Přehrát online Hologram pro krále

Hologram pro krále online přímo zde. Přehrajte si pohodlně přes internet nové komediální drama s Tomem Hanksem v hlavní roli. Film režiséra Toma Tykwera vypráví příběh obchodníka Alana Claye, který ztratil vše. Teď má ale šanci to získat zpátky pokud se mu podaří uzavřít úspěšný obchod. Musí prodat 3D hologramy Saudsko Arabskému králi. Na první pohled jednoduchá záležitost. Ale až v pouštní zemi zjistí, že to nebude tak jednoduché.

Máte rádi filmy ze života, které mají humor i poutavý příběh? Pokud je vaše odpověď ano, tak byste si za žádnou cenu neměli nechat ujít film Hologram pro krále, který jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a komfortně. Film s originálním názvem „A Hologram for the King” měl premiéru v českých kinech 17. 11. 2017, ale pro vás už je tady přichystaný zdarma. Tak pojďte do toho a dobře se bavte!

Přehrát online Hologram pro krále.

Film Hologram pro krále jsme pro vás získali ještě před jeho oficiální premiérou a to v maximální možné kvalitě. Dokonce se šušká, že jde o HD rozlišení, což je o důvod víc, proč si tento snímek nenechat ujít. Ohromí vás velmi detailní obraz a k tomu křišťálově čistý zvuk. Zkrátka ideální kombinace pro váš zážitek. Pevně ale věříme, že vás nezklame ani příběh filmu.

Film natočil zkušený režisér Tom Tykwer původem z Německa. Jako předloha mu posloužila kniha od spisovatele Dava Eggerse, kterou on sám převedl do podoby filmového scénáře. Co se týká hereckého obsazení, tak kromě Toma Hankse se můžeme rovněž těšit na jména jako: Sarita Choudhury, Sidse Babett Knudsen, Tracey Fairaway, Tom Skerritt, Megan Maczko, Ben Whishaw, Michael Baral atd. A samozřejmě ještě na exotické lokace pouštní krajiny. Alespoň my se na tuto krásnou krajinu těšíme opravdu velmi.

Nový příběh Toma Hankse ze Saudské Arábie.

Ale zpátky k příběhu. Ten nás seznámí s obchodníkem Alanem Clayem. Je to ostřílený veterán obchodu, který už měl prakticky všechno. Velký dům, luxusní auto i krásnou manželku. Jenže pár špatných obchodů ho o to připravilo. Je to tvrdý chlapík, který se nevzdává a chce to všechno zpátky. Teď k tomu má dokonce ideální příležitost. Co proto musí udělat? Vlastně je to úplně jednoduché. Stačí když pojede do Saudské Arábie a tady prodá moderní hologramy, o které projevila zájem samotná královská rodina.

Pro Alana je to výzva, kterou samozřejmě nehodlá odmítnout. Naopak se na ní vrhne s obrovským elánem. Dokonce má přislíbené i přijetí u krále. Jenže až v rozpálené pouštní zemi ho čeká nemilé překvapení, které zalije jeho obličej potem. Dostat se ke králi nebude totiž tak jednoduché, jak to vypadalo. Saudové sice rádi mluví o svých velkolepých projektech, ale pravdou je, že jejich realizace mnohdy dost pokulhává. A někdy se prostě dlouhé roky nic neděje, ačkoliv třeba na výkresech architektů vznikají celá nová města.

Opravdu působivý a místy i humorný snímek.

Alan začíná propadat zoufalství. Nechápe jak to v zemi funguje. Až malé zranění ho pošle do rukou krásné místní doktorky. Ta mu toho o místní kultuře prozradí za hodinu víc, než by sám zjistil za měsíc. A pomocnou ruku najde i u místního veselého a upovídaného taxikáře. Díky nim se začne situace obracet. Alan pozná, že tahle země přeci jenom není tak špatná, jak se mu na první pohled zdá. Kdo ví, možná i z toho obchodu nakonec přeci jenom něco bude.

Podaří se obchodníkovi Alanovi udělat životní obchod?

Hologram pro krále shrnutí

Film jsme zhlédli celý a musíme říci, že se ním Hologram pro krále opravdu líbil. Je to opravdu hezký příběh, kterému nechybí napětí, ale hlavně velká dávka humoru. Právě situační vtípky a nadhled posouvají kvality tohoto filmu ještě o notný kus dál. Skvělý jsou samozřejmě i herci v čele s Tomem Hanksem. A také krajina Saudské Arábie je sama o sobě lákavá a zajímavá. Za nás vám tedy můžete snímek režiséra Toma Tykwera jedině doporučit. A samozřejmě nejenom to! S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma přes internet třeba právě hned teď.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.