Hra peněz (2016) online ke shlédnutí

Film Hra peněz online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet nový americký thriller. Nyní si ho můžete pustit přímo zde na těchto webových stránkách a to navíc naprosto pohodlně a zdarma. Využijte tuto jedinečnou šanci, která už se rozhodně nemusíte opakovat. Za filme stojí zkušená režisérka Jodie Foster, která si pro nás připravila opravdu hodně poutavý příběh plný zvratů a netradičních situací. Je to zkrátka snímek, který si rozhodně zaslouží velký kus naší pozornosti.

Další tvrdé kapitalistické drama. Takový je hvězdně obsazený film Hra peněz. Kdo se zamiloval do Vlka z Wall Street, tak bude jistě nadšeně hltat i tento neobyčejný film. My jsme obrovsky nadšeni, že můžeme být u toho a právě tento film vám nabídnout online. V kinech měl svojí premiéru 30. 6. 2016, ale vy si ho můžete s námi přehrát pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. A to je opravdu skvělá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Vide s filmem Hra peněz jsme pro vás nahráli v opravdu prvotřídní kvalitě obrazu i zvuku. To aby pro vás bylo promítání skutečným zážitkem.

Hra peněz (2016) online ke shlédnutí.

V anglickém originálu se snímek jmenuje: „Money Monster”. Nový americký thriller představila režisérka Jodie Foster. Jméno, které vám jistě nemusíme příliš pečlivě představovat, protože patří mezi ty opravdu známé. Jodie Foster znáte pravděpodobně také jako herečku. Pravdou je, že je velmi dlouhé také režisérkou. Proto nás možná překvapí, že její režisérský debut spadá již do roku 1983, kdy režírovala seriál Příběhy z temnoty. Následoval, téměř o deset let později, Človíček Tate, Domů na svátky, Pan Bobr a nebo další seriál Domek z karet. Přesto je režisérských počinů poskrovnu, jak již ale bylo zmíněno, Jodie Foster je známá především svými filmovými rolemi, z nichž připomeňme alespoň ty nejvýznamnější snímky: Mlčení jehňátek, Anna a král, Mé druhé já a nebo třeba Bůh masakru.

Nové americké drama s Julii Roberts,  v hlavní roli.

Obsazení snímku je doslova hvězdné. Nejlepší jaké si jenom dovedete představit. Ve filmu Hra peněz uvidíme George Clooneyho a Julii Roberts, kteří obsadili hlavní role. Asi ani není potřeba je představovat. Julia Roberts se divákům jistě vryla do paměti díky snímku Pretty Woman, nicméně znát ji můžeme také z komedie Nevěsta na útěku, z romantického filmu Notting Hill nebo z filmu Na sv. Valentýna. Idol ženských srdcí, George Clooney, uchvátil diváky třeba v dramatu Po přečtení spalte. Oba herci se pak setkali při natáčení Dannyho parťáků.

Peníze jsou důležité až v první řadě.

Nesmíme ale opomenout ani další herecké výkony. Britský rodák Jack O´Connell si zahrál ve filmech Profil vraha, Jezero smrti nebo Harry Brown. Dalším Angličanem ve snímku je Dominic West (300: Bitva u Thermopyl, Star Wars: Epizoda I – Skrytá hrozba, Vánoční koleda nebo Hráč).

Slibným se pro celý filmový počin stal bezesporu fakt, že scénář ke Hře peněz figuroval v roce 2014 na seznamu nejpovedenějších nerealizovaných filmových scénářů.

Příběh nás zavede do atraktivního prostředí žurnalistiky a ještě atraktivnějšího prostředí finančníků. Hlavní postava, Lee Gates, tedy George Clooney, je totiž moderátorem televizního pořadu o financích. Jeho blízkou kolegyní je producentka Patty, Julia Roberts.

Tento díl se moderátorovi Leeho Gatesovi trochu nepovedl.

Lee vede senzační show, nabádá ale diváky ke špatným investicím. Jedním z diváků, který kvůli Leeovým radám prodělal, je Kyle. Ten byl ke svému šílenému činu veden právě zoufalou situací, přišel totiž neúspěšnými finančními investicemi o veškerý majetek. Obě hlavní postavy se tak ocitají v poměrně komplikované situaci v momentě, kdy kontrolu nad pořadem Zbohatněte bez rizika a vlastně celým zpravodajským studiem převezme poněkud rozčilený zkrachovalý Kyle.

Moment, kdy vtrhne do studia, je překvapením nejen pro televizní tým, ale také pro diváka. A stejně jako divák, ani Lee a Patty netuší, o co jde. Jsou nuceni rozplést celou záhadu, ale jejich situace je o to náročnější, že Patty sedí za kamerami a Lee je doslova v rukou útočníka, a to před stále zapnutými kamerami. Patty a Lee se snaží rozkrýt záhadu celé konspirace, důvod nenadálého útoku a hlavně: snaží se celou situaci přežít. Snímek tak zachycuje nejen svět finančníků, ale také svět médií, která nás ovlivňují a mnohdy s námi manipulují.

Únosce se chce dopátrat pravdy.

Film nabízí divákovi mnohé. Kromě napínavého příběhu a skvělých hereckých výkonů je to především netradiční pojetí, které vychází téměř z antického divadelního pojetí, totiž zachovává časovou jednotu. Celý střet je vysílán v přímém přenosu milionům diváků, tedy odehrává se v reálném čase. Tento fakt ve své podstatě diváka stresuje a neustále jej udržuje ve střehu, výsledkem je neuvěřitelně rychlých 95 minut. Další podrobné informace o filmu Hra peněz najdete na jeho profilu na CSFD.cz.

Policie už před televizním studiem pořádá manévry.

To je to hlavní, co byste měli vědět o filmu Hra peněz. Ve zkratce je to opravdu napínavé drama, které nemá daleko až k thrilleru. Ukazuje, jak se svět finančnictví změnil a jak je v mnohém nepochopitelný i pro ty, kdo ho ovládají. Pro lidi, kteří na něm vydělávají miliardy nebo o ně vzápětí hned zase přichází. Je to opravdu teskný a v mnohém tragický příběh. To co se ale odehraje před filmu je spíše drama plné napětí. Režisérská Jodie Foster odvedla opravdu skvělou práci stejně jako team jejich scénáristů ve složení: Alan DiFiore, Jim Kouf a Jamie Linden.

Snímek Hra peněz vám tedy můžete jedině doporučit a pevně věříme, že si ho přehrajete online s námi přímo zde na této webové stránce. Celé je to opravdu jednoduché. Je to záležitost pár kliknutí myši, kterou jistě vyřídíte naprosto komfortně a bez problémů. My vám k tomu přejeme příjemnou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.