. Fakt, že sedíte vepředu a soustředíte se, za vámi sedí cestující, na kterého nevidíte a jehož konání nemůžete ovlivnit.

Snímek má i svůj malý románek.

Kromě příběhu na detektivní bázi nabízí snímek také intenzivní příběh mladého manželského páru Matěje (Filip Tomsa) a Lucie (Lenka Zahradnická).

Filmu nechybí psychologická hloubka, která sálá skoro z každého záběrů. Je to unikátní zhmotněný strach, který je implementován divákovi prostřednictvím napínavých a hrůzu nahánějících scén. Noc, tma, déšť, omezený obraz zpětného zrcátka. Skvělá práce kamery, která nechá pracovat naši fantazii, podtrhuje napínavost celého filmu. Tajuplné scény, znervózňující hudba, celkově velmi podařený napínavý snímek, který vás jednoduše znejistí. Je to sexy film od mladých tvůrců, kteří ukazují že budoucnost českého filmu je zářivější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Nebude chybět napětí, akce ani hutná atmosféra.

Shrnutí filmu Taxi 121

Taxi 121 je opravdu hodně zajímavý a povedený film. Je to opravdové drama s přesahem až do thrilleru. Na film se opravdu dobře dívá a od první do poslední minuty vás nezklame. To je ostatně také hlavní důvod, proč jsme si ho pro vás přichystali online ke shlédnutí. Snímek má temnou atmosféru, která člověka doslova drtí a připoutává do křesla. Příběh je napínavý a nevypočitatelný a přitom mu dodává ohromnou šťávu to, že byl natočený podle skutečných událostí. Celkově se jedná po všech stránkách o povedený film. Vizuální stránka dalece předčí to, čeho je většina českých režisérů schopna. Jízda nočních Prahou jakoby dávala atmosféru nebezpečného Brooklynu. Taxi 121 je zkrátka skvělý český film, který si rozhodně nemůžete nechat ujít. Dejte mu šanci a pusťte si ho třeba hned teď s námi!

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.