Fair play (2014) online ke shlédnutí

Film Fair play online ke shlédnutí a zdarma. Nový český film Fair play k přehrání přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit opravdu hodně zajímavé a povedené české drama. Je to film Fair play, který měl svojí oficiální televizní premiéru 1. ledna 2016 na obrazovkách České televize. Příběh jedné mladé talentované atletky, která se ale narodila v době, kdy byl úspěch otázkou národní cti a prohra nesnesitelným ponížením. V takovýchto dobách udělali sportovci a lidé kolem nich pro vítězství všechno.

Přímo zde na této webové stránce vám přinášíme online ke shlédnutí film Fair play. Jedná se o opravdu hodně zajímavý příběh, který sice nevznikl na základě skutečných událostí, nicméně věrně zachycuje poměry, které panovaly v našem sportu před rokem 1989. Byly to časy mnohých slavných vítězství, které na sobě, ale měli i velké kaňky. To všechno v novém filmu Andrey Sedláčkové, která ho nejenom režírovala, ale dokonce se stala i autorem scénáře. Film získal mnohá ocenění, včetně dvou Českých lvů. Špatně si nevede ani i diváků, o čemž svědčí velmi pozitivní recenze na CSFD.cz. Pokud tomu nevěříte, tak se ostatně s námi můžete přesvědčit sami. Tedy pokud jste nestihli televizní premiéru 1. 1. 2016 na ČT 1 v hlavním vysílacím čase. Jenom tak pro zajímavost dodáme, že film šel do kin 6. Března 2014.

Film Fair play online ke shlédnutí.

Český film Fair play je opravdu prvotřídní sportovní drama a vy byste si ho za žádnou cenu neměli nechat ujít. Video s filmem jsme pro vás nahráli ještě před jeho televizní premiérou z Blu-ray disku. Díky tomu vám nyní můžeme nabídnout tento skvělý film pohodlně a zdarma online ke shlédnutí v HD kvalitě. Ta garantuje opravdu velmi detailní obraz a křišťálově čistý zvuk. Zkrátka opravdový filmový požitek! Jeho nedílnou součástí je ale samozřejmě i příběh, na který se podíváme na následujících řádcích.

V osmdesátých letech se dopovalo ve velkém.

Příběh filmu Fair play se odehrává v Československu osmdesátých let. Jednou z mála smysluplných věcí, které se bylo možné věnovat byl sport. Jenže ten vrcholový byl prohnilý až do morku kostí. Velkou zásluhou na tom měl samotný stát, který organizovat pro sportovce dopingové programy. Věřilo se, že bez nich není možné uspět. Vítězství na vrcholných sportovních klání byly krajně prestižní záležitostí a jedním z mála způsobů jak ukázat soupeřům na druhé straně železné opony, že ten či onen stát je na vrcholu společenského vývoje.

Anna je opravdu dobrá běžkyně.

Jenže jednotlivý sportovci za to často platili svými životy a nebo alespoň zdravím. S mladou a velmi talentovanou sprinterkou Annou se potkáváme v době jejich osmnáctých narozenin. Už je to zkušená sportovkyně, která za sebou má nejeden úspěch v mládežnické kategorie. Díky svému talentu a tréninkové píli by to ale mohla dotáhnout ještě dál. Mohla by se stát vrcholovou sportovkyní a třeba i závodit na Olympiádě.

Anna se stává členkou Střediska vrcholového sportu. Zdá se to jako přirozený krok v její sportovní kariéře. Běhání jí přeci hlavně baví a chce se mu co nejvíc věnovat i v budoucnu. Středisko jí poskytne to nejlepší možné zázemí. Tělocvičnu, dráhu, trenéry i vhodnou stravu. Co ale netuší je, to že jí poskytne ještě daleko víc. Anna je bez svého vědomí zařazena do programu, ve kterém jsou sportovcům podávány anabolické steroidy.

Steroidy jí cpe i její trenér.

Jedou v tom všichni kolem ní. Hlavně trenéři a fyzioterapeuti. Dokonce i její maminka. A samozřejmě všichni ostatní sportovci. Nikomu na tom ostatně ani nepřijde nic divného. Anně zpočátku není vůbec nic divné. S radostí sleduje, jak je každým tréninkem lepší a jak se přibližuje kvalifikačním limitům na olympiádu.

Jediné co jí zajímá je sport a pak Tomáš. Její první velká láska. Kluk do kterého je úplně zblázněná a jejich čerství vztah jí vůbec nedá spát. Vlastně se zdá úplně šťastná.

Anna má první zdravotní problémy.

Jenže brzy se objeví i zdravotní potíže. Takové, které by mladá sportovkyně na vrcholu sil vůbec nečekala. Začne tedy pátrat po jejich příčině, což je pro ni obrovský šok. Zjistí totiž pravdu o steroidech, které jí byly tajně podávány. Obrovský zásah do jejího těla, který by ona sama nikdy nepřipustila.

Je to začarovaný kruh.

To proč to dělá trenér by ještě pochopila, ale proč je do toho zapletena i její maminka už ne. I ta přitom má dobrý důvod. Chce totiž, aby se její dcera mohla dostat za hranice a tam už zůstala. Aby emigrovala z tohoto totalitního pekla, které je zdraví mladých holek obětována na oltář prestiže socialistické vlasti. To prostě není země, za kterou by člověk chtěl bojovat.

Film Fair play (2014) jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Podle nás je to opravdu hodně silný a povedený film, který stojí za shlédnutí. Právě proto jsme ho ostatně nahráli a připravili pro vás ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Jak to dopadne s nadějnou mladou sprinterkou Annou vám samozřejmě prozradit nemůžeme, každopádně je to opravdu velmi hezký a lidský příběh, který vypráví o problémech, jenž za socialismu řešilo mnoho z nás.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.