StarDance 12. 12. 2015 – online ke shlédnutí

Soutěž StarDance je tady se semifinále! Předposlední epizoda taneční zábavy StarDance …když hvězdy tančí ze soboty 12. prosince 2015 je tady už pro vás připravena online ke shlédnutí. S námi si jí budete moci přehrát hezky pohodlně a zdarma. Video s touto epizodou jsme pro vás nahráli přímo při její premiéře, které probíhá během živého vysílání a to tak, abyste si jí mohli vychutnat co možná nejdříve. V soutěži zbývají poslední čtyři taneční páry. Jedinou otázkou zůstává, které tři z nich postoupí do finále.

Podzim s nádhernou a noblesní taneční soutěží zábavy StarDance …když hvězdy tančí utekl jako voda. Vánoční čas je tady a s propuknutím svátků bude i konec této velkolepé show. Už za týden se dozvíme vítěze sedmé řady StarDance, který se zařadí po bok vítězných párů z minulých let: Roman Vojtek a Kristýna Coufalová, Aleš Valenta a Iva Langerová, Dana Batulková a Jan Onder, Pavel Kříž a Alice Stodůlková, Kateřina Baďurová a Jan Onder nebo naposledy Anna Polívková a Michal Kurtiš. Bylo to dlouhé čekání okořeněné pauzou v minulém roce, ale už brzy budeme znát onoho vítěze.

Video StarDance 12. 12. 2015 online k přehrání.

Dnes nás čeká semifinále. Osmý vyřazovací večer. To všechno živě v sobotu 12. 12. 2015 v hlavním vysílacím čase na televizním kanálu ČT 1. Bylo to krásné putování a následující dva týdny nás čeká to nejlepší. Tančit budou v závěru samozřejmě ještě vyřazené páry, což jak doufáme, bude opravdu skvělá a unikátní show. Video s novou StarDance jsme pro vás nahráli přímo při její oficiální premiéře. Díky tomu vám ho můžeme připravit ve skvělé HD kvalitě jenom v zápětí po jeho odvysílání. Záznam si už pak budete moci pustit jednoduše přímo zde na těchto webových stránkách, kdykoliv jenom budete chtít.

Lukáš Pavlásek je nečekaná hvězda StarDance.

Dnešní večer bude patřit čtyřem zbývajícím párům a čtyřem tancům. Každý pár nám předvede dva tance. Opět klasicky jeden z latiny a jeden z klasických tanců. Dohromady nás tak čeká rovných osm vystoupení. Osm krásných kreací, které prostě stojí za to vidět. A jaké tance to dnes budou? Opět přijde na velmi pestrou a zajímavou čtveřici a to: valčík, rumba, salsa a quickstep. Všechny tance už se v letošní řadě StarDance tancovali, některé i poměrně nedávno. Naši soutěžící tak měli dost času si je připravit a vypilovat k naprosté dokonalosti. Věříme, že i jejich dnešní vystoupení pro vás budou naprosto skvělým až dechberoucím zážitkem.

Marek Eben je skvělý moderátor této noblesní soutěže.

Ale zpátky k našim odvážným párům. Jak už jistě dobře víte, tak minule vypadl Leoš Mareš a Katarina Štumpfová. Pro mnohé z nás to byl obrovský šok. Leoš si alespoň to finále zasloužil. Alespoň podle nás, kteří jsme mu opravdu fandili. Leošovi to nejenom šikne v upnutém kostýmku na latinu i ve fraku na klasiku, ale hlavně je opravdu pohybově nadaný. Tvrdě trénoval a co do hodnocení poroty dokonce několik dílů vyhrát. Mimo tanec byl také zábavný a okouzlující, takže je jeho vypadnutí opravdu škoda.

A kdo nám tedy zůstává v soutěži? Takovým posledním mohykánem mezi dobrými tanečními páry je herečka Jitka Schneiderová a Marek Dědík. I oni se pravidelně umísťují na prvních příčkách hodnocení poroty a dokonce byly první, kdo si letos vybojoval maximum 40 bodů. Skoro se až divím, že Schneiderová která působí spíše jako divadelní herečka a nebo v seriálech má tak širokou fanouškovskou základnu, která ji poslala až do TOP 4. Jak ale říkáme, tak tančí skvěle.

Doležalová a Zelinka mají našlápnuto do finále.

Dalším zajímavým překvapením je pár ve složení zpěvák Radek Banga a Tereza Bufková. Tento pár patřil podle mého názoru k těm nejméně viditelným, i když vždy tančil lehce nadprůměrně. Každopádně diváci jim zřejmě fandí a i tento pár se dostal tak daleko.

Dalším překvapením je herečka Marie Doležalová a Marek Zelinka. Je to mladý a hravý pár, který nepřehlédnete už jenom díky Zelinkovu typickému kníru. Marie od role blbky v seriálu Comeback dospěla v krásnou ženu. Možná pořád trochu ztřeštěnou, ale hezky se na to dívá. Stejně jako na jejich tanec. Fandím jim, i když krčím jedno oko nad tím, jak je možné, že se vůbec dostali tak daleko.

Jitka Schneiderová také umí tančit.

A tím se dostáváme k poslednímu a stoprocentně nejspornějšímu soutěžnímu páru. Tím je herec a bavič Lukáš Pavlásek a Lucie Hunčárová. Lukášovi to nejde už od samotného začátku. Vůbec se netrefuje do hudby, nezvládá souhru s partnerkou ani složitější figury. Přesto jeho vystoupení baví a diváci ho posílají stále dál. Někteří už jsou z toho dokonce trochu konsternováni, že kvalitní páry vypadávají, zatímco Pavlásek se žene dál. On to ale bere s humorem a říká, že když už se dostal tak daleko, tak má obrovskou chuť to i jenom tak na just vyhrát. Podaří se mu to?

Nejnovější StarDance si rovněž můžete pustit online na stránkách magazínu X.8u.cz.

Taneční páry jsou nastoupeny na parketu.

To už se dozvíte u show StarDance z 12. 12. 2015, kterou jsme si pro vás přichystali online ke shlédnutí. Tuto nejnovější a velmi zajímavou semifinálovou epizodu si můžete u nás přehrát naprosto pohodlně a zdarma. To je ostatně také důvod, proč jsme jí přichystali přímo zde ke shlédnutí. StarDance …když hvězdy tančí je opravdu jedinečná a krásná show. Je to pořad o tanci i o pravé a noblesní společenské zábavě. Takových pořadů už opravdu moc není a proto vám můžeme závěr sedmé řady StarDance jednoznačně doporučit.

Tento článek byl zařazen do rubriky Soutěž. Uložte si odkaz.