Den nezávislosti: Nový útok online ke shlédnutí

Film Den nezávislosti: Nový útok online ke shlédnutí pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme si exkluzivně pro vás přichystali nový americký akční film, který navazuje na legendární katastrofické sci-fi Den nezávislosti. I tentokrát nás čeká velkolepý snímek plný efektů a soubojů na všech frontách. Film opět natočil Hollywoodský megaloman – režisér Roland Emmerich, který se ostatně podílel i na scénáři. Dokonce by měl vzniknout i třetí film, jenž bude mít premiéru příští rok.

Pokud jste příznivci akčního scifi filmu Den nezávislosti, tak vězte, že zbrusu nový díl se valí do světových kin. V českých kinech byla premiéra stanovena na 23. června 2016. To však vy nemusíte příliš řešit, protože s námi si tento snímek přehrajete opravdu hezky pohodlně a zdarma. Jedná se o pokračování číslo dvě. Velkou zajímavostí je jistě i to, že se premiéry dočká takže přesně po dvaceti letech. První film se stal legendou a jedním z nejznámějších sci-fi, na které se opravdu dobře dívá dodnes.

Den nezávislosti: Nový útok online ke shlédnutí.

V americkém akčním sci-fi filmu Den nezávislosti: Nový útok od německého režiséra Rolanda Emmericha si mimo jiné zahrají Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Maika Monroe, Travis Tope, William Fichtner, Charlotte Gainsbourg, Judd Hirsch, Jessie Usher, Brent Spiner, Vivica A. Fox a Angelababy. Někteří z herců přitom hráli i v prvním filmu. Například Jeff Goldblum a Bill Pullman měli v prvotním snímku důležité role, které budou mít dokonce i nyní.

Roland Emmerich opět v akci.

Snímek Den nezávislosti: Nový útok jsme pro vás nahráli v HD rozlišení a připravili přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to jenom záležitost na pouhých pár kliknutí myši. Tak toho využijte dokud je to jenom možné. Překvapí vás nádherně ostrý a detailní obraz stejně jako čistý zvuk s veškerými detaily.

Lidstvo studovalo mimozemšťany celých 20 let.

Úplně novými herci ve filmu jsou pak Liam Hemsworth, Jessie Usher, Maika Monroe, Sela Ward a Charlotte Gainsbourg. Tito herci a herečky posílí osvědčenou starou partu v zápase proti novému vpádu mimozemšťanů, kteří se vrátí v nové formě, aby konečně dokonali to, co se jim nepodařilo před dvaceti lety – tedy vymazat špatné lidstvo z povrchu zemského. Dvacet let je však v reálném světě opravdu dlouhý čas a německý režisér Roland Emmerich, který letos oslavil šedesát let, se pokusí překonat svůj úspěšný film z roku 1996, který byl v jeho režisérské kariéře vůbec nejúspěšnějším filmem. Roland Emmerich sice dvacet let nezahálel, ale již nikdy nezopakoval takový velký úspěch, jaký měl v roce 1996.

Americké diváky Roland Emmerich nejvíce oslovil právě prvním Dnem nezávislosti a je zřejmé, že s dalším dílem se bude snažit o to samé. Ale nejenom o to samé, ale možná ještě o něco více. Proč? Protože druhé díly musí být prostě ještě lepší, dokonalejší, propracovanější, musí mít lepší akční scény, přitažlivější herečky a celkově se musí pokusit ve všech aspektech první díl překonat. První Den nezávislosti nebyl příliš drahý. Celý film stál „pouze“ 75 milionů amerických dolarů, což je dneska opravdu malá suma. Dnes jsou filmy podstatně dražší, takže nikoho příliš nepřekvapí, že druhý díl stál okolo 200 milionů amerických dolarů. Takový výdaj peněz znamená jediné, producenti si slibují, že druhý díl vydělá mnohem více než ten první.

Ale oni se o nás učili také.

Nyní si pojďme říci, o čem film Den nezávislosti: Nový útok bude? Oficiální produkce prozradila, že nový film Den nezávislosti: Nový útok přinese globální katastrofu gigantických rozměrů. Za přispění posbírané mimozemské technologie kooperují pozemské státy na velkolepém obranném programu, který má dokonale ochránit modrou planetu. Na téměř dokonalou sílu mimozemšťanů se však nelze bezezbytku připravit. Pouze důvtip a nápaditost několika odvážných a neohrožených mužů a žen může lidstvo zachránit před totální likvidací. Čeká nás tedy to samé jak v prvním díle, nicméně verze bude mnohem pokročilejší. Triky a počítačové kousky se za poslední roky neuvěřitelně vyvinuly, čehož bude chtít německý režisér plně využít ke svému dalšímu úspěchu.

Bude to opravdu velkolepé sci-fi plné akce.

Lidstvo tedy bude čelit novému útoku vetřelců z hlubin vesmíru, kteří chtějí kolonizovat naší planetu. Sice budou všichni lépe připraveni, ale to neznamená, že to celé bude o něco snadněji. I vetřelci se dovedou adaptovat a měnit své válečné postupy. I jim jde přeci o hodně a to o přežití vlastního druhu. Všichni se tak budeme moci těšit na opravdu gigantický útok, který bylo možno již vidět v prvních internetových trailerech. Bude pozoruhodné dívat se, jak se úspěšné akční dílko po dvaceti letech změnilo. Již premiéra filmu hodně napoví, zda bude Roland Emmerich úspěšný či nikoliv.

Jsou to opravdu děsivý mimozemšťané.

Shrnutí filmu Den nezávislosti: Nový útok

To je to hlavní co bystě měli o filmu Den nezávislosti: Nový útok vědět. Pokud vás zajímá více, tak vám rozhodně můžeme doporučit profil filmu na CSFD.cz, kde naleznete opravdu velkou spoustu užitečných informací a to včetně recenzí samotných uživatelů. Nám se celkově nový Den nezávislosti hodně líbil. Tohle je prostě akční sci-fi ze staré školy, kde jsou kladní hrdinové opravdu kladní a na efektech výbuchů a explozí se opravdu nešetřilo. Stejně tak příběh má hlavu a patu a dovede být napínavý a zajímavý. Více slov už snad ani není potřeba. Prostě si tento skvělý film pusťte s námi a dobře se bavte! Věříme, že přímo teď k tomu máte tu unikátní příležitost.

Tento článek byl zařazen do rubriky Sci-fi. Uložte si odkaz.