Anděl Páně 2 online ke zhlédnutí

Pohádka Anděl Páně 2 online pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme si exkluzivně a jenom pro vás přichystali dlouho očekávané pokračování legendární české pohádky režiséra Jiřího Stracha. I tentokrát nás čeká hvězdně obsazený film plný těch nejlepších českých herců a rovněž originální příběh o neposedném andělovi Petronelovi a čertovi Uriášovi. Tihle dva se opět zatoulají na zem. Bude to zkrátka skvělá zábava pro celou rodinu.

Právě tady pro vás máme připravený film Anděl Páně 2 ke zhlédnutí. Je to tak, s námi si můžete tento premiérový snímek přehrát hezky pohodlně online, neboli přes internet. Video s filmem jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce a to tak, aby to bylo opravdu maximálně pohodlně a jednoduché. S námi nemusíte nic řešit a dokonce ani nemusíte utíkat hned 1. 12. 2016 do kina. Vy si tuto premiérovou pohádku budete moci přehrát hezky pohodně z pohodlí domova. A to se opravdu vyplatí, protože jak už asi tušíte, tak v televizi bude mít Anděl Páně 2 premiéru až na Vánoce 2017.

Anděl Páně 2 online ke zhlédnutí.

Video s filmem Anděl Páně 2 jsme pro vás nahráli v perfektní kvalitě na tyto webové stránky. S námi si tak můžete tento film pustit opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. Video s filmem vám přinášíme v opravdu perfektní HD kvalitě, jenž obzvláště vynikne na velké obrazovce. Náš chytrý streamovací přehrávač se ale jinak klidně přizpůsobí i vašemu smartphonu. Anděl Páně je opravdu neobvyklá pohádka, která v sobě spojuje lidové prvky, umění spisovatelky Boženy Němcové a možná i trochu fantasy manýrů. To všechno v krásných kulisách, což dává tomuto příběhu opravdu jedinečnou atmosféru. Pojďme se na to celé podívat trochu blíže. Určitě budete maximálně spokojeni.

Legendární pohádka z roku 2005 má pokračování.

Pokračování téměř kultovní pohádky Anděl Páně na sebe nechalo opravdu setsakramensky dlouho čekat. Vždyť film měl premiéru už před 11 lety. Jenže tenkrát se asi ani nepočítalo s tím, že by mohlo vzniknout pokračování. Fenomenální úspěch pohádky, která už ale téměř zlidověla si to nakonec zasloužila. Tvůrci v čele s Jiřím Strachem ale neponechali pokračování náhodě a již výběrem realizačního týmu ukázali, že druhý díl nemá být o nic horší než díl první.

Co vyvede anděl Petronel a čert Uriáš tentokrát?

Režie připadla, stejně jako v případě prvního dílu Jiřímu Strachovi. Stracha už určitě znáte jako všestranného umělce. Je to skvělý herec (pohádka Lotrando a Zubejda, filmy Bumerang nebo Jak básníci čekají na zázrak) a navíc ještě lepší režisér (Operace Silver A, Ďáblova lest). Nyní se pustil dokonce i do režírování kriminálek pro televizi, což svědčí o tom, že jeho záběr je opravdu velmi široký. Scénář napsal Marek Epstein, držitel Českého lva za scénář k filmu Ve stínu. Kamery se ujal Martin Šec (Santiniho jazyk, Vrásky z lásky, Jseš mrtvej, tak nebreč). Hudbu k filmu složil Ondřej Brzobohatý. Totiž Ondřej Gregor, jak se nechal přejmenoval, aby mohl snáze prorazit v zahraničí.

Nový film režiséra Jiřího Stracha.

A co herecké obsazení? To vážený pak režisér rozhodně náhodě neponechal Strach. Výběr herců je opravdu perfektní. Je zkrátka fenomenální a do tohoto snímku obsadil jenom ty nejlepší. Před kamerou se tak setkají herci i zpěváci, děti i dospělí. Z dětských herců se před kameru postavila Anna Čtvrtníčková a Charlotte Ella Gottová, ze stálic českého filmu stojí za zmínku Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Pavel Liška, Stanislav Majer, Viktor Antonio, Marek Taclík, Marián Labuda st., Jiřina Bohdalová, Josef Abrhám, Aňa Geislerová, Veronika Žilková, Martin Huba, Petr Čtvrtníček, Klára Issová, Viktor Preis, Jiří Pecha, Zdeněk Dušek nebo třeba Karel Smyczek.

Z herců v současnosti velmi obsazovaných se ve filmu objeví Vica Kerekes, Matěj Hádek. Z hudebníků si ve filmu zahrají Lucie Bílá, Michal Horáček nebo Vojta Dyk. Spíše jako textařku známe Gabrielu Osvaldovou. A výčet výrazných osobností, které se v pohádce objeví, by mohl dále pokračovat.

Stejně jako první díl vzniklo i pokračování pohádky Anděl Páně na motivy pohádek Boženy Němcové. Některé postavy se oproti prvnímu dílu změnily, některé nikoliv. Mezi dobře známé patří anděl Petronel, který pracuje u Nebeské brány, stejně jako v předchozím díle. Je však přesvědčen, že by si zasloužil o něco lepší službu. A tak dostane prostor jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, který začne Petronela ponoukat. Protože přeci stačí utrhnout jablko ze stromu Poznání, aby Petronel věděl to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Avšak hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání nedopadne nejlépe. V jejich šarvátce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. A tak se Petronel znovu dostává mezi lidi, protože musí spolu s Uriášem na zem, aby co nejrychleji jablko ze stromu Poznání našli a přinesli zpět.

Čeká nás opravdu skvěle obsazený snímek.

Na zem však přichází v ne zcela vhodnou dobu, totiž v předvečer svátu svatého Mikuláše. V den, kdy do ulic vyjde nejeden čert a nejeden anděl. A tak se Petronel s Uriášem zamotají do podivného setkání. Jejich cesta za jablkem však není nikterak snadná, a tak dojde na řadu dalších setkání, třeba s malou Anežkou a její maminkou Magdalenou, narazí však také na skupinu nepoctivých koledníků, na obyvatele města sympatické (párkař) i méně milé (Košťál). A než se jim podaří jablko najít, čeká je samozřejmě řada dobrodružství a nebezpečných situací.

Nebude chybět ani Jiří Bartoška v roli pánaboha.

Nakonec ale naši hrdinové zjišťují důležitou věc. A to tu, že cesta k poznání vede předně přes nás samotné. A že mezi jedno z nejcennějších poznání je to, kdy poznáme sílu přátelství a lásky. A velké poznání je také v tom, když se naučíme odpouštět. Anděl Páně 2 je tak pohádka, která má i své krásné poselství.

Zábavný snímek, u kterého se opravdu zasmějeme.

Anděl Páně 2 hodnocení

Druhé pokračování pohádky Anděl Páně 2 se opravdu velmi povedlo. Nestává se to moc často, ale v mnoha ohledech je možná dvojka i lepší, než jednička. Takto by zkrátka mělo vypadat správné pokračování, které si z původního díla bere to nejlepší jako například herecké obsazení a charakteristické postavy a naopak ještě vylepšuje co šlo. Hlavně tedy prostředí, které je opravdu pohádkové a na člověka doslova dýchá atmosférou. Před režisérem Jiřím Strachem musíme opravdu smeknout, protože se mu podařilo vytvořit dílo, které se jistě v mnoha ohledech stane nesmrtelné. Jeho nové pohádce tak přejeme jenom úspěch a to ať se zařadí do zlatého fondu české kinematografie a hraje se třeba i za sto let! Ostatně právě proto vám přinášíme pohádku Anděl Páně 2 online ke zhlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Tak pojďte do toho a skvěle se bavte! I když s touto pohádkou je to takřka zaručené.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pohádka. Uložte si odkaz.