Přehrát online Tajný život mazlíčků

Přehrajte si přes internet film Tajný život mazlíčků. Připravili jsme ho pro vás přímo zde a to tak, abyste si ho mohli pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou byste rozhodně měli využít. Pevně věříme, že dáte filmu šanci právě i s námi. Je to příběh psa Maxe, který přes den zůstává doma sám. A tak mu jeho panička pořídí kamaráda psa Barona z útulku. Jenže tihle dva si moc nesednou a tak to celé skončí málem tragicky, ale nakonec spíše velkým dobrodružstvím.

Máte rádi povedené animované komedie, které zaujmou malé i velké? Filmy plné vtipu a humoru, které jsou originální a možná chvílemi i ztřeštěné. Pokud ano, tak si s námi určitě hodně užijete i film Tajný život mazlíčků od studia Dreamworks. Jedná se o opravdu povedený animák, který šel do našich kin od 11. 08. 2016. Vy ale rozhodně nemusíte běžet do nejbližšího multiplexu, protože jsme si film pro vás přichystali ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Video už na vás čeká připravené v našem streamovacím přehrávači, kde si ho pustíte na pouhých pár kliknutí myši. Tak na co ještě čekáte? Půjdete do toho?

Přehrát online Tajný život mazlíčků.

Film Tajný život mazlíčků je nejenom komedií, ale také krásným rodinným filmem. Stojí za ním režisérské duo Chris Renaud, Yarrow Cheney, které svému povolání opravdu rozumí. Aby také ne, když Renaud vytvořil jedny z nejúspěšnějších animáků v poslední době a to třeba první dva díly Já, padouch. Marné není ani obsazení scénáristů. Příběh filmu napsalo trio: Ken Daurio, Cinco Paul, Brian Lynch. Všichni tři mají za sebou mnoho filmů a v jejich portfoliu bychom našli nejlepší animáky současnosti. Pokud hledáte další informace o tvůrcích filmu, tak vás rádi odkážeme na CSFD.cz.

Co dělají zvířátka, když jsou doma sama?

Teď už se ale spolu dostáváme k pomyslnému jádru pudla. O čem tento film tedy příběh filmu Tajný život mazlíčků vlastně je? Jak už napovídá jméno, tak je o tom, co vlastně dělají domácí zvířata, když se jejich páníčkové a paničky vzdálí. Samozřejmě se dobře baví a zažívají nečekaná dobrodružství. Jaké přesně si ukážeme na příkladu psa Maxe a jeho paničky Katie. Je to nerozlučná dvojka. Takřka ideální pár pes – člověk. Společně dovedou blbnout celé hodiny. Jenže i Katie musí bohužel chodit do práce.

Mazlíčci si klid doma opravdu umí užít.

Max na ní věrně čeká doma. Snad by se ani nehnul od dveří, naštěstí tady má spoustu dalších zvířecích kamarádů včetně domácích mazlíčků ze sousedních bytů. O zábavu doma tak rozhodně není vůbec nouze. Dohromady jsou to skvělá parta a celý dům mají mazlíčky prakticky pro sebe. Jenže Katie je samozřejmě líto, že nemůže trávit čas se svým milovaným psíkem a myslí si, že musí být tuze osamělý. A právě proto mu pořídí kamarádů. Přímo z útulku vezme vznešeného psa jménem Baron.

Bohužel od prvního shledání je jasné, že mezi těmahle dvěma to jenom tak nepůjde. Nejenom, že se nestanou kamarádi, ale oni se začnou doslova nesnášet. Max je hodný domácí pes, zatímco Baron je v mnoha ohledech zlý a zákeřný. Tihle dva si tak navzájem způsobují různé naschvály a karamboly s cílem toho druhého co nejvíc znemožnit a ponížit. Pokaždé, když se zavřou dveře, tak mezi nimi vypukne velmi ostrý souboj.

Max je opravdu hodný psík.

Soupeření Maxe a Barona se stupňuje, až to celé jednou nakonec nedopadne vůbec dobře. Shodou náhod se totiž Max dostane až do podzemí. A to rozhodně není místo, kde by chtěl být jakkýkoliv domácí mazlíček. Podzemí je plné divných a agresivních zvířat a celému navíc vládne pološílený králík, jenž se ukájí ve své vlastní moci. Samozřejmě to není žádný sympaťák, ale opravdu krvelačný králík s Napoleonským komplexem.

Venkovní svět je pro domácí mazlíčky tvrdý.

Naštěstí má Max tam na povrchu své věrné kamarády. Ostatní zvířecí mazlíčky se ho rozhodnou zachránit. Své síly musí spojit kanárek i kočka. Všichni moc dobře vědí, že Maxovi jde doslova o život. Navíc čas na jeho záchranu je opravdu šibeniční. Mají na to jenom chvilku. Ani ne jeden den, než se Katie a ostatní lidé vrátí do svých domovů. Do té doby se prostě musí bezpodmínečně vrátit. Hezky potichu a nenápadně. Velká záchranná mise plná dobrodružství a nečekaných nástrah se tak rozbíhá naplno.

Domácí mazlíčci na záchranné misi svého kamaráda Maxe.

Jak to celé dopadne vám samozřejmě neprozradíme, i když vy už asi tak trochu tušíte, že dobře. Tajný život mazlíčků je opravdu hezký animovaný film plný gagů a vtipů. Opravdu dobře se na něj dívá a my jsme rádi, že můžeme být u toho. Film má krásnou animaci a nápady tvůrců dají opravdu zabrat vaší bránice. Navíc je to jeden z mála filmů, kde si to své vezmou jak malý, tak velcí. A všichni budou nakonec spokojeni.

Shrnutí filmu Tajný život mazlíčků

Tajný život mazlíčků online pro vás. Přehrajte si pro nás přímo zde na této webové stránce nový dlouho očekávaný animák. Čeká na vás skvělý snímek s hezkým příběhem a vlídným humorem. Nebude nouze o bláznivé nápady ani trochu akce. Tajný život mazlíčků nás opravdu překvapil. Filmy, kterou nejsou pokračováním, mají přeci jenom trochu těžší startovací pozici. Ještě před měsícem jsme tak o tomto filmu vlastně nevěděli, ale dnes jsme z něj opravdu maximálně nadšeni. Je to opravdu úžasný animák a před režiséry  Chrisem Renaudem a Yarrowem Cheneym smekáme klobouk. Podařilo se jim natočit opravdu skvělý film. Dokonce si ho soukromě řadíme k nejlepším animákům letošního roku. A k tomu už skutečně není moc co dodat. A co si o tom myslíte vy? Pokud jsme vás našim popisem alespoň trochu zaujaly, tak si rozhodně film Tajný život mazlíčků pojďte přehrát s námi. S námi si ho přehrajete přes internet opravdu jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít.