Pohádka Řachanda (2016) online ke shlédnutí

Nová česká pohádka Řachanda (2016) už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali nový český film Řachanda. Ten měl svojí premiéru v kinech 25. února 2016. Je to pohádka o jedné namyšlené princezně a dvou chasnicích, kteří se nedovedli živit poctivě. To všechno se ale změnilo jednoho dne, kdy zavítali do kouzelného černého lesa. Potkali zde prapodivné bytosti a nestvůry, které je napravili.

Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali novou českou pohádku Řachanda. Natočila jí režisérka Marta Ferencová podle scénáře Daniela Miňovského. Marta Ferencová u nás nepatří mezi moc známé režiséry. Doposud točila hlavně seriály na Slovensku. Na tomto projektu se ale nesmírně angažovala a tak vznikla opravdu propracovaná a po všech stránkách povedená pohádka. A to dokonce tak povedená, že se dostala do kin. O další Vánoce bude jistě patřit k nejsledovanějším.

Pohádka Řachanda (2016) online ke shlédnutí.

O kvalitě filmu svědčí i skvělé herecké obsazení plné jenom těch nejlepších herců. V pohádce Řachanda tak zazáří jako princezna Markétka herečka Denisa Pfauserová. Dále se zde objeví skvělí herci jako například: Bolek Polívka, Josef Rarach, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Petr Čtvrtníček, Jan Hrušínský, Martin Pechlát, David Novotný, Jaromír Nosek a další.

Pohádku Řachanda (2016) jsme pro vás nahráli ve výborné kvalitě ještě před její oficiální premiérou. Podařilo se nám získat záznam přímo z novinářské projekce. Díky tomu vám můžeme video s filmem nabídnout online ke shlédnutí úplně pohodlně a zdarma. Celý záznam je dokonce v HD kvalitě, která garantuje maximální možné rozlišení a k tomu ještě opravdu kvalitní a jemný zvuk. Zkrátka opravdu video pro filmové fajnšmerky. Pro přehrávání se přitom stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Tím se vám aktivuje náš streamovací přehrávač, který je jinak opravdu jednoduchý na ovládání.

Nová česká pohádka od režisérky Marty Ferencové.

Ale zpátky k příběhu pohádky Řachanda. Čeká na nás opravdu krásná česká pohádka, která našetří humorem, krásnými scénami – natáčelo se dokonce na známém hradu Kost v Českém ráji, a samozřejmě také morálním ponaučením.

Hlavní hrdinkou příběhu je princezna Markétka. Je to krásná a mladá slečna akorát zralá na vdávání. Jenže jak už to často u královských rodů bývá, tak má jeden velký nešvar. Je tuze rozmazlená. Dokáže jenom sekýrovat a komandovat. Přitom se nezajímá ani o své podané ani o ušlechtilé záliby. Je to prostě jenom taková ta typické fiflena, kterou musí všichni obskakovat a které stejně není nic dobré. Zkrátka nesympatická osoba, s kterou byste se jenom tak nechtěli potkat. Stejně tak její názory na práci jsou mírně řečeno předpotopní.

Kouzelné lesní bytosti napravují lidi.

Pak jsou tu ještě dva kamarádi, kteří žijí ve stejném království. Jmenují se Kuba a Matěj a i když pocházejí ze skromných poměrů, tak si jsou v lecčems s princeznou podobní. Tak především nemají rádi poctivou práci. Na rozdíl od urozené dámy se ale nějak živit musí. Většinou to tedy řeší loupežemi a dalšími pokoutnými praktikami.

Jenže v království se nachází také tajemný Černý les. Je to kouzelné místo, které obývají kozelné bytosti jako skřítci, polednice, hejkal a mnozí další. Lesní bytosti věří, že každý by měl dostat šanci se polepšit. Byť je sebezlejší. Nebo prostě jenom z nějakého důvodu sešel ze své cesty. Teď se lesním bytostem dostávají tři obzvláště těžké případy. Je to právě princezna Markétka a pak lupiči a zlodějíčci Kuba a Matěj.

Někdy to nemají vůbec jednoduché.

Budou to s nimi mít hodně těžké. Nakonec jim vymyslí výpravu, které bude místy i docela nebezpečná. Pokud se má ale člověk změnit, tak si musí projít zážitkem, jenž otevře jeho nitro. Samozřejmě vám nemůže prozradit podrobnosti, ale všichni tři se nakonec změní. Princezna Markéta dokonce tak, že se zamiluje do jednoho z kluků Matěje. Je to přitom úplně obyčejný hoch z vesnice, o kterého by dříve ani pohledem nezavadila. Napravená princezna je už naštěstí úplně jiná. Teď už nehledí jenom na bohatství a své pohodlí.

Čeká nás opravdu krásná pohádka plná kouzel.

Takový je film Řachanda (2016), jenž jsme vám přichystali online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Celý postup je vlastně tak jednoduchý, že ho musí zvládnout úplně každý. Video s pohádkou jsme pro vás nahráli v HD rozlišení. Náš inteligentní streamovací přehrávač se navíc přizpůsobí opravdu jakémukoliv zařízení. A to je prostě šance, která se jenom tak neodmítá. Tak už na nic nečekejte a pojďte do toho s námi!

V Řachandě si zahrála celá řada skvělých herců včetně Bolka Polívky a jeho syna Vladimíra.

Pokud hledáte další podrobnosti a zajímavosti o filmu, tak vás rádi odkážeme na profil Řachandy na CSFD.cz. Další informace hledejte rovněž na konkurenční FDB.cz. Více už k tomu nemáme co dodat. Snad jenom kromě přání, abyste se s tímto hezkým filmem opravdu bavili. Nejlépe celá rodina, protože tak by to mělo u pohádek být.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pohádka. Uložte si odkaz.