Deadpool (2016) online ke shlédnutí

Film Deadpool online ke shlédnutí. Legendární svět X-Mana ožívá ve zcela novém příběhu. Nenechte si ho ujít ani vy. Akční sci-fi film Deadpool jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit v opravdu perfektní kvalitě a navíc úplně zdarma. To je lákavá nabídka, která se neodmítá. Wolverin nebyl první ani poslední X-Man. Ještě před ním tu byl i Deadpool!

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali film Deadpool. Jedná se o americký akční sci-fi film zasazený do světa X-Mana. Z toho už jsme viděli téměř desítku filmů. Jenže tento propojený svět má i své další hrdiny, kromě Wolverina. Jedním z nich je i maskovaný Deadpool. Film natočil režisér Tim Miller podle scénáře Rhetta Reese a Paula Wernicka. Všichni jsou ve světě velkého filmu poměrně velkými nováčky, i když za sebou mají pár dobrých kousků. Díky tomu se tak můžeme těšit na naprosto svěží a originální film. Do Deadpoolu dali jenom to nejlepší, čemuž napovídá i naprosto skvělé hodnocení snímku.

Film Deadpool (2016) online ke shlédnutí.

Do našich kin zamířil Deadpool ve čtvrtek 11. února 2016. Vy si však s jeho premiérou nemusíte dělat nijak těžkou hlavu. S námi si totiž můžete tento skvělý snímek přehrát online třeba právě hned teď. Nahráli jsme ho totiž pro vás na novinářské projekci v opravdu vysoké kvalitě. Díky tomu si ho nyní můžete pustit naprosto pohodlně a jednoduše. To je opravdu jedinečná šance, která se neodmítá. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Video s filmem Deadpool pro vás máme dokonce v HD rozlišení, takže vynikne i na opravdu hodně velkých obrazovkách.

Nové akční sci-fi od Marvelu.

Ale zpátky k příběhu, který je přeci na každém filmu to absolutně nejdůležitější. Jak už jsme naznačili, tak se podíváme do světa X-Manů, ale z úplně jiného soudku. Seznámíme se s Wadem Wilsonem (kterého si zahrál Ryan Reynolds). Wade byl elitním vojákem. Mariňákem ve speciálních jednotkách. Nikdy se nezalekl žádné akce, a vždy splnil svůj úkol. Jenže teď se potýká s tím nejnebezpečnějším nepřítelem. Zdá se, že ho není možné porazit. Wade totiž dostal rakovinu. Ta už prorostla skoro celým jeho tělem a zdá se, že naděje na uzdravení jsou téměř mizivé.

Wade má nevyléčitelnou rakovinu.

Od svého nadřízeného, ale dostal ještě jednu šanci. Může se zapojit do tajemného programu Weapon X. Ano je to přesně ten samý program, který vyvíjel mutanty z X-Mana jako pokročilé zbraně budoucnosti. Wade neváhá a jde do toho. Sice ví, že jeho život už nebude nikdy takový jak býval, ale bez účasti v programu by byl stejně nijaký.

Při radikálním experimentu se skutečně podaří ho vyléčit. Jeho tělo navíc získá úžasnou super schopnost rychlého samouzdravování. I když ho kulomet prostřílí jako řešeto, tak se mu rány rychle zatáhnou a on může pokračovat v boji. Rázem se tak stává téměř nesmrtelným super vojákem. Jenže to nebylo úplně zadarmo. Jeho podoba se změnila a obličej znetvořil. Vypadá jak zmuchlaný a vypraný v pračce. Celkem ochotně proto sáhne i po kostýmu superhrdiny. Ten se ostatně k jeho novým misím bude hodit daleko více. Wade Wilson už neexistuje. Z toho co z něj bylo se stal hrdina jménem Deadpool. A můžete brát jed na to, že ho tam venku čekají opravdu pěkně nepříjemní protivníci.

... ale může se stát superhrdinou.

To je ve stručnosti příběh filmu Deadpool. Opět tu máme celkem příjemný akční, sci-fi, dobrodružný film. Celé to vzniklo na základě komiksů od vydavetelství Marvel, které už dnes patří mezi klasiku. Deadpool je ale přeci jenom v něčem jiný. To, že nás čeká prvotřídní akce, na které se nešetřilo na efektech je snad samozřejmost. Deadpool k tomu ale přidává i pořádnou porci humoru a nadsázky. Na nás tak čeká opravdu povedený akční film se vším všudy. Někdy navíc i překvapivě drsný. Chcete vědět více? Tak to se rozhodně mrkněte na profil filmu na CSFD.cz, který už vám prozradí daleko více.

Deadpool dokáže úžasně rychle regenerovat.

Snad se nám podařilo vás zaujmout. I když film Deadpool rozhodně nepotřebuje nějak extra hodně lákat. Podle nás je to opravdu skvělý a zábavný film se supehrdiny, který zaujme v mnoha ohledech. Je to prostě taková hrdinská podívaná, která musí vyhovovat snad každému. Někomu se zalíbí příběh, jinému akční scény a dalšímu třeba humor, kterého je v tomto snímku opravdu dost. Zkrátka naprosto ideální kombinace. S námi navíc nemusíte razit do nejbližšího multiplexu, protože si s námi Deadpool přehrajete pohodlně a zdarma online.

Tento článek byl zařazen do rubriky Sci-fi. Uložte si odkaz.