Manžel na hodinu (2016) online ke zhlédnutí

Film Manžel na hodinu online ke zhlédnutí. Nová česká komedie přichází do kin těsně před vánočními svátky. A podle všeho jde o velmi zábavný film, který rozhodně dokáže rozesmát. Film režíroval Tomáš Svoboda a určitě zaujme i skvělým hereckým obsazením v čele s Bolkem Polívkou. Snímek volně navazuje na předchozí velmi úspěšnou komedii Hodinový manžel z roku 2014.

Film Manžel na hodinu online ke zhlédnutí. Přehrajte si přes internet novou českou komedii, jenž vás rozhodně skvěla zabaví. Čeká vás celých 104 minut dlouhý snímek, které má mnohé přednosti. V českých kinech měl film premiéru 15. 12. 2016. My jsme ho pro vás sehnali už předem a díky tomu vám ji můžeme nabídnout online ke zhlédnutí. Video máme ve skvělé HD kvalitě a s námi si ho pustíte naprosto jednoduše. Zvládne to snad i malé dítě. Pro aktivaci přehrávače se stačí jenom přihlásit v horní části této webové stránky.

Film Manžel na hodinu (2016) online ke zhlédnutí.

Představení filmu

Při představení filmu Manžel na hodinu začneme od tvůrčího teamu, který je samozřejmě tím nejdůležitějším. Hlavou týmu se při natáčení stal filmový a divadelní režisér Tomáš Svoboda, který patří mezi opravdu velmi zkušené tvůrce, sám je ostatně také dramatik, herec, scénárista. Mezi jeho známé umělecké počiny patří politický kabaret Blonďatá bestie, filmový debut mu přinesla celovečerní komedie Hodinový manžel (2014). Jako kameramana si Svoboda vybral Davida Ployhara (Zločin v Polné, Fotograf, Vybíjená, Příběh kmotra), tato volba byla tedy sázkou na jistotu. Hudbu k filmu složil René Rypal.

Nová česká komedie.

A co obsazení tohoto filmu? Plejáda herců, kteří se ve filmu objeví, je obdivuhodně široká. Jmenujme tedy alespoň některé hlavní herce a jejich poslední filmy. Bolek Polívka (Děda, Anděl Páně 2, Řachanda), David Novotný (Lída Baarová, Lichožrouti), David Matásek (Hodinový manžel, Tři bratři), Lukáš Latinák (Díra u Hanušovic), Eva Holubová (Jak básníci čekají na zázrak), Zdena Studenková (seriál První republika), Zuzana Norisová (Tři bratři, Tak fajn), Norbert Lichý (seriál Doktor Martin), ve filmu se také objeví v současnosti často obsazovaná Anna Čtvrtníčková, dcera Petra Čtvrtníčka, kterou jsme mohli vidět v Teorii tygra, Dědovi nebo Hodinovém manželovi. Dále si ve snímku zahrají Bob Klepl, Jana Stránská, Petr Lněnička, Vlado Černý, Simona Babčáková a mnozí další.

Snímek natočil režisér Tomáš Svoboda.

Příběh

Nyní se už konečně dostáváme k tomu nejdůležitějšímu, což je bezesporu příběh. Milan je nezadaný muž v nejlepších letech, a tak není divu, že se kolem něj občas objeví nějaká žena. Navíc má své charisma, takže o něj stále je celkem solidní zájem. Milanovi se však líbí doktorka Eliška. Jejich vztah pomalu, ale jistě spěje k happy-endu. Milanovi to sice vcelku dlouho trvá, ale nakonec se přeci jen odhodlá a požádá Elišku o ruku. Jejich sňatku nestojí, alespoň na první pohled, nic v cestě. Ve skutečnosti je tu přeci jen jedna malá drobnost. Milan je totiž ženatý. S Janou, se kterou má syna Kryštofa, se sice již před lety rozešel, ale rozvést se jaksi zapomněl. To celo situaci hodně zamotává a bude kolem toho ještě spousta karambolů, ale i humorných momentů.

Podaří se kamarádům vrátit zpět k vodnímu pólu?

To ale rozhodně není vše. Příběh Milana však není jedinou dějovou linií filmu Manžel na hodinu. Je tu ještě příběh Kryštofa a jeho přátel. Kdysi spolu hrávali jako solidní čtveřice vodní pólo. Pak si založili firmu hodinový manžel, aby zachránili svůj bazén. Nyní však zůstali však pouze tři, což je přeci jen zásadní problém bránící návratu ke hře. Z trojice přátel (Kryštof, Jakub, Honza) je to právě prostřední, který trpí depresemi.

Karel požádal Elišku o ruku.

Přátelé se jej snaží přivést na jiné myšlenky a pomoci mu překonat deprese, což se příliš nedaří. Proto se Kryštof rozhodne rozptýlit náladu v bazénu tím, že sem přivede akvabely, což je opravdu velmi ambiciózní nápad. Chce s nimi secvičit vystoupení, což se sice Honzovi příliš nelíbí, ale vize záchrany Jakuba je nakonec pádný argument, proč se do šíleného podniku pustit. A navíc je tu drobný benefit – na akvabely je přeci jen hezký pohled. A tak začíná velká bazénová akce, během které se pustí do přípravy vystoupení nazvaného „Hodinový manžel“. Víc už ale neprozradíme. Snad jenom kromě našeho hodnocení celého filmu, jenž naleznete níže.

Manžel na hodinu online

Video s ukázkou filmu Manžel na hodinu. Přehrajte si přes internet film trailer, který vám představí hlavní hrdiny filmu a navnadí vás na jeho atmosféru. Rozhodně se máte na co těšit. Pokud si chcete přehrát celý film, tak čtěte instrukce ve druhém odstavci.

Závěr

Co říci nakonec o filmu Manžel na hodinu? Je to opravdu nelehké hodnocení. Pro milovníky českých filmových komedií bude Manžel na hodinu jistě příjemným filmovým zážitkem a vítaným zpestřením času. České komedie to mají v tomto gardu opravdu hodně jednoduché, protože patří k těm nejnavštěvovanějším. Nemůžeme samozřejmě očekávat ani adrenalin, ani efekty, ani americký humor, film se nese v klasické atmosféře. Hodně staví na výborných českých hercích, jenž všichni dobře známe. Nechybí nikdo z prvního filmu, i když větší pozornost je soustředěna na Bolka Polívku. Ten ale nemá problém to svým charismatem odtáhnout. Dost možná, že se komedie nevyrovná jiným, žánrově podobným letošním počinům, jistě si ale i přesto najde své diváky. A my doufáme, že mezi nimi budete i vy. Pojďte si film Manžel na hodinu přehrát s námi online a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.