Sázka na nejistotu (2015) online ke shlédnutí

Film Sázka na nejistotu online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy s námi přehrát nové americké drama od režiséra Adam McKay podle knihy Michaela Lewise. Je to dramatický a zajímavý film se skutečnou zápletkou. Vrátí nás totiž do času před americkou hypoteční bublinou, která vyvolala celosvětovou finanční krizi. Existovali totiž lidé, kteří jí dokázali předpovědět a díky tomu na ní vydělali obrovský balík peněz. Toto je dramatický příběh čtveřice neobvyklých vizionářů.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přímo zde na této webové stránce přichystali film Sázka na nejistotu nebo také v anglickém originále The Big Short. Je to opravdu netypický, ale hodně zajímavý film. Americký režisér Adam McKey známý spíše z béčkových filmů si tentokrát pro nás připravil opravdu prvotřídní drama. Do hlavních rolí dostal dokonce i některé známější herce jako Ryan Gosling, Christian Bale, Steve Carell, Marisa Tomei nebo třeba i Brad Pitt. S poutavým příběhem od spisovatele Michaela Lewise to zřejmě nebylo vůbec těžké.

Film Sázka na nejistotu (2015) online ke shlédnutí pro vás.

Příběh se totiž točí kolem doby nedávno minulé a vypovídá o nás asi mnohem víc, než bychom chtěli. Ještě v roce 2005 jela světová ekonomika na plné obrátky. Hlavně v Americe se hojně půjčovalo, stavělo, rozjížděl se nový byznys. Peníze byly levné a dostal je kdokoliv si řekl. Každý člověk si mohl na hypotéku pořídit hotový palác a vůbec nikoho nezajímalo, zda jej bude někdy schopný splatit. Jenže tahle bublina praskla a vytvořila jednu z nejhorších novodobých finančních krizí. Existovalo, ale pár velmi chytrých a prozíravých lidí, kteří věděli, že ekonomika nemůže růst do nekonečna a nakonec musí následovat velký pád. Toto je jejich příběh.

Příběh americké hypoteční krize trochu jinak.

Film Sázka na nejistotu měl premiéru v českých kinech 7. ledna 2016. Hned první týden se dostal na desáté místo v žebříčku návštěvnosti, což rozhodně není vůbec špatný výkon. Alespoň v tak nabité povánoční konkurenci. Nelenili jsme ani my a právě proto jsme film nahráli a připravili ho pro vás online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci pustit přímo zde na této webové stránce a to navíc naprosto pohodlně a zdarma. Video je ve vysoké HD kvalitě, což zajistí váš skutečně maximální požitek.

Legendární Wall street v New Yorku.

Ale zpátky k samotného příběhu, který je u každého filmu alfou a omegou. Všechno se to točí kolem výstředního finančníka Michaela Burryho (zahrál si ho Christian Bale). Je to fanoušek heavy metalu a tvrdých dat. Možná právě proto jako jeden z prvních na světě přijde na to, že celý stavební sektor v USA je založený na datech z chybných půjček. Jak sám říká, tak je to jenom časovaná bomba, která musí zákonitě někdy v budoucnu vybouchnout. Ze začátku je lidem kolem sebe jenom pro smích. Včetně jeho šéfa, který si myslí, že trh s realitami má pevné a nezničitelné základy.

Odhodlaný Michael si je ale naprosto jistý. Ví totiž, že banky pohání jediná věc. Chamtivost. Chtějí víc a víc. Půjčovat je přeci jejich byznys. Co jim ale nedochází je, že nic na světě nemůže růst do nebes a nakonec se jim to celé rozpadne jako domeček z karet.

Film Sázka na nejistotu natočil režisér Adam McKay.

Michael brzy najde další ti podivíni, kteří jsou ochotni na jeho Sázku na nejistotu přistoupit. Budou hrát proti bankám a jejich nenasytných manažerům. Vsadí všechno co mají proti americké ekonomice. Může to způsobit celosvětový kolaps. Pokud však bude jenom přiměřeně velký, tak na tom celém mohou pohádkově zbohatnout. Michael společně se svými spočníky stvořili opravdu velmi chytrý finační nástroj, který je v případném čase krize může učinit pohádkově bohatými. Přijde ale něco skutečně takového? Dnes už víme, že přišlo.

Jednu z rolí si zahrál i Brad Pitt.

Takový je film Sázka na nejistotu. Je to poutavé drama, které je chvílemi až vtipné. Nebo spíše tragikomické. Něco je samozřejmě nadsázka, ale mnohem více to spíše odhaluje o nás samotných a o lidské chamtivosti. Nekonečný růst je něco co neexistuje a i finanční sektor musí mít své pevné mantinely a pracovat nejenom v intenci emocí. Režisér Adam McKay natočil opravdu skvělý film, asi nejlepší ve své dosavadní kariéře. Pokud tedy máte rádi dramata založená spíše na příběhu, než na akci, tak pevně věříme, že budete i s tímto snímkem naprosto spokojeni. Právě proto jsme ho ostatně připravili přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Tak si ho pusťte s námi online a dobře se bavte.

Chcete o filmu Sázka na nejistotu zjistit více? Tak to se určitě mrkněte na jeho podrobný profil na CSFD.cz. Víc už opravdu snad není ani co dodat.

Jak to dopadne už všichni víme.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.