REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) online ke shlédnutí

Film REVENANT Zmrtvýchvstání online ke shlédnutí pro vás. Exkluzivně na této webové stránce jsme si jenom pro vás přichystali nové velkolepé drama s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Je to film Revenant, který natočil režisér Alejandro González Iñárritu. Můžete se těšit na velkolepý western, který v sobě má obrovský kus dobrodružství a k tomu navíc i dramatu. Věříme, že nebudete zklamáni. Ne nadarmo je Revenant jedním z nejočekávanějších filmů roku a žhavým adeptem na Oscary.

REVENANT Zmrtvýchvstání je naprosto úchvatný western, který nemá obdoby. Skoro jakoby tento žánr zažíval svojí novou renesanci a to je jedině dobře. Díky tomu se můžeme těšit z nádherných snímků jako je třeba Tarantinův Osm Hrozných nebo právě REVENANT Zmrtvýchvstání od mexického režiséra Alejandro Gonzáleze Iñárritu. Skoro jsem získal tak trochu dojem, že tento zajímavý snímek stojí u nás trochu v pozadí. Možná je to dáno nabitými vánočními svátky a možná také hutnou konkurencí. Byla by ale obrovská škoda pokud by vám právě tento film zapadl. A my jsme tu od toho, abychom to rozhodně nedovolili.

Film REVENANT Zmrtvýchvstání (2015) online ke shlédnutí.

Western REVENANT Zmrtvýchvstání nám ukáže divoký západ tak jak ho rozhodně neznáme a ani nemůže znát. Opravdu divoký a nemilosrdný. Příběh vznikl na základě knihy Michael Punke. Do podoby filmového scénáře ho pak přetvořily Alejandro González Iñárritu a Mark L. Smith. A je to právě i 52-letý Iñárritu, jenž se ujal i režie. Není to ostatně žádný zelenáč a na kontě už má filmy jako Babel, Birdman a nebo krimi Biutiful. Tentokrát se ale pustil do dobrodružného westernu.

Nový dobrodružný western od režiséra 	Alejandro González Iñárritu.

Revenant měl premiéru v českých kinech 14. ledna 2016 a po pár dnech se suverénně vyhoupl do čela žebříčku návštěvnosti. Vy však nemusíte utíkat do nejbližšího multiplexu, protože jsme pro vás tento skvělý snímek připravili online ke shlédnutí. S námi si můžete film REVENANT Zmrtvýchvstání přehrát opravdu pohodlně a zdarma přes internet. Přímo zde a je to opravdu jednoduchá záležitost. Jediné co musíte udělat je přihlásit se v horní části těchto webových stránek, čímž si aktivujete náš streamovací přehrávač. To zvládne snad každý.

Čeká nás film z drsné divočiny.

Pokud jste hodně zvědavý, tak se můžeme společně podívat na samotný příběh filmu. Příběh nás zavede na Americký západ kdysi hodně dávno v roce 1823. Dnes se to místo jmenuje Jižní Dakota, ale tenkrát to byla panenská půda, ze které si jenom ti nejodvážnější dobyvatelé troufli vyrvat něco pro sebe. Jedním z takovýchto odvážných lidí byl i lovec a trapper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio).

Tehdejší způsoby lovu spíše připomínali drancování a lovci si brali co chtěli. Původní indiánské obyvatele přitom považovali jenom za trochu lepší zvířata. A tak s nimi také zacházeli. Tento kraj daleko na západě doposud nebyl zmapován a obsazen bělochy. Zdejší příroda je plná vzácných zvířat a jejich kožešin. Honba za nimi přivede naše lovce až ke střetnutí s rozzuřenou samicí medvěda grizzlyho. Nelítostné střetnutí rozdělí výpravu na dvě skupiny. Zraněná medvědice nakonec prchá. Většina lovců jí je samozřejmě v patách.

Na místě zůstane jenom Glass, který je těžce zraněný. A pak ještě dva muži a to John Fitzgerald (zahrál si ho Tom Hardy) a Jim Bridger (toho hrál Will Poulter). Na blízku je mu i jeho mladý syn. Vypadá to, že Glass zemře a oni tady zůstali jenom, aby ho pohřbili. Glass je stále v hrozném stavu, ale drží se při životě. Fitzgerald už toho má dost a tak se rozhodne zkrátit jeho utrpení. Chce prostě Hugha dorazit. Jenže jeho syn to nechce dovolit a on tak zabije místo něj jeho. Starého Glasse nakonec ponechá na pospas svému osudu.

V hlavní roli Leonardo DiCaprio.

Jenže Glass teď má nový důvod žít. Je poháněn hněvem a touhou po pomstě za vraždu vlastního syna. Prudkou emocí, která ho táhne pryč. Nakonec se tedy vyškrábe ze svého vlastního hrobu. Pomalu proplouvá divokou krajinou, kde nebezpečí číhá na každém rohu a snaží se dát dohromady do té míry, aby mohl pomstít svojí krev. Mohl by každou chvíli zemřít. Jenže on už jednou svojí smrt přežil.

Je to opravdu temný a děsivý příběh.

Na Hugha Glasse čeká strastiplná cesta skrz divočinu. Ostré a vysoké hory, neprostupný terén, a k tomu zde žijí indiáni, kteří nebudou mít dravého lovce asi zřejmě moc v lásce. Zkrátka opravdu nezáviděníhodná kombinace. Pro člověk, který už ale nemá co ztratit to jsou jenom ty nejmenší problémy. Jediné co ho trápí je, že nenajde Fitzgeralda a nebude se mu tak moci pomstít.

Zmrtvýchvstání má dokonce i Oscarové ambice.

To je příběh filmu REVENANT Zmrtvýchvstání. Podle nás je to opravdu hodně působivý a zajímavý film, který si rozhodně zaslouží větší pozornost. Právě proto jsme ho také připravili na těchto webových stránkách online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát skutečně jednoduše online kdykoliv jenom budete chtít. A to je nabídka, která se jenom tak neodmítá. Režisér Alejandro González Iñárritu a představitel hlavní role Leonardo DiCaprio si zaslouží obrovskou pochvalu. Podařilo se jim natočit opravdu skvělý a napínavý film. Pokud se nám podařilo vás s Revenantem zaujmout, tak je to jenom dobře a věříme, že si tento skvělý film přehrajete právě s námi online a zdarma.

Další informace o filmu hledejte například na jeho profilu na CSFD.cz. Stačí se jenom kouknout na ryze pozitivní recenze ostatních diváků a určitě také dostanete chuť se na Zmrtvýchvstání podívat.

Tento článek byl zařazen do rubriky Western. Uložte si odkaz.