Správnej dres (2015) online ke shlédnutí

Film Správnej dres online ke shlédnutí. Přehrajte si zdarma přes internet nový český film, který v sobě má velkou dávku romantiky, ale i humoru. Je to komedie Správnej dres od režiséra Stanislava Sládečka. Hlavní roli si ve filmu zahrál Jiří Mádl a Taťana Kuchařová. Je to příběh manželky hokejisty, kterou už začalo trochu nudit, že jí všichni považují jenom za hloupou modelku. I když tedy modelkou ve skutečnosti je. Ale je hloupou?

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně pro vás přichystali film Správnej dres. Jedná se o televizní komedii, která měla svojí premiéru o Vánoce 2015. Abychom byly přesnější, tak to bylo 27. prosince 2015 v hlavním vysílacím programu České televize. Jedná se o televizní film, jenž nešel nikdy do kin. Přesto můžeme odpozorovat, že se jedná o velice hezky zpracovaný příběh, který dokáže zaujmout a pobavit. Scénář napsal Petr Kolečko, který se specializuje takřka výhradně na komedie. Na kontě už má seriály jako Marta a Věra, Čtvrtá hvězda nebo Vinaři. Nebo také filmy jako Okresní přebor, pohádku Kdyby byly ryby a pak také novou komedii Padesátka. Už jenom to je zárukou, že se u tohoto filmu budeme velmi dobře bavit.

Film Správnej dres (2015) online ke shlédnutí.

Film Správnej dres jsme pro vás nahráli s předstihem z neoficiálních zdrojů. Díky tomu vám ho můžeme nabídnout naprosto jednoduše a zdarma ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a kdykoliv se vám to bude hodit. Všechno je to jenom pouhou otázkou pár kliknutí myši vaší myši. Video s filmem Správnej dres pro vás máme v HD kvalitě a navíc naprosto zdarma. Díky tomu si vychutnáte opravdu každý detail. Stejně tak zvuk je čistý a na opravdu velmi vysoké úrovni.

Radek Rychtář je elitní hokejista, který hraje i v NHL.

A o čem bude vlastně příběh této 102 minut dlouhé komedie? O jednom tak trochu typickém manželském páru. Je to skoro až klišé. Pár tvoří hokejista Radek Rychtář, který se stal hvězdou v NHL a pak jeho manželka, která je úspěšnou modelkou a kdysi dokonce vyhrála Miss Severní Čechy. Na první pohled je to velmi spokojený manželský pár. Takový, kterému to navíc i sluší a hodí se pro první stránky časopisů. Jenže všechno není tak růžové, jak to na první pohled vypadá. Pod povrchem to už bublá.

Manželka Miss si připadá nevyužitá.

Paní Misska si připadá tak nějak nevyužitá. Postupně se sice se svým životem tak nějak sžila, jenže v poslední době si ho už vůbec neužívá. Nic nedělání, neustálé cestování i život v luxusu jí tak nějak přestaly naplňovat. Ráda by tedy začala dělat něco užitečného. Jenže co? Napadne jí najít si zaměstnání. Jenže na pohovorech na ní čeká opravdu hodně tvrdá sprška. Nikde jí nechtějí. Kvůli své modelingové kariéře totiž nedodělala ani střední školu a teď se na ní všichni dívají skrz prsty.

Přitom určitě není hloupá. Svého času dokonce navštěvovala gymnázium. Jenže další vzdělávání prostě muselo jít stranou. Je jí to líto a ráda by s tím teď něco udělala. Přeci má na víc. Už nechce, aby si na ní i malé děti ukazovali s předsudky, že je jenom hloupou modelkou.

Je toto správné studium?

Brzy čistě náhodou potká vysokoškolského profesora, který se navíc zaměřuje na vzdělávání dospělých. Z letmého setkání vznikne spolupráce a dohoda, že by jí právě tento profesor mohl připravit na maturitu, kterou by si ráda doplnila. Zatímco Radek je plně vytížený hokejem, tak naše Misska se může naplno vrhnout do studia. A docela jí to jde. Možná až moc, což si uvědomí teprve v momentě, kdy se její vztah s profesorem mění na něco víc. Z učitele a žáčky jsou náhle dva milenci.

Radek je naštvaný na svou nevěrnou manželku.

Nejdříve se jim to celkem daří utajit, ale s tím jak roste vášeň v jejich vztahu je to čím, dál tím těžší. Navíc si podivných změn začíná všímat i Radek. Jediné štěstí je, že brzy má odjet na nové angažmá do Ruska. Jak to celé dopadne vám samozřejmě prozradit nemůžeme, aby na vás čekalo alespoň trochu toho tajemství.

Jak tato romantická komedie nakonec skončí?

Film Správnej dres (2015) je tady pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si ho přehrát s námi naprosto jednoduše a zdarma. Video s tímto filmem vám přinášíme ve skvělé kvalitě a navíc naprosto jednoduše ke shlédnutí. To je opravdu skvělá možnost, kterou byste měli využít. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte od začátku do konce. Nám se film opravdu líbil a je to hezká svěží komedie, které nechybí spád ani skvělé herecké obsazení. Tak si jí pusťte a uvidíte sami. I když si troufáme předpovídat, že se bude líbit i vám. Tak se dobře se bavte!

Další informace o filmu Správnej dres hledejte například na jeho profilu na CSFD.cz.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.