Osm hrozných (2015) online a zdarma

Western Osm hrozných od Quentina Tarantina online ke shlédnutí. Nový osmý film legendární režiséra je konečně tady! Po tříletém čekání se konečně do našich kin vydává „The Hateful Eight”. Tarantino od malička miloval westerny a fascinace tímto žánrem ho přivedla k tou, že natočil už druhý v řadě. Tentokrát to vzal opravdu důkladně a to včetně kvalitního hereckého obsazení, s hudbou od slavného skladatele Ennio Morricone nebo s temným příběhem, který napsal on sám.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme si přichystali na této webové stránce film Osm hrozných. Je to jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku a je tak trochu symbolické, že přichází hned mezi prvního premiérami v lednu. Ano je to tak, do našich kin dorazilo Osm hrozných ve čtvrtek 7. 1. 2016. Vy se však rozhodně nemusíte běžet do nejbližšího kina, protože s námi si můžete tento skvělý western přehrát hezky pohodlně a zdarma online. Podařilo se nám pro vás sehnat jednu z kopií, která unikla na veřejnost ještě před oficiální premiérou a díky tomu si jí nyní můžete i vy přehrát naprosto jednoduše a zdarma. Film je v naprosto perfektní HD kvalitě, díky čemuž vám neunikne žádný detail a čeká vás opravdu luxusní filmový zážitek.

Western Osm hrozných online a zdarma.

Quentin Tarantino patří mezi nejkultovnější režiséry současnosti. Netočí moc často a o to větším jsou pak jeho filmy svátkem. Ne nadarmo se dokonce i plakáty lákající na Osm hrozných chlubí tím, že je to jeho teprve osmý film. O Tarantinovi je známo, že už jako malý miloval westerny, zejména ty spaghetti. Bylo tak jenom otázkou, kdy se pustí i do tohoto žánru. První byl v roce 2012 Nespoutaný Django. Tím druhým je pak aktuálně Osm hrozných. Je to opravdová pocta žánrů, protože jako skladatele hudby si vybral Itala Ennio Morriconeho, který spolupracoval i s legendárním Sergiem Leone. Jenom tak prozajímavost dodáme, že hudba se natáčela i v Praze.

Osm hrozných byl popravdě očekávaný snímek a podle všeho má v kapse hned několik Oscarových nominací. To zda některé skutečně promění v cenné sošky je pak zatím ve hvězdách.

Sedm pistolníků a jeden vězeň!

Ale teď se pojďte podívat na samotný příběh, který jako scénárista napsal sám Quentin Tarantino. Příběh nás zavede do promrzlého a nehostinného Wyomingu někdy kolem roku 1870. Tato část Ameriky byla jenom velmi řídce osídlena a divočina moc lidí nelákala. Byla to země, kterou protínala železnice a dostavníky. Jenom málokdo měl tu touhu se zde stavět. A úplně stejně je to s dostavníkem, ve kterém sedí nájemný lovec lidí John Ruth (hraje ho Kurt Russell), nechvalně známý také pod přezdívkou „Kat” a Daisy Domergueová (hraje jí Jennifer Jason Leigh). Daisy na první pohled působí jako celkem hezká mladá dívka. Jenže její chování vůbec nekoresponduje s něžným jménem. Ve skutečnosti je to vražedkyně jejich jedinou budoucností má být obrátka. A John inkasuje velmi slušnou odměnu za to, že jí dovedl až před soud. Alespoň tak by to mělo být, pokud proběhne všechno hladce.

Dostavník si uhání zasněženou krajinou.

Film Osm hrozných je online ke shlédnutí na stránce magazínu x.8u.

Během cesty potkají další dva muže. Jsou to celkem podivíni až podezřele ošlehaní větrem. Tím prvním je bývalý voják v americké občanské válce Marquise Warrena (zahrál si ho Samuel L. Jackson). A co dělá dnes? Je to lovec lidí. Sakra dobrý lovec lidí. Druhým náhodným pocestným je Chrise Mannixe (zahrál si ho Walton Goggins). Je to jižanský odpadlík a dezertér. Jeho historka o tom, že je šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno, má jenom zakrýt jeho skutečné povolání. Ano i on je lovcem lidí. Velmi obávaným lovcem.

Dřevěnice u Minie je jediným možným útočištěm.

Venku se mezitím rozpoutá sněhová bouře. Je jasné, že dostavník nemůže dál jenom tak pokračovat. Celá rozšířená posádka tak musí hledat útočiště, které se ale doslova nabízí. Nedaleko je totiž známá dřevěnice u Minnie, která slouží jako velmi oblíbená zastávka pro pocestné. Teplo, bezpečí a možná i nějaké jídlo. Ne že by tom někdo z posádky dostavníků prahl, ale cesta dál teď stejně nevede.

Lovec lidí John Ruth se svojí kořistí.

Dostavník tak zastaví u dřevěné chaty. Bohužel to vypadá, že po paní majitelce se slehla zem. Místo ní je ale v chatě pět velmi podivných individuí. Nečekejte tak žádné vlídné přivítání. Jak se ale brzy ukáže, tak tahle podivní parta má něco společného. Všech osm ostrých pistolníků totiž pracuje jako lovci lidí. Bouře zesiluje a všem začíná být velmi dobře jasné, že odtud většina z nich nevyvázne živých. Odměna za Daisyn krk je prostě až příliš lákavá.

Kdo doveze Daisy na popraviště?

Tak to je to jediné co musíte vědět o filmu Osm hrozných. Tedy kromě toho, že je to opravdu skvělý film a klobouk dolů před Quentinem Tarantinem. A vy už neváhejte ani chviličku a pojďte si ho přehrát s námi jednoduše online. Osm hrozných (2015) si můžete přehrát zdarma přes internet přímo zde na této naší webové stránce. Celé je to opravdu jednoduché a zdarma. Proto už na nic nečekejte a pojďte si tento povedený film pustit s námi. Můžeme vám slíbit, že se rozhodně nebudete nudit. Za Tarantina bychom dali klidně ruku do ohně.

Tento článek byl zařazen do rubriky Western. Uložte si odkaz.