Angry Birds ve filmu (2016) online ke shlédnutí

Film Angry Birds ve filmu online ke shlédnutí. Nový a netrpělivý očekávaný animák je tady připravený pro vás k přehrání. Legendární naštvaní ptáci konečně vylétnou z obrazovek mobilních telefonů a tabletů. Finské vývojářské studio Rovio se totiž rozhodne udělat ptáčkům rovnou celovečerní film. Náš čeká zábavou nabušený snímek, ve kterém se potkáme se všemi nám už dobře známými ptáky a k tomu ještě samozřejmě i zákeřnými zelenými prasaty, kterým jde jenom o jejich vejce.

Máte rádi kvalitní animáky? Tak to vám rozhodně nemohli uniknout přípravy Angry Birds ve filmu. Konečně jsme se dočkali a tento zajímavý snímek jde 12. Května 2016 do kin. Teď byste si pro změnu neměli nechat ujít tento film ke shlédnutí. Právě proto jsme ho ostatně pro vás přichystali online přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak budete moci přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši.

Angry Birds ve filmu (2016) online ke shlédnutí.

Video s e snímkem Angry Birds ve filmu jsme pro vás připravili na této webové stránce v HD kvalitě. Díky tomu si ho budete moci vychutnat v opravdu skvělých detailech a s výborným zvukem. Samozřejmostí je také český dabing, který je u filmů určených i pro ty nejmenší opravdu důležitou složkou celého zážitku.

V americkém animovaném filmu Angry Birds od amerických režisérů Clay Kaytise a Fergala Reillyho propůjčily mimo jiné své hlasy tito herci a herečky: Bill Hader, Josh Gad, Jason Sudekis, Tony Hale, Peter Dinklage a Romeo Santos. Pro režisérské duo je to mimochodem jejich první film. Na druhou stranu je alespoň jistí zkušený scénárista Jon Vitti, který už má na kontě celou řadu filmů a mezi nimi mimo jiné i první dva díly úspěšných Alvin a Chipmunkové nebo skvělé Simpsonovi ve filmu. Pokud hledáte další informace, tak vám jednoznačně můžeme doporučit profil filmu na CSFD.cz.

Nový lákavý animák pro celou rodinu.

Angry Birds se zrodily ve Finsku, kde strůjci zábavné hry z firmy Rovio dávají značné finanční prostředky do tvorby filmu. Rozpočet celého animovaného filmu je okolo 80 milionů dolarů. To však není všechno. Do reklamy a distribuce se investují další velké peníze, hovoří se dokonce o částce 100 milionů euro, kterou dali filmové studio Sony Entertainment a firma Rovio. To jsou astronomické částky, které ovšem dávají tušit, že celý animovaný projekt bude ekonomicky velmi zajímavý.

Ruďák je opravdu netypický pták.

To z animovaného filmu dělá vůbec nejdražší finský film, který se kdy točil. Abychom měli srovnání, tak nedávný finský film Sejmi prezidenta přišel přibližně na 8,5 milionů euro. Pro finskou společnost Rovio je film velmi důležitý. Společnost na zábavných hrách série AB velmi dobře vyrostla, ale nyní jsou Angry Birds již za zenitem a potřebují nějakou vydatnou komerční vzpruhu. Na řadu dokonce přišlo velké propouštění pracovníků a propad firmy. Inu, každá hra se jednou okouká, takže Angry Birds chtějí uspět na filmovém plátně.

Pojďme si nyní říci, kdo za animovaným filmem stojí. Režie filmu byla pod taktovkou dvou začínajících režisérů Clay Kaytise a Fergala Reillyho, kteří nemají moc zkušeností. Mnohem zkušenější byl však scénárista filmu, kterým byl Jon Vitti. Jon Vitti se jako scénárista podílel na takových filmech jako Chipmunkové, Alvin nebo Simpsonovi ve filmu. Z tohoto výčtu vyplývá, že aspoň scénárista má nějaké zkušenosti s animovaným filmem pro děti a dospělé, nicméně Angry Birds je přece jenom trochu specifický film. Podle zveřejněného traileru se však zdá, že snímek může být opravdu úspěšný. Krátké video slibuje slušnou a neotřelou zábavu pro celou rodinu, takže do kin mohou malí i velcí.

Malý modrý otrava.

Na závěr se řekněme něco o ději tohoto amerického animovaného snímku. Animovaný film nás zavede na zajímavý ostrov, kde se vyskytují zvláštní ptáci. Jedná se totiž o nelétavé ptáky, kteří jsou však na tomto idylickém ostrově velice šťastní a bezstarostní. Všichni ptáci však šťastní nejsou, i zde se najde pár kverulantů. Jedním z nich je Ruďák, který je neustále rozčílený. Dalšími vzteklouny jsou neposedný Žluťas a cholerický černý Bombas. Toto trio leze v tropickém ráji všem na nervy. Když však na ostrov dorazí podivuhodná zelená prasátka, musí toto trio začít spolupracovat, aby svůj idylický ostrov před nepozvanou návštěvou ochránili. Začne tak urputný boj s nebezpečnými zelenými vepříky.

Tenhle ptáček občas vybouchne.

Na úplný závěr ještě jedna malá zajímavost. Animovaný film Angry Birds ve filmu chce být úspěšný na všech frontách, takže již od dubna minulého roku se v obchodech prodávají stavebnice Lego s motivy z tohoto filmu.

V Angry birds samozřejmě nemůžou chybět ani prasata.

Angry Birds ve filmu online ke shlédnutí i pro vás. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili tento skvělý animák. Je to opravdu svěží a dobře udělaný film, jenž může zaujmout v mnoha ohledech. My máme obrovskou radost, že jsme ho pro vás mohli přichystat právě zde na této webové stránce. S námi si ho totiž můžete přehrát opravdu komfortně a jednoduše online. Celé je to jenom záležitost na pár kliknutí myši a zvládnout to musí snad úplně každý. Nám se film celkově hodně líbil. Po téměř roce tady konečně máme snímek, který se svou kvalitou vyrovná veleúspěšným Mimoňům. Nový Angry Birds ve filmu jsou pohodový a opravdu hodně zábavní. Dokážou rozesmát snad každého včetně malých i velkých diváků.