Film Short Skin (2016) online ke shlédnutí

Film Short Skin online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet novou originální italskou komedii. Určitě nebudete litovat, protože vás čeká bláznivá zábava od začátku až do konce. Je to první film režiséra Duccia Chiariniho. Je to příběh, který si asi prožil nejeden z nás. Je to story o dospívání, které není nikdy lehké. Je to příběh mladíka Edoarda, který by rád dospěl i po sexuální stránce, ale má jeden zdravotní problém, který mu to nedovoluje.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali online ke shlédnutí film Short Skin, který si můžete s námi pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, kterou byste si neměli nechat ujít. Film měl svojí premiéru v českých kinech 7. července 2016, ale vy si ho u nás můžete přehrát prakticky kdykoliv jenom budete chtít. Jak je to možné? Film Short Skin jsme totiž pro vás získali už s předstihem a v opravdu perfektní kvalitě.

Short Skin (2016) online ke shlédnutí.

Video je dokonce v HD kvalitě a jeho přehrávání je naprosto jednoduché. Jsme si jistí, že to zvládnete i vy, tak na nic nečekejte a pusťte se do toho. Nadějný debut italského režiséra Duccia Chiariniho je vnímavým příběhem o nelehkém dospívání, hledání životní lásky a zúžení předkožky. Pokud máte v rodině dospívajícího kluka, určitě tuto křehkou komedii v kinech navštivte. V italské komedii  Short Skin od italského režiséra Duccio Chiariniho si mimo jiné zahrají Matteo Creatini, Francesca Agostini, Nicola Nocchi, Miriana Raschillà, Bianca Nappi a Francesco Acquaroli. Pokud vás zajímají další základní informace o filmu, tak vám rovněž můžeme doporučit jeho profil na CSFD.cz, kde najdete opravdu spoustu dalších detailů.

Edoardo je úplně obyčejný mladík.

Nadějný debut talentovaného italského režiséra Duccia Chiariniho je velkou měrou také autobiografický příběh. Ano, italská komedie Short Skin je duchaplnou kombinací znovu se opakujícího příběhu o nelehkém dospívání a originální letní zamilovaný příběh. Ano, léto je v tomto směru magické. Je to čas teplého počasí, prázdnin, koupání, výletů do přírody a navazování milostných vztahů. Kdy jindy se má mladý člověk zamilovat, když ne v létě.

Jeho problémem je zúžená předkožka.

Hlavní postavou italské komedie Short Skin je sedmnáctiletý kudrnatý kluk Edoardo, který má velmi citlivou povahu. Tento citlivý a křehký dospívající mladík má však nepříjemné problémy s fimózou, což je zúžení předkožky. Tento problém ho výrazně omezuje v sexuálních dobrodružstvích, která k tomuto věku neodmyslitelně patří. Edoardo má pochopitelně zájem o hezké holky, na druhou stranu však řeší své onemocnění, se kterým může mít do budoucna vážné problémy a komplikace.

V titulní roli se objeví kudrnatý italský herec Matteo Creatini, který si již v roce 2006 zahrál ve filmu Napoleon a já. Jinak je však tento mladý italský herec neokoukanou tváři. Z ženských rolí zmiňme ještě pohlednou herečku Biancu Nappi, která pro změnu už hrála v mnoha úspěšných italských televizních filmech a seriálech. Namátkou zmiňme známý italský životopisný televizní film Papež Jan Pavel II. nebo televizní film Láska a válka či televizní seriál Všechna hudba mého srdce. Z chlapeckých rolí ještě uveďme mladého herce Nicola Nocchiho, který se na stříbrném plátně objevuje poprvé. Z internetových upoutávek zjistíme, že se často natáčelo na atraktivních místech u moře, což samozřejmě k italským filmům tak trochu patří. Krásné písčité pláže, azurové moře, projížďky na člunech, koupání v moři, pěkná příroda, to všechno v komedii Short Skin uvidíte.

Edoardo ale touží po lásce se vším všudy.

Komedie je skvěle narežírovaná. Italský režisér Duccia Chiarini odvedl kus poctivé práce. Jeho inteligentní směsice vtipu a dramatu těží z naprosto realistického scénáře, který napsal sám život. Celý snímek velmi dobrým způsobem vystihuje mužskou křehkost a zranitelnost. Italský snímek Short Skin nabízí kus letního poctivého humoru, ale současně nás učí cosi důležitého o odvaze a zdolávaní vlastních pochybností a nejistoty. Je to prostě laskavá komedie ze života a pro život. Snímek je určitě vhodný pro všechny rodiče a dospívající mládež. Jedná se tedy o povedené dílko, které rozhodně stojí za to vidět. Téměř na začátku letních prázdnin tak můžete směle vyrazit do kin. Italská komedie Short Skin trvá 86 minut, které jistě nebudou promarněným časem.

Jenže jak vyřešit milování?

Shrnutí filmu Short Skin

Short Skin je opravdu zábavná komedie. Hodně originální a netradiční. Režisér a scénárista v jedné osobě Duccio Chiarini odvedl opravdu skvělou práci. Film je opravdu zábavným nadhledem nad dospíváním a nad otázkami, které řešil, řeší a bude řešit snad každý teenager. V domovské Itálii se film sice vysílal už loni, ale my můžeme být rádi, že se k nám vůbec dostal, což samozřejmě hodnotíme velmi kladně. Celkově tedy není filmu Short skin moc co vytknout. Prostě a jednoduše si to pusťte a uvidíte sami. My věříme, že vás tento film nezklame!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.