Zbrusu Nový zákon (2015) online ke shlédnutí

Film Zbrusu Nový zákon online ke shlédnutí pro vás. Pojďte si i vy s námi přehrát povedenou francouzskou koprodukční komedii. Je to zábavný film, který měl svojí premiéru přesně na Štědrý den 24. prosince 2015. A to určitě nebyla náhoda. Zbrusu Nový zákon totiž vypráví příběh o Bohu. Je to ale trochu jiný bůh, než si ho představujeme. Má sice syna Ježíše, ale k tomu ještě manželku a dceru. Žije v hlavním městě byrokracie Bruselu. No a k tomu je to opravdový morous, kterého už nic na světě netěší.

Přímo zde a nikde jinde už na vás čeká film Zbrusu Nový zákon. S námi si můžete tento povedený film od režiséra Jaco van Dormaela přehrát pohodlně a zdarma online. Film vznikl ve Francouzsko, Belgicko, Lucemburské koprodukci a je to opravdu netypický a velmi zajímavý snímek. Francouzské komedie dovedou být originální a přitom zábavné. A přesně takový je Zbrusu Nový zákon, který nám ukáže boha, tak jak ho zaručeně neznáte. Je to jízlivá komedie plná sarkasmu i černého humoru. Trocha nadsázky, ale přeci k životu také patří. My vám můžeme zaručit, že vás tento film bude bavit od začátku do konce a tak by to přesně mělo být.

Film Zbrusu Nový zákon (2015) online ke shlédnutí.

Komedii Zbrusu Nový zákon se nám podařilo nahrát ještě před její oficiální premiérou. Samozřejmostí je HD kvalita, která garantuje čistý a velmi detailní obraz stejně jako zvuk té nejvyšší úrovně. Zkrátka opravdový zážitek. Celý film si navíc můžete přehrát pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Náš streamovací přehrávač je opravdu jednoduchý na zacházení a jeho obsluhu zvládne snad každý. Stačí se přeci jenom přihlásit v horní části těchto stránek, čímž se vám vše aktivuje.

Bůh má plné ruce práce jak znepříjemnit lidem život.

Ale zpátky k příběhu. Ten vypráví o Bohovi, jak ho neznáme. Jak se zdá, tak si ho lidé za ty dva tisíce let poněkud zidealizovali. Není to ten hodný a všemocný ochranitel. V mnohém je spíš jeho úplný opak. Zapšklý starý děda, který si žije hlavně svůj vlastní život kdesi na okraji Bruselu. Ostatně, kde jinde by měl žít, než v hlavním městě světové byrokracie. Své dny tráví vymýšlením naprosto absurdních zákonů, kterým komplikuje smrtelníkům jejich životy. Není se čemu divit, že si ho neváží ani vlastní rodina. Ano je to skutečně tak!

Dokonce má i svou rodinu...

Bůh má nejenom syna Ježíše, ale kromě něj i manželku a dceru. Ti z něj moc nadšené nejsou, protože ho znají prakticky jenom z té horší stránky. Jeho zákony jsou přitom naprosto absurdní a zlé. Například že fronta u sousední pokladny vždy postupuje rychleji nebo že vám zazvoní telefon, když vlezete do vany.

Jednoho dne se malá černovláska, která je dcerou boha vplíží do jeho pracovny a vidí co dělá. Vůbec se jí to nelíbí a chce to nějak napravit. Když je pryč tak se dostane k jeho počítači a všem odešla sms, ve které je datum jejich úmrtí. Ano skutečně všem na světě. To způsobí mezi všemi obrovský rozruch. Asi si dovedete představit jaké to asi, je když vám přijde zpráva, že máte poslední pár dní života a nebo že budete na světě ještě 70 let. Každý se s tím musí poprat pro svém. A většinou je to velmi destruktivním způsobem. Někteří si chtějí užít poslední chvilky života a jiní se zase cítí naprosto nesmrtelní. V čemž mají vlastně i částečně pravdu.

S výchovou dcery je plno problémů.

No a ke všemu tahle malá a neposedná holka, která je shodou okolností dcerou boha uteče. Tatínek se jí musí vydat sám hledat. Což je trochu problém. Není totiž moc zvyklý na kontakt se smrtelníky. Navíc díky svému vzhledu u nich nevzbuzuje moc důvěry. Celé toto střetnutí dvou světů tak velmi často končí tragikomicky. Podaří se mu ale nakonec najít svojí milovanou dcerku? Jen hlavně aby nevyváděla nějaké blbosti, jako třeba Ježíš.

Tenhle film si opravdu nebere servírky.

Chcete vědět ještě více? Tak si najděte film Zbrusu Nový zákon třeba na CSFD.cz.

To je ve zkratce francouzská koprodukční komedie Zbrusu Nový zákon, kterou vám zde přinášíme online ke shlédnutí. Podle nás je to opravdu velmi povedený a zábavný film, který stojí za to vidět. Určitě se u ní pobavíte a podle nás vás čekají opravdu velmi příjemně strávené chvíle plné zábavy. Samozřejmě nemůžete tenhle film brát vážně, protože ve své podstatě je to celkem hodně ujetá komedie, ale pokud se dokáže oprostit od předsudků, tak se zaručeně budete dobře bavit. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemné a ničím nerušené sledování.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.