Film Padesátka (2015) online a zdarma

Padesátka online ke shlédnutí přes internet. Pojďte si i vy s námi přehrát novou českou komedie Vojtěcha Kotka. Je to první celovečerní film, ve kterém si Kotek nejenom zahrál, ale zároveň se ujal i režie. Je to krutě zábavná komedie z českých hor, která má v sobě i kus retra. Ano skutečně se podíváme i do minulosti. To hlavní ale je, že to podle nás rozhodně bude stát za to. Scénář k filmu napsal Vojtěch Kolečko, který se hodně zaměřuje právě na komedie a zábavu.

Letošní zima zatím sněhu moc nepřeje. Lyžařská střediska sice už povětšinou jedou, ale jenom na umělém sněhu. Musíme jenom doufat, že se to zlepší. Každopádně nový český film Padesátka vás může na zimní radovánky příjemně navnadit. Děj filmu se totiž odehrává v nejmenovaném horském středisku v Krkonoších v době pořádání legendárního běžkařského závodu. Tříkrálová padesátka je doslova legendární. Každoročně se jí účastní i členové horské rodiny Bulánů. I když nejmladší generaci už zrovna moc netáhne. Kromě toho ale na horách žije i celá řada dalších hodně zajímavých lidí. Nebo spíše individuí chtělo by se říct.

Česká komedie Padesátka online ke shlédnutí.

Film Padesátka šel do českých kin přesně na Štědrý den 24. prosince 2015. Hned záhy se vyhoupl do čela žebříčku návštěvnosti předehnaný jenom legendárním sedmým pokračováním Star Wars. To ale vůbec ničemu nevadí, protože i tak je to hodně dobrý start. Obzvláště na režisérský debut. I nás film zaujal a právě proto jsme se rozhodl vám ho nahrát a připravit online ke shlédnutí na této webové stránce.

Padesátku jsme pro vás nahráli v opravdu skvělé HD kvalitě ještě před premiérou. Díky tomu si jí nyní můžete přehrát přímo zde na těchto našich webových stránkách a to naprosto pohodlně a zdarma. Video je v opravdu excelentní kvalitě. Určitě se vám bude líbit naprosto detailní a ostrý obraz, stejně jako křišťálově čistý zvuk. Zkrátka maximální možný filmový zážitek. Co se týká našeho streamovacího přehrávače, tak ten je naprosto jednoduchý na ovládání. Stačí se jenom zaregistrovat a přihlásit, čímž si celý přehrávač pohodlně aktivujete.

Rodina Bulánů se tradičně účastní Tříkrálové padesátky.

Ale zpátky k samotného filmu. Padesátka je na první pohled originální a svěží komedie. Na svědomí jí má Vojta Kotek, kterého jsme doposud znali spíše jako herce. Mimo jiné z legendárních komedií jako Snowboarďáci a Rafťáci. S režií má ale také své zkušenosti, ať už je to z doby studentských filmů, nebo z režírování jednoho z dílů oblíbeného cyklu Nevinné lži. Nyní ve svých 27 letech se tedy odhodlal i k natočení vlastního filmu. A nebyl na to sám, protože si ke své prvotině přibral celou řadu opravdu zajímavých a zkušených herců. V Padesátce tak nebudou chybět : Ondřej Pavelka, Marek Taclík, Vojtěch Kotek, Jakub Prachař,Tereza Voříšková, Oldřich Kaiser, Jiří Schmitzer, Vilma Cibulková a mnozí další. Samozřejmě nemůže chybět ani Jirka Mádl, který se podobně jako Kotek dal také částečně na režii. Film Padesátka si také můžete přehrát online na této webové stránce.

Závod právě začal!

Příběh filmu se odehrává na horách na začátku nové turistické sezóny. Tu má jako vždy započít i tradiční tříkrálový závod na padesát kilometrů. Je to obrovská událost, kterou místní milují. Hrstka horalů, kteří zde žijí po celý rok jsou opravdu velmi svérázné osobnosti. Najdeme zde vášnivou lyžařku, kterou nezastaví ani to, že má pouze jednu nohu; dále legendárního lovce žen, který se nemusí bát o následky svého počínání, protože je neplodný; dále rolbaře, který má neskrývanou zálibu v alkoholu, ale jedině na Tři krále zásadně nepije a do místního koloritu dobře zapadá i barman s obrovskou vášní v ezoterice, který bez karet na věštění nedá ani ránu.

Zatím jsme ale jenom u pověstné špičky ledovce. Zapomenout totiž nesmíme ani na věhlasnou rodinu Bulánů, kteří se považují za horaly každým coulem. Jsou to právě oni, kdo nemůžou ani jeden rok chybět na startovní listině velkého běžkařského závodu. Aspoň to si myslí hlava rodiny Pavko, který i přes své šedivějící vousy neztratil naději na vítězství. Vždyť i jeho otec kdysi dokázal i se zlomenou hůlkou doběhnout závod jedenáctý. K běžkám vede odmalička i svého syna Juru. Podle legendy ho dokonce nechal porodit na Sněžce, aby se díky velké nadmořské výšce lépe prokroval.

V Padesátce hraje celá řada skvělých českých herců.

Jenže tento plán nějak nevyšel, protože z Jury vyrostl statný mladík, který má úplně jiné záliby. Nebo se to možná i s tím prokrvováním povedlo, ale v úplně jiných partiích. Padesátky má sice rád, ale ty ženského pohlaví. Zralým paničkám se věnuje opravdu rád a často a to k velké nelibosti svého otce. Na svádění dam je skoro až závislý. Možná právě proto doposud žádný ročník nedokončil a moc nadějně to nevypadá ani s tím letošním.

Nová zimní komedie Padesátka od Vojtěcha Kotka.

Na tříkrálovou padesátku však přijíždějí i další lidé a to mnohdy i hodně zdaleka. Jedním z nich je i Jan Hilský společně se svou matkou. Ta tady má svou nevyjasněnou minulost, které se možná po více než třiceti letech dočká odhalení. Když všichni zapadnou v mlze v jedné z horských chat, tak se to zdá skoro jako ideální moment k vyprávění starých příběhů.

Jura má úplně jiné starosti, než běžky.

Takový je příběh filmu Padesátka, jenž jsme se rozhodli vám nabídnou online ke shlédnutí. Podle nás se jedná o skutečně hodně povedený a zábavný film. To je ostatně také jeden z hlavních důvodů, proč jsme se ho rozhodli nahrát a přichystat pro vás online ke shlédnutí. Nám se Padesátka opravdu hodně líbila. Je to bláznivá a opravdu zábavná komedie, která má spád. Příběh je originální a navíc rozčleněný do dvou časových rovin. Jedné z přítomnosti a druhé ze sedmdesátých let, na kterou všichni vzpomínají. Zkrátka a jednoduše je rozhodně o co stát a my máme obrovskou radost, že můžeme být u toho. Právě díky tomu se s vámi můžeme o tento skvělý film podělit. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!

Pro další informace vás rádi odkážeme na oficiální profil filmu na CSFD.cz, kde naleznete mnoho doplňkovým informací včetně recenzí samotných diváků.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.