Film Joy (2015) online ke shlédnutí

Joy online ke shlédnutí. Zajímavý americký životopisný snímek, který v sobě má kus dramatu i komedie. Přesně tak by se dal ve stručnosti popsat snímek Davida O. Russella, který vám zde přinášíme online ke shlédnutí. Film jsme nahráli jenom pro vás a vy si ho teď můžete přehrát kdykoliv jenom budete chtít. To je skutečně skvělá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Je to příběh ženy, která si šla za svým a dotáhla to dokonce tak daleko, že vymyslela vlastní mop.

Joy je hodně zajímavý film ze života. Je natočený podle skutečného příběhu, i když hlavní hrdinka se skrývá pouze za jednoduché a krásné jméno Joy. Pokud jí chcete najít, tak si ostatně v dnešní době stačí jenom zagooglovat, takže se tvůrcům nemůžeme vůbec divit, že nemají ambici jí představit podrobněji. To ale nic na tomto silném příběhu nemění. Joy je totiž tak trochu obyčejná a tak trochu neobyčejná žena. Už když byla malá, tak jí otec předpověděl, že vystuduje prestižní školu, vezmi si úžasného manžela, bude mít krásné děti a ještě vybuduje něco velkého. Což se stalo skutečně pravdou. To jediné co Joy nemohla tušit je to, že cesta k tomu bude opravdu velmi trnitá.

Joy online ke shlédnutí.

Film Joy měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 7. ledna 2016. Od tohoto snímku nikdo neočekával, že bude drtit žebříčky návštěvnosti, přesto se film umístil celkem solidně, za což mu můžeme jenom pogratulovat. A vlastně víc než to! Vy si ho s námi můžete přehrát pohodlně a zdarma online. My jsme ho totiž pro vás nahráli ve výborné kvalitě a připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Půjdete do toho s námi? Video s filmem je samozřejmě v perfektní kvalitě a zacházení s našim streamovacím přehrávačem není vůbec těžké.

Chvíli komedie a chvíli drama.

Příběh filmu nás seznámí s mladou ženou Joy. Její život byl už tak trochu předurčen. Nebo si to tak alespoň přála její rodina. Nepřejí jí samozřejmě nic zlého. Naopak jenom to nejlepší. Zkrátka jenom klasické, aby se měla dobře a byla šťastná. Aby měla krásnou a zdravou rodinu a k tomu i práci, která jí bude naplňovat. Jenže aby se tato věštba stala skutkem, tak Joy čeká ještě spousta práce. No a ze začátku to moc nadějně ani nevypadá.

Joy má šťastnou rodinu a chce jít mít i nadále.

Joy si tak musí projít všemi klasickými životními překážkami. Od nudné a náročné školy, přes zklamání v mužích až po první otravné práce. Všechno to je pro ni impulsem k tomu, aby se dál zlepšovala a posouvala svůj život na úplně jinou úroveň. Její největší nápad přijde naprosto nečekaně. Je to v momentě, kdy kartáčem drhne špinavou podlahu. Bolavá záda a sedřené ruce jí donutí posadit se a přemýšlet. Říká se, že právě ty nejkritičtější momenty vymáčknou z člověka to nejlepší a stejně tak je to i v Joyně případu.

Vymyslí totiž revoluční mop na podlahu. Je to skutečný zázrak a tak se na trhu velmi rychle ujme. Je to skoro až pomylná revoluce v oblasti úklidových prostředků. Joy tak konečně může začít budovat svou vysněnou firmu. Společnost, která bude jejím velkým dílem a která ji také vydělá spoustu peněz. Toto nové postavení si Joy opravdu užívá. Rázem se z ní stala respektovaná a oblíbená žena. Dokonce i doma je považována za hlavu rodiny.

Joy vynalezla nový revoluční mop.

Jenže úspěch má i svou odvrácenou stranu. Joy začne zjišťovat, že přichází o své dlouholeté přátele. Někteří odchází ze závisti, s jinými si nemá co říci a na další už prostě není čas. A úplně dobré to není ani v její vlastní rodině. Peníze narušují její vztahy, ze kterých se začíná vytrácet i cit. Bude Joy schopná si nechat všechno a vést vysněný život a nebo se nakonec přeci jenom budete muset něčeho vzdát? Navíc to nemá opravdu jednoduché, protože její výstřední rodinka, rozhodně nepatří mezi úplně typické.

Bude nakonec tou ženou, jak jí předpověděl táta?

Další nezbytné informace a zajímavosti o filmu Joy naleznete na jeho profilu na CSFD.cz.

To je asi tak to hlavní, co byste měli vědět o tomto komediálním dramatu. Joy je opravdu hezký a zajímavý film, který dokáže zaujmout opravdu hodně lidí. Film stvořil David O. Russell, který ho nejenom režíroval, ale dokonce je i autorem scénáře. Zaujme i kvalitní herecké obsazení v čele s herci jako Jennifer Lawrence, Robert De Niro nebo Bradley Cooper. Snad se nám podařilo vás zaujmout, i když podle nás není nutné na film Joy zrovna dvakrát lákat. Podle nás je to totiž opravdu hodně povedený a zábavný snímek, který si reklamu dokáže udělat sám. Víc už k tomu nemáme co dodat, prostě si ho pusťte a uvidíte sami!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.