Pohádka pro Emu (2016) online

Film Pohádka pro Emu online ke shlédnutí. Nová česká romantická komedie je tady přichystána právě pro vás. Působivý film, který v sobě má hezký pohádkový příběh jsme pro vás přichystali online na těchto webových stránkách. Čeká vás skvěle obsazená komedie, která tak trochu naláká na přicházející Vánoce. Je to přesně ten typ filmu, který máme v pohodové atmosféře všichni tak rádi.

Exkluzivně a jenom pro vás máme film Pohádka pro Emu online. Je to krásná česká komedie od režiséra Rudolfa Havlíka, jenž si k ní napsal i scénář. V poslední době to skoro vypadá, že se s českými filmy jakoby roztrhl pytel. Právě nyní tak do kin přichází nová romantická komedie Pohádky pro Emu, a to s nádechem přímo svátečně předvánočním. U toho samozřejmě nemůžeme chybět ani my a pevně doufáme, že ani vy.

Pohádka pro Emu (2016) online.

Film Pohádka pro Emu měl premiéru v českých kinech ve čtvrtek 3. 11. 2016. Vy to však nemusíte příliš řešit, protože právě tento film jsme pro vás přichystali online. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Čeká vás celkem 112 minut zábavy. Film jsme pro vás nahráli v perfektní HD kvalitě, což znamená opravdu uchvacující kvalitu obrazu a nádherně čistý zvuk. Video si navíc přehrajete na jakémkoliv zařízení, protože náš přehrávač se vám snadno přizpůsobí.

Ondřej Vetchý v hlavní roli úředníka Petra.

Nemeškejme čas a pojďme si tento snímek představit blíže. Režie i scénáře se ujal Rudolf Havlík, spisovatel, scénárista, režisér, blogger a cestovatel. Má za sebou režii celovečerního hraného snímku Zejtra napořád, natočil také dokumentární seriál Na vlastní nohy: Srí Lanka – Poslední sbohem. Další informace nejenom o panu režisérovi hledejte na CSFD.cz.

Krásná romantická komedie pro celou rodinu.

A co obsazení snímku Pohádky pro Emu? Ve filmu získala roli celá řada velmi populárních českých herců. A protože by to byl výčet skutečně dlouhý, zmiňme alespoň některé z nich. Tedy ty nejdůležitější jako například: Aňa Geislerová (Anthropoid, Pohádkář, Líbánky), Ondřej Vetchý (Život je život, Jak jsme hráli čáru, Intimity), Vilma Cibulková (Krycí jméno Holec, Řachanda, Fotograf), Anna Polívková (Strašidla, Probudím se včera, Účastníci zájezdu), Jiří Dvořák (Lída Baarová, Strašidla, Atentát), Marek Taclík (Anděl Páně 2, Atentát, Lichožrouti), Oldřich Vlach (Ohnivý kuře, Bastardi, Tři bratři), Jana Bernášková (Strašidla, Hranaři), Věra Křesadlová (Doktor Martin, Martin a Venuše), Petr Čtvrtníček (Děda, Instalatér z Tuchlovic, Strašidla), Jakub Volák, Andrea Hoffmannová, do role malé Emy byla obsazena devítiletá Ema Švábenská.

Šestačtyřicetiletý Petr Miller (Ondřej Vetchý) žije v Londýně, kde již poměrně dlouhou dobu pracuje pro imigrační úřad v Londýně. Jeho poklidný anglický život naruší zcela nečekaný a záhadný telefonát z Prahy, z nemocnice, kde po automobilové nehodě leží svobodná matka. Ta Petra uvedla, v případě nouze, jako opatrovníka svého dítěte.

Jak už asi tušíme, je Ema Petrova dcera. A stejně asi tušíme, že je Petr absolutně šokovaný, je přesvědčený, že musí jít o nedorozumění, snad o omyl. On přeci nemá děti! A hlavně vůbec netouží nějaké děti někdy mít. Přesto ale nedokáže nad celou situací jen tak mávnout rukou a neřešit ji. Co když je Ema doopravdy jeho dcera? A co když je on její jediná šance, jak se vyhnout dětskému domovu?

Někdy člověk opravdu nevidí, co je v životě nejdůležitější.

Je jasné, že si muž, který byl zvyklý žít sám, nechce komplikovat život, netouží po emocích, má rád svůj anglický klid. Ale před zodpovědností zavřít oči nedokáže. A tak soužití s osmiletou holčičkou převrátí jeho život doslova naruby. Jako by toho nebylo málo, musí se Petr vyrovnat s dalšími komplikacemi, třeba s nekompromisní sociální pracovnicí, která má dohled nad Emou.

Petra čeká zásadní rozhodnutí. Chce se stát právoplatným rodičem? Pokud ano, znamená to Emě nalézt maminku. Jeho život se komplikuje víc a víc, protože v domě, kdy poznává svou dceru Emu, poznává také Marii, která, obdobně jako Petr, žije svou prací a na myšlenky na rodinu nebyl nikdy čas. A tak se Marie rozhodne oběma, Petrovi i Emě, pomoci. Předloží sociální pracovnici historku, která je téměř neuvěřitelná. Začíná tak hra na lásku, která může připomínat známý hollywoodský slaďák.

Film režíroval mladý režisér Rudolf Havlík.

V předvánoční atmosféře lze filmu ledasco odpustit, navíc solidní herecké výkony dělají snímek relativně stravitelný. Pro mě je Pohádka pro Emu bezesporu lepším filmovým zážitkem než třeba Křídla Vánoc, ale stále zde zůstává dávka přeslazenosti. Ale na konci roku divák jistě mnohé promine. Každý si ostatně tvoříme jenom svůj názor a tuto atmosféru tvůrci nejenom nijak nezapírají, ale dost možná se jí snažili i záměrně vytvořit.

Pohádka pro Emu shrnutí

Co říci o tomto filmu? Tak především je to opravdu hezká rodinná komedie s vánočním nádechem. Je to přesně ten typ filmu, u kterého se může skvěle bavit celá rodina. Ostatně právě do předvánočního shonu film míří, a jistě je velmi příjemné ulevit si od těžkých nákupních tašek, a shlédnout právě tento film. Vy se ale na návštěvu kina může vykašlat úplně. A dárky? Ty si raději objednejte z online přes eshop. Každopádně tento hezký český film si ujít nenechejte. Je to opravdu krásný příběh. Zaujme skvělé herecké obsazení v podobě Aňa Geislerová a Ondřej Vetchý, ale stejně tak krásný příběh. Co víc k tomu dodat? Snad jenom že tenhle film prostě musíte vidět. S námi si ho navíc přehrajete opravdu jednoduše a doslova na pár kliknutí myši. Víc už vám ale teď neprozradíme. Tak vzhůru do toho.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.