Silvestrovská Partička 2015 – online ke shlédnutí

Slavností silvestrovská Partička už na vás čeká online ke shlédnutí. Jak nejlépe strávit konec roku 2015 a vykročit do roku nového? My věříme, že je to právě díky této skvělé zábavné show, jenž se slavnostně vysílala na televizi Prima 31. 12. 2015 od 22:05. Zahřeje vás u srdíčka a polechtá na bránici. Richard Genzer, Martin Suchánek, Igor Chmela a Ondřej Sokol si pro nás přichystali jenom to nejlepší. Krutě zábavné improvizované skeče.

Partička už tak nějak tradičně patří k Silvestru. V tento slavnostní večer nemůže chybět snad už pět let v řadě. A ochuzeni o ni samozřejmě nezůstane ani tentokrát. Náš oblíbený zábavný kolektiv, který jsme představili už výše si pro nás připravil další opravdu hodně zábavné scénky. Rok 2015 byl pro Partičku hodně zlomový, protože pořad přešel od televize Prima na konkurenční Barrandov. Tady sice získal trochu jiný název „La parta”, ale jinak se nezměnilo vůbec nic. Zůstala kompletní sestava komiků v čele s Geňou a Suchošem a moderátora a rozhodně jim stále dělá Slovák Daniel Dangl.

Silvestrovská Partička 2015 online ke shlédnutí pro vás.

Televize Prima už sice nemá k dispozici nové premiérové díly, ale za ty čtyři roky, co se pro ní pořad natáčel vzniklo nespočet scének a improvizačních her. Díky tomu si mohla sestavit z nich i Silvestrovský speciál, který sice nebude úplně premiérový, ale neokoukaný rozhodně. Nyní vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí.

Suchoš je můj nejoblíbenější hrdina.

Video se Silvestrovskou Partičkou 2015 se nám podařilo nahrát už s předstihem a to v perfektní HD kvalitě. Vy si jí tak můžete pustit přes internet kdykoliv jenom budete chtít. U nás je to navíc bez reklama a opravdu jednoduché. Pro přehrávání se stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek, což zvládne snad naprosto každý. HD rozlišení vám slibuje opravdu velmi detailní obraz a křišťálově čistý zvuk. Zkrátka maximální zážitek.

Partička to umí pořádně rozjet.

A na jaké improvizační hry přijde o Silvestra řada? Tak to vám rozhodně nemůžeme prozradit. Půjde snad o: překlad, nečekaný telefonát, otázky, opera, party, dabing, čelovka, abecedu, blázny, tiskovku, dvě věty a nebo jednu z desítek dalších? A ono je to vlastně jedno, protože tak jako tak předvedou naši hrdinové skvělé herecké výkony, legendární hlášky a situace na které se jenom tak nezapomíná. To je opravdové umění rozesmát, které ovládá v dnešní době opravdu tak málo lidí! Ostatně pokud chcete alespoň nějakou nápovědu, tak stačí sledovat právě teď televizi Prima, kde často běží předvánoční upoutávky, které přeci jenom něco málo napoví.

Jsme sice hodně tajemní, ale co víc říci o Partičce. To je zkrátka show, která se musí vidět na vlastní oči. My jsme opravdu nadšeni z toho, že se nám Partičku na Silvestra 2015 podařilo nahrát a připravit pro vás online ke shlédnutí. S námi si jí bude moci pustit opravdu jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít. To je šance, která už se opravdu nemusí opakovat. Také vám samozřejmě nemůže zaručit, že tu bude věčně.

Jaká improvizační hra je na programu dnes?

Silvestrovská Partička 2015 je dlouhá sotva 40 minut, ale poskytne víc zábavy než mnohé televizní kanály za celý večer. Nenechte si jí ujít už jenom proto, že je to dost možná Poslední silvestrovský speciál vysílaný na televizi Prima. Každopádně Partička jako taková nekončí, z čehož se můžeme jedině radovat.

Dokonce i moderátor se popadá za břicho.

Nová Silvestrovská partička 2015 se nám opravdu hodně líbila. Je to opravdu krutě zábavnou show, kterou mají pánové Genzer, Suchánek, Chmela i Sokol opravdu hodně parádně pořešenou. Do nového roku vám přejeme jenom to nejlepší, stejně jako i tvůrcům partičky. Snad nás bude svým improvizačním, ale vždy svěžím humorem zásobovat i nadále. Opravdu dobře se na to dívá. U nás se smála celá rodina a tak to prostě má o ty svátky být. Pokud jste Silvestrovskou partičku zmeškali třeba kvůli kalbě, tak to honem rychle napravte a pusťte si jí přímo zde s námi online a zdarma.

Více o Partičce už hledejte přímo na její oficiální webové stránce spravované televizí Prima. Kromě této sváteční epizody, si zde můžete přehrát online i mnohé další (starší) díly.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.