Krampus: Táhni k čertu (2015) online ke shlédnutí

Film Krampus: Táhni k čertu online ke shlédnutí. Americký fantasy hororový film už tady na vás čeká k přehrání online. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma online. Čeká nás opravdu hodně zajímavý snímek plný napětí, ale i vysloveně vtipných scén. Za filmem stojí režisér Michael Dougherty, který je známý například ze série X-Man nebo z filmu Superman se vrací. Na Krampusovi se dokonce podílel i na scénáři. Nás tak čeká opravdu velmi sladěný a zajímavý snímek.

Exkluzivně na této webové stránce jsme si pro vás přichystali film Krampus. Jedná se o hororové fantasy, jenž v sobě má i velmi silné komediální prvky. Krampus je vlastně takový ryze vánoční horor. Takových filmů moc není, což je o to větší důvod se na něj podívat a pořádně si ho užít. Je to příběh, který nás zavede do předvánočního času, kdy chodí Svatý Mikuláš. Jenže ten letos nedorazí. Místo něj přijde jeho stín. Ten který nedává, ale naopak si bere – Krampus!

Krampus: Táhni k čertu (2015) online ke shlédnutí.

Jak už jistě víte, tak Krampus je jiné jméno pro čerta. V tomto filmu ožil jako opravdu hrůzostrašné tři metry vysoké stvoření s metrovými rohy, které má místo nohou kopyta a pařáty s dráty ostrými jako žiletky. Zkrátka hrůzostrašné stvoření přímo ze chřtánů pekla. Kterou rodinu si tento slavný pekelník vybral k terorizování?

Puberťák Max by rád zrušil Vánoce.

Toto neštěstí se valí na jednu docela obyčejnou americkou rodinu z východního pobřeží. Venku padá sníh, ozdoby jsou naaranžovány, dům uklizen a zdá se, že všechno jde podle plánu. Samozřejmě společně s hektickou předvánoční atmosférou, jenže s tou se už tak nějak prostě musí počítat. Klučina Max z toho není moc nadšený, protože má celou řadu povinností. Navíc na svátky má přijet celá rozvětvená rodina, do které navíc patří i rodiny máminy sestry, která mu připadá poměrně divná. Prostě to je úplně jiný typ lidí, se kterými si Max moc nerozumí.

...a to se mu nakonec splní.

Po příjezdu příbuzných naštvaný Max prokleje Vánoce, se slovy že by je nejraději zrušil. To je ale obrovská chyba. Jakoby totiž někdo vyslyšel jeho přání. Romanticky padající snížek se náhle změní v divokou sněhovou vánici. V domě vypadne elektrický proud a s ním tedy veškeré světlo i teplo. Také všechny telefony jsou hluché.

Jenže toto není jenom tak nějaká obyčejná mrzutost. Brzy se za okny začnou míchat podivné temné stíny. Ty se stále přibližují k domu. Posléze se divné zvuky začnou ozývat i přímo z domu. Zdá se, že se něco hýbe na půdě a pak i v jiných částech domu. Velmi brzy rodina pozná moc slov malého chlapce. Ten totiž přivolal do domu mocného Krampuse – pána čertů, jenž přišel splnit jeho přání. Děsivý pekelník ovládá celou řadu monster a zdá se, že ho není možné zastavit. Tato rodina tedy na vlastní kůži musí poznat, že to co se o Krampusovi vypráví nejsou žádné pohádky, ale prastará legenda založená na skutečnosti.

Démon z pekel přichází. Pravý čert. Krampus.

Nastává zběsilá honička po celém domě i v jeho okolí. Bouře stále sílí a jednotlivý členové rodiny jsou postupně stíháni Krampusem a mizí. Nikdo neví kam, ale je jisté, že je pěkný osud nečeká. Nakonec je to celé hlavně na malém Maxovi, který tuto katastrofu způsobil. Podaří se mu nějakým způsobem poslat zase Krampuse zpět do pekla, kam jistojistě patří?

Krampus je čím dál tím blíž.

Krampus je opravdu děsivý a přitom nesmírně originální film. My máme obrovskou radost, že vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí přímo zde na těchto webových stránkách. Film jsme pro vás nahráli v perfektní HD kvalitě a s českým dabingem, abyste si ho opravdu mohli vychutnat na pouhých pár kliknutí myši, bez rušení a dalších otravných elementů. Video s filmem se nám podařilo sehnat ještě před jeho oficiální premiérou v českých kinech, která byla ve čtvrtek 10. prosince 2015. Hned od začátku si tento snímek nevede vůbec špatně a vypadá to, že sbírá celkem solidní body v žebříčku a divácké návštěvnosti. Ostatně i recenze Krampuse na CSFD.cz jsou ve směs hodně pozitivní, takže i to je potvrzení kvalit tohoto filmu.

Podaří se Krampuse zastavit?

Tento hororový fantasy film nás velmi zaujal. Pokud si budete chtít odpočinout od záplavy pohádek a rodinných komedií, tak je Krampus opravdu hodně dobrá volba. Je to drsný horor, který ale nešetří i s nadsázkou a humorem. Je to zkrátka úplně jiný pohled na vánoční atmosféru. Nám se film opravdu líbí a i po technické stránce si myslíme, že režisér Michael Dougherty na něm odvedl opravdu skvělou práci. To je ostatně i hlavní důvod, proč jsme film nahráli a připravili jsme si Krampus: Táhni k čertu pro vás přímo zde online ke shlédnutí. Víc slov zde snad už ani není potřeba. Prostě si to stáhněte a uvidíte sami. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát, abyste se opravdu příjemně bavili, jestli se to tak dá u hororu říci.

Tento článek byl zařazen do rubriky Horor. Uložte si odkaz.