Lovecká sezóna: Strašpytel (2016) online ke shlédnutí

Film Lovecká sezóna: Strašpytel online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přes internet další pokračování oblíbeného amerického animáku. Lovecká sezóna se vrací! Nový díl natočil režisér David Feiss a určitě se bude líbit nejenom malým, ale také nám velkým. A o čem bude vlastně příběh? Grizzly Boog už se skoro zabydlel v lese. Jenže pak ho natolik vystraší Elliot, že se chce zase vrátit zpátky domů. Jeho věrní kamarádi budou muset zasáhnout, aby mu to rozmluvili.

Exkluzivně pro vás jsme přímo zde na této webové stránce přichystali online ke shlédnutí film Lovecká sezóna: Strašpytel. Je to v pořadí už snad čtvrtý animák z této série, přičemž ten první měl premiéru v roce 2006. I tentokrát na nás čeká skvělý podívaná plná humoru a zábavných situací. Osobně jsem opravdu nadšený z toho, že se Lovecká sezóna dočkala svého pokračování, protože je to vždy pěkná podívaná.

Lovecká sezóna: Strašpytel (2016) online ke shlédnutí.

Film Lovecká sezóna: Strašpytel měl svojí premiéru ve čtvrtek 8. září 2016. Vy však nelekejte, protože vám to na těchto stránkách jenom neoznamujeme. My jsme naopak pro vás tento snímek přichystali online ke shlédnutí a v perfektní kvalitě. Věříme, že právě tak si ho opravdu užijete. Video je v HD rozlišení a navíc s českým dabingem. Obraz i zvuk je tak doslova na jedničku z hvězdičkou. Vy se tak budete moci plně ponořit do kvalit filmu a nic jiného nevnímat. A to už snad stojí za to. Streamovací přehrávač na těchto stránkách je navíc opravdu jednoduchý na ovládání a vy ho jistě zvládnete ovládat na pár kliknutí myši.

Z8bavný animák pro celou rodinu.

Za filmem stojí režisér David Feiss, který patří mezi zkušené starší režiséry. Doposud se angažoval hlavně u televizní seriálů a nová Lovecká sezóna je vlastně jeho prvotina. Na kontě má ale celou řadu starších a kvalitních animovaných seriálů jako například: I Am Weasel nebo Cow and chicken. Scénář k filmu napsal Carlos Kotkin, který má na svědomý například i úspěšný snímek Rio 2. Jinak je ale jeho konto hotových scénářů zatím celkem prázdné. Hudbu k filmu složil  Rupert Gregson-Williams a Dominic Lewis. Další podrobnosti o tvůrcích, divácké recenze i názory diváků objevíte například na CSFD.cz.

Nový snímek od Sony a režiséra Davida Feisse si nemůžete nechat ujít.

Nyní už se ale pojďme společně vrhnout na to nejdůležitější a to je bezesporu příběh filmu. Urostlý medvěd grizzly Boog se pomalu zabydluje v divočině. Jenže ty roky, které strávil v civilizaci se na něm opravdu notně podepsali. Tak nějak si neuvědomuje, že on je na vrcholu zvířecí pyramidy a ten, koho by se měla ostatní zvířata bát. Prostě má stále chování jako téměř domácí mazlíček a spousty věcí se bojí.

Jednoho dne pořádá Elliot s rodinou táborák. Příjemná akce, na které se sejde spousta dobrých kamarádů. Večer pak přijde čas i na strašidelné historky, kterými je Elliot doslova vyhlášený. A tak povídá svou oblíbenou povídačku o vlkodlakovi, který údajně žije v místních lesích. To Booga opravdu neuvěřitelně vyděsí. Utíká se rychle skovat do brlohu. Je tak rozklepaný, že dokonce do té míry, že začne uvažovat, že se zase vrátí zpátky do civilizace. To by bylo opravdu nečekané rozhodnutí nemyslíte?

Elliot chce svému příteli opravdu pomoci.

Elliot a ostatní zvířátka to samozřejmě nemůžou dopustit. Nechtějí o grizzlyho Booga přijít. A tak se mu rozhodnou pomoci. Jenže terapie bude bohužel muset být hodně šoková. To je jediná skutečná možnost, aby se Boogo přestal bát. Do terapie se zapojí úplně všichni a vypadá to, že i sám Boogo dělá velké pokroky. To zde nakonec přestane věřit na vlkodlaka a nebo se odstěhuje zpátky do civilizace ale zatím zůstává velkou a nezodpovězenou otázkou.

Být v letadle bez pilota je opravdu průšvih.

Nás čeká spoustu zábavných scén, nachytávek a vtipů. Někdy je skutečně až neuvěřitelné, co dokážou na Booga jeho přátelé vymyslet. My se u toho hodně nasmějeme, což je jenom dobře.

Všichni včetně grizzlyho Booga si to nakonec užijí.

Shrnutí filmu Lovecká sezóna: Strašpytel

Animovaný snímek Lovecká sezóna: Strašpytel online ke shlédnutí. Další díl oblíbených amerických animáků Lovecká sezóna je tady. Opět nás čeká dobrý a po všech stránkách povedený animák. Režisér David Feiss odvedl opravdu skvělou práci. Příběh je originální a zábavný. Téma léčení strašpytlů samo vybízí k tvorbě vtipných momentů. Obzvláště, když se to celé točí kolem medvěda Grizzlyho, jehož samotného se mnozí bojí. Animace a celá technická stránka je rovněž na výborné úrovni. Z našeho pohledu tak není moc co tomuto filmu vytknout. Pokud máte stejný názor, tak je to jenom dobře a můžete si film rovnou s námi přehrát. My vám k tomu už jenom popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu.