Přehrát online film Planetárium

Planetárium online ke zhlédnutí. Nový francouzský film se zajímavých příběhem a nádechem tajemna i romantiky. Takové je nové drama režisérky Rebecci Zlotowski, které jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce. Seznámíme se s charizmatickými sestrami Laurou a Kate, které prosluli svými spiritistickými seancemi. Je ale otázka, zda je na to Paříž konce 30. let připravena. To vůbec není jisté?

Film Planetárium online pro vás. Přehrajte si naprosto pohodlně a zdarma přes internet tento nový americký film. Je to snímek, jenž rozhodně stojí za pozornost a právě proto jsme mu jí dali. S námi si můžete tento hvězdně obsazený snímek mladé režisérky přehrát úplně jednoduše doslova na pár kliknutí myši. A to je šance, jenž byste rozhodně měli využít.Třeba právě hned teď. Film měl premiéru v českých kinech 17. 11. 2016, ale s námi tuto otravnou formalitu nemusíte řešit ani v nejmenším. Aktuálně si totiž budete moci tento film přehrát a to opravdu pohodlně a zdarma. Video je samozřejmě v maximální možné kvalitě.

Přehrát online film Planetárium.

Za filmem stojí mladé režisérka Rebecca Zlotowski, která sice není žádným nováčkem, ale pravdou je že na svém kontě má zatím opravdu jenom pár snímků. Tedy čtyři, abychom byli konkrétní. Na druhou stranu už má i nějaké ocenění, například z filmového festivalu v Cannes. K novému snímku Planetárium si dokonce sama napsala scénář za pomoci Robina Campillo. Potěší i herecké obsazení se známými i neznámými (ale kvalitními) herci. Těšit se můžeme například na jména jako: Natalie Portman, Lily-Rose Melody Depp, Emmanuel Salinger, Amira Casar, Pierre Salvadori, Louis Garrel, David Bennent nebo na Damien Chapelle.

Nový dramatický snímek s nádechem tajemna.

A o čem je příběh filmu? To si hned rozebereme v následujících řádcích. Film nemá jenom jednu hlavní hrdinku ale rovnou dvě. Jsou to totiž sestry. Laura (zahrála si jí Natalie Portman) a Kate (zahrála si jí Lily-Rose Depp) jsou opravdu krásné bytosti, které navíc sdílí neobvyklé nadšení pro esoteriku a tajemno. Vidí zkrátka mnohem více, než je jenom náš svět a snaží se to ukázat i ostatním.

V Paříži konce 30. let pořádají své okultistické seance, které se těší mimořádnému úspěchu. Je to něco úplně nového, co dokáže zvířit obdiv a představivost lidí. Zejména ženy z vyšších vrstev jejich sezením úplně podléhají. Muži si samozřejmě většinou snaží udržet distingovaný odstup a kritický pohled.

Stejně tak to vidí i André Korben (zahrál si ho Emmanuel Salinger), který je producentem a vlastníkem jedno z největších filmových studií ve Francii. Na okultismem a duchovní svět nevěří. Osud ho ale zavane až do rukou naší sesterské dvojice. Účastní se seance, která úplně změní jeho pohled na celou věc. Najednou je vším tím fascinován. A nejvíc možná samotnou Laurou. Sestrám proto navrhne, že by se mohli stát hrdinkami a tvůrkyněmi jeho nového filmu. Měl by to být vůbec první duchařský snímek, jaký byl kdy natočen.

Laura a její sestra pořádají spiritistické seance.

Obě dvě sestry jsou nadšené a souhlasí. Je to přeci to co si vždycky přáli. Šířit své schopnosti a znalosti. Jenže nadšení brzy opadne. Laura zjišťuje, že André má postraní úmysly. Jenže jaký je jeho hlavní plán. Chce na to všem jenom dobře vydělat? Nebo si snad získat její srdce? A věří tomu všemu vůbec? To jsou komplikované otázky, jenž není vůbec jednoduché rozklíčovat.

Jak to celé dopadne vám samozřejmě prozradit nemůže, každopádně se vám tento film pokusí dát alespoň nějaké odpovědi.

Natočí nakonec první duchařský film?

Planetárium shrnutí

Planetárium je opravdu povedený film. Je to snímek, který má svojí typickou atmosféru a navíc krásné vyprávění. Je to drama avšak nikoliv zas až tak vážné. Je to lehké drama, které je chvílemi vlastně i docela romantické. A právě proto se na něj tak dobře dívá. Natalie Portman v hlavní roli je opravdu skvělá a do její postavy se člověk může opravdu téměř vžít. Zápletka postupně graduje a člověk do posledních chvil přemýšlí, co má vlastně ten André v plánu. A takový by měl film být. My vám ho zkrátka a jednoduše můžeme doporučit. S námi si navíc Planetárium můžete rovnou pustit online. Využijte této šance a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.