Fantastická zvířata a kde je najít (2016) online ke shlédnutí

Film Fantastická zvířata a kde je najít online ke zhlédnutí. Další velkolepý příběh z pera J. K. Rowlingové právě ožívá. Buďte u toho i vy a pojďte si toto úžasné dobrodružství prožít s námi. Znovu se podíváme do světa Harry Pottera, tentokrát ale ze zcela jiného úhlu pohledu. Seznámíme se s novým kouzelníkem Newtem Scamanderem, který přichází do New Yorku s velmi podivuhodným kufříkem. Je plný tajemných kouzelných zvířat z celého světa.

Exkluzivně na této webové stránce a nikde jinde jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Fantastická zvířata a kde je najít nebo také v originále Fantastic Beasts and Where to Find Them. Je to opravdu velmi zajímavý příběh plný napětí, ale i čiré zábavy. Čeká vás celkem 133 minut rodinného fantasy, u kterého rozhodně nemůžete chybět. Film natočil zkušený režisér David Yates, který ostatně stojí za většinou filmů o Harry Potterovi.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016) online ke zhlédnutí.

Film měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 17. 11. 2016. Vy však rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího kina. Ten důvod, je že mi jsme film sehnali ještě před jeho premiérou a díky tomu vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí. S námi si ho přehrajete opravdu jednoduše a zdarma kdykoliv se vám jenom zamane. Fantastická zvířata a kde je najít online máte vzdálený jenom pár kliknutí. Video s filmem pro vás máme v opravdu prvotřídní kvalitě, ve které vynikne velmi detailní obraz i křišťálově čistý zvuk. Po technické stránce určitě nebude tomuto filmu co vytknout.

Nový film ze světa Harry Pottera.

A na co se vlastně můžete těšit? Všichni milovníci příběhu Harry Pottera se konečně po dlouhé době dočkali dalšího počinu J. K. Rowlingové. Již v době, kdy vycházely knihy, jejichž hrdinou byl Harry Potter, vydala Rowlingová doprovodné knihy. Jednalo se o instrukci k famfrpálu a také o stručnou příručku o fantastických zvířatech. A právě tato, v potterovském světě, odborná kniha se stala klíčovým námětem k novému rodinnému fantasy filmu.

Některá zvířátka jsou opravdu prapodivná.

Scénář napsala sama autorka J. K. Rowling. Režie se ujal David Yates, muž, který režíroval od 5. dílu všechny filmy s Harry Potterem, má za sebou ale také letošní dobrodružnou novinku Legenda o Tarzanovi a nebo seriál Poldové. Hudbu složil James Newton Howard, skladatel, který má za sebou takové počiny jako třeba Hunger Games nebo Bournerův odkaz, za hudbu k filmu Temný rytíř obdržel cenu kritiků Critics Choise Awards.

Newt Scamander nás vezme až do New Yorku.

Kamery se ujal Philippe Rousselot, francouzský kameraman, který natočil třeba film Karlík a továrna na čokoládu. V obou posledních případech, tedy ve volbě kameramana i skladatele, došlo oproti původnímu personálnímu obsazení ke změnám. Samozřejmě, že film nemá s Harry Potterem v primární linii moc co společného, ale fantastické prostředí zůstává, stejně jako režisér, proto je tato změna minimálně překvapivá.

A co herecké obsazení? To je překvapivé a v mnoha ohledech velmi zajímavé. Ve filmu si zahrál skvělý Colin Farrell (známe jej z filmů V mysli vraha, Sedm psychopatů, Útěk ze Sibiře), Eddie Redmayne, spolužák prince Williema, herec, kterého známe díky seriálu Královna Alžběta nebo díky filmům Králova přízeň, Černá smrt, Můj týden s Marilyn. Ron Perlman by mohl být známý díky skvělému filmu Jméno růže, Dan Fogler zase díky svým rolím v komediích. Z ženských představitelek zmiňme Katherine Waterston (Skrytá vada, Královna Země), Samanthu Morton (Čas vypršel), Gemmu Chan (Jmenuji se Oliver Tate) nebo Carmen Ejogo (Selma, Vražedná hra). Další podrobnosti naleznete například na CSFD.cz.

Snímek si udržuje kouzlo staré dobré Anglie. A tak pokud očekáváte film v atmosféře Harryho Pottera, tak vlastně nebudete zklamáni. Tentokrát nás film sice přenese do New Yorku, ale atmosféra starého kontinentu je zde velmi dobře patrná, stejně jako kouzlo napětí, které umí Rowlingová tak dobře zhmotnit.

Čeká nás opravdu úchvatné dobrodružství.

A co bude dál? Když Newt Scamander přijíždí do New Yorku nikdo netuší, co ukrývá ve svém záhadném kufříku. Na první pohled je to přeci jenom další ošuntělý kufřík. Ale právě s Newtem přijela do města nezanedbatelná sbírka vzácných magických tvorů, které sbíral na svých cestách kolem světa. A před námi se otvírá otázka, co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky i se svým tajuplným kufříkem. Kufříkem, který není jen skladištěm různých více či méně záhadných a více či méně nebezpečných tvorů. Je to malá zoo, malá fantastická krajina, kterou Newt nosí stále s sebou. Pro někoho je to sbírka úžasných tvorů pro jiného zase hrozba, které se opravdu od srdce bojí.

V jádru je spor mezi kouzelníky a mudly.

Film není jen plejádou triků a efektů, není jen o tom, kde nalézt uprchlá zvířata. Celá vypjatá situace totiž nadzdvihla pomyslná stavidla a kouzelníci ve Státech začínají řešit potíže, které je již nějakou dobu trápí. A tak vše napovídá tomu, že vyhrocená situace přeroste ve válku. Konfrontace světa kouzelníků a mudlů však může přinést nečekaně milá setkání a další rozměr, takže se film bez rozpaků řadí mezi tolik aktuální snímky budující mosty mezi lidmi, mezi snímky, které se snaží podporovat porozumění a pochopení. Takových filmů není nikdy dost a už jenom kvůli tomuto poselství vám film můžeme doporučit. Ve skutečnosti je toho ale daleko více. Čtěte v dalších odstavcích.

Fantastická zvířata a kde je najít shrnutí

Fantastická zvířata a kde je najít je opravdu hezký film. Atmosférou je to skutečný návrat do světa Harry Pottera, i když ten v tomto snímku samozřejmě nevystupuje. Pro všechny milovníky malého čaroděje to ale jistě bude víc, než jenom kousek nostalgie. Je to zcela nový příběh, který obstojí sám o sobě. Ostatně film se připravoval poměrně dlouhou dobu a tak mu musíme uznat neodpíratelné kvality. Na filmu je také skvělé to, že se na něm podílela přímo J. K. Rowling jako autorka scénáře. Fantastická zvířata a kde je najít je opravdu hezký rodinný fantasy film, kterému nechybí dobrodružství a spousta hezkých nápadů. Nám se tento snímek opravdu hodně líbil a vám ho jenom můžeme doporučit online ke zhlédnutí. Ne nadarmo se prý už natáčí druhý díl, který má přijít do kin za dva roky. Fantastická zvířata jsou zkrátka trefou do černého a mi vám přejeme příjemnou zábavu při jejich sledování.

Tento článek byl zařazen do rubriky Fantasy. Uložte si odkaz.