Film Sousedi 2 – online a zdarma

Film Sousedi 2 k přehrání přes internet. Skvělá nová americká komedie už na vás čeká ke shlédnutí a to online a zdarma. Se sousedy jsou občas problémy, jenže takové jaké mají Mac a Kelly byste nechtěli mít ani náhodou. Proti partě vysokoškolaček lačných párty se dá bojovat jenom jediným způsobem. Uspořádat ještě větší párty! Takový bude film Sousedi 2 neboli v anglickém originále: Neighbors 2: Sorority Rising. Snímek je pokračováním stejnojmenné jedničky z roku 2014. Držíme mu palce, aby byl minimálně stejně úspěšný.

Film Sousedi 2 k přehrání online. Pojďte si s námi pustit přes internet nový snímek jménem Sousedi 2. Milovník potrhlých amerických komedií tento film jistě nemusíme dlouze představovat, protože ho jistě máte už sami vyhlídnutý velmi dlouho. Jedná se o opravdu bláznivá komedii plnou vtipu a hlavně pořádných pařeb. Film šel do našich kin ve čtvrtek 12. Května 2016, ale tím se samozřejmě nebudeme nijak blíže zaobírat. My jsme pro vás film připravili ke shlédnutí a teď už je jenom na vás, abyste si ho přehráli opravdu pohodlně a zdarma, kdykoliv jenom budete chtít.

Film Sousedi 2 online a zdarma.

Právě k nám všem přichází druhý díl ztřeštěné americké komedie Sousedi. V prvním díle jsme měli možnost poznat sympatický pár Maca a Kelly, kteří jsou rodiči malé holčičky. Jejich život se zcela přizpůsobil příchodu miminka – skončily bujaré večírky, útočištěm se stal dům v tiché čtvrti. Rozruch ale přichází v momentě, kdy si dům naproti pronajmou vysokoškolští studenti. Ačkoliv se mladí manželé snaží zpočátku s novými sousedy vycházet a být tolerantní, noční večírky otevřou válku, která bude vedená doslova přes plot.

Parta vysokoškolaček miluje zábavu a párty!

Stejně jako v případě prvního dílu se režie ujal americký režisér a scénárista Nicholas Stoller. Ze Stollerových scénáristických počinů stojí za zmínku moderně pojatá verze Gilliverových cest, z filmů, které režíroval, můžeme zmínit třeba film Kopačky nebo Čapí dobrodružství. Pokud vás zajímají další podrobnosti a detaily, tak se určitě podívejte na profil filmu na CSFD.cz. Kromě toho jsou zde i recenze samotných diváků, které vám poradí lépe, než cokoliv jiného, zda tento film opravdu stojí za to.

Mac a Kelly jsou z nových sousedů nešťastní.

Snímek se může pochlubit značně atraktivním hereckým obsazením. Manželský pár v něm ztvárnili Seth Rogen a Rose Byrne. Rose Byrne je australská herečka, kterou jsme mohli vidět třeba ve Star Wars: Epizoda II – Klony útočí, v thrilleru Miluj mě, prosím, nebo v seriálu Vzpomínky Casanovy. Nejvýrazněji se mladá herečka představila nejspíš v roli Briseovny ve velkofilmu Troja. Jejím filmovým partnerem se stal Kanaďan Seth Rogen, který je známý spíše jako komik.

Již v jedničce byli především mladší diváci potěšeni obsazením Zaca Efrona do role Teddyho Sanderse. Ten má za sebou poměrně bouřlivé období. Stihnul se dostat mezi mimořádné hvězdy (ve snímku Reportér si zahrál po boku Nicole Kidman), stihl si ale také pošramotit image drogovou aférou, která skončila v léčebně. V současnosti to ale vypadá, že je Zac Efron zase fit a může znovu vesele natáčet. Z dalších atraktivních mužů nemůžeme opominout Dave Franca, kterého známe z 22 Jump Street nebo z Podfukářů.

Z výrazných ženských představitelek připomeňme Chloë Grace Moretz, sice teprve devatenáctiletou herečku, která však má na kontě již několik desítek filmů, nebo také Selenu Gomez, velmi populární Texasanku, která však baví spíše svými skandály než svým hereckým talentem.

Je nějaký způsob jak holky umravnit?

Samotná komedie je značně odlehčená a má poměrně jednoduchou zápletku. Mac a Kelly, rodiče malé Stelle, se rozhodnou pořídit si druhé miminko. To je také důvodem ke stěhování, rozhodnou se vyměnit svůj poklidný tichá domek za větší. V tom je ale háček – o starý dům není zrovna velká poptávka, už jen proto, že se vedle nastěhovala parta holek, jejichž život je permanentní party.

Budeme svědky mnoha opravdu kuriózních nehod.

Mac a Kelly brzy zjistí, že na dívky je potřeba použít mnohem rafinovanější, ale také mnohem drsnější zbraně. Staré triky, které platily na partičku Teddyho Sanderse, zkrátka nezabírají. A právě tady je prostor, aby se Teddy vrátil do příběhu. Z bývalého nepřítele se v závěru prvního dílu stal kamarád do nepohody, a tak je čas jej povolat, aby pomohl s vypuzení nevítaných sousedů. A tak začíná nová válka. A opět je vedena doslova přes plot.

Opakují se některé zaručené fígle z předchozího dílu – osvědčené zabudování airbagů do sedačky ale nebude mít takový efekt, jak se očekávalo, a tak má divák pocit, že dívčí gang má jednoznačně navrch.

Proti pařbě se dá bojovat jenom ještě větší pařbou!

Hodnocení filmu Sousedi 2

Komedie je jednoznačně oddechová, „sesterstvo“ přivádí příběh do výrazně absurdnějších dimenzí, než jak tomu bylo v případě „bratrstva“. Tedy milovníci humoru, místy až obhroublého a vulgárního, podloženého převleky, různými vtipnými triky a scénkami rozhodně nebudou zklamáni.

To je to hlavní, co byste měli o filmu vědět. Kromě toho, že na vás Sousedi 2 čekají online ke shlédnutí rovněž na magazínu X.8u. Rozhodně si ho co nejdříve pusťte. My věříme, že se s filmem budete opravdu perfektně bavit od začátku do konce. Režisér a scénárista Nicholas Stoller odvedl opravdu skvělou práci, stejně jako celý team, který mu byl podřízen. Výsledkem je komedie, u které se opravdu upřímně zasmějete, což je ve filmařském žánru jedna z těch nejtěžších věcí. Víc už k tomu nemáme ani co dodat. Sousedům 2 zkrátka dáváme palec nahoru a vy si je pusťte co nejdříve!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.