Pat a Mat ve filmu (2016) online ke shlédnutí

Film Pat a Mat ve filmu online ke shlédnutí. Pat a Mat patří mezi naše nejpopulárnější animované příběhy. Vlastně bylo jenom otázkou času, kdy dostanou vlastní celovečerní film. Ten je tady a vy si ho s námi můžete přehrát online. Celé je to opravdu jednoduché a vězte, že vás bude i tento velký příběh dvou oblíbených kutilů nešiků opravdu bavit. Film natočil Marek Beneš, jenž se Patovi a Matovi věnuje neustále nejméně 25 let.

Pro všechny fanoušky kutilů Pata a Mata známých hlavně z večerníčků tady máme skvělou zprávu. Na naše televizní obrazovky se totiž vydávají další příběhy oblíbených hrdinů. A u toho samozřejmě nemůžete chybět ani vy. Film Pat a Mat ve filmu měl premiéru v českých kinech 31. Března 2016. Vy se ale s námi na toto datum nemusíte nijak zvláště ohlížet. S námi si totiž budete moci tento skvělý příběh přehrát online. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce v perfektní kvalitě, naprosto pohodlně a zdarma ke shlédnutí.

Pat a Mat ve filmu (2016) online ke shlédnutí zdarma.

Za filmem stojí Marek Beneš, který ho nejenom režíroval, ale je rovněž i autorem scénáře a podílel se i na animaci, kameře a dalších činnostech. Natočit osmdesát minut dlouhý film s loutkami jistě nebylo vůbec nic lehkého. Jméno Marka Beneše je s postavami Pata a Mata spjato dlouhodobě. První příběhy natočil už v roce 1992 a od té doby za téměř pětadvacet let vzniklo pod jeho mnoho pokračování.

Video s filmem Pat a Mat ve filmu jsme pro vás nahráli už s předstihem, ještě před oficiální premiérou. Díky tomu vám můžeme film nabídnout v HD kvalitě přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. Je to naprosto jednoduché, stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky.

Pat a Mat se vrací ve vlastním filmu.

Pokud máte v oblibě nešikovné kutily Pata a Mata, stejně jako my, tak určitě zavítejte v jarních měsících do kina. Nebo na naše stránky, to máte rovnou vyhráno. Tentokrát vás nečeká pouhý krátký večerníček, ale rovnou celý film, ve kterém budou oba kutilové opět dělat neuvěřitelné věci.

V českém animovaném filmu Pat a Mat ve filmu od režiséra Marka Beneše si pochopitelně zahrají oba dva sympatičtí nešikové. Čeká vás celkem osmdesát minut skvělé zábavy.

Dva kutilové budou řešit problémy venku i v domě.

A o čem vlastně celý film bude? Začneme hezky od začátku. Animovaný seriál Pat a Mat bude letos slavit kulaté narozeniny. Pat a Mat budou mít letos čtyřicet let. Nešikovné pány Pata a Mata není zapotřebí dvakrát představovat, protože je zná téměř každý. Tento zábavný večerníček baví už několikátou generaci dětských i dospělých diváků. Příběhy obou nešiků jsou cíleně postaveny na jejich nešikovnosti a neobratnosti, nicméně každý díl nakonec končí optimisticky.

Jejich nekončící optimismus je hnacím motorem celého úspěšného animovaného seriálu. Děti a dospělí tento seriál prostě milují a nedají na něj dopustit. Čísla a popularita u diváků hovoří jasnou řečí. Seriál je dokonce úspěšný také v zahraničí, takže Pata a Mata rovněž znají ve Francii, Polsku nebo v Nizozemsku. Seriál Pat a Mat má celkem devadesát dílů a v České republice vyšlo rovněž audio CD a několik povedených knížek.

Neotřelé řešení jsou jejich výsadou.

Historie tohoto seriálu už je trochu vousatá. Začátky dvou nešiků a popletů sahají až do roku 1976, kdy vznikl animovaný film s názvem „Kuťáci“. Po tomto začátku pak v roce 1979 začal vznikat animovaný seriál, který dostal název „…a je to!“. Tento seriál se točil v Krátkém filmu Praha. Po několikaleté pauze se v roce 1985 pokračovalo v natáčení dále a vznikly další úspěšné díly seriálu. V osmdesátých letech minulého století vznikl také dobrý nápad, aby se nešikovní hrdinové nějak jmenovali, takže oba dostali do vínku jednoduchá a snadno zapamatovatelná jména „Pat a Mat“. Po roce 1989 se další díly točily v různých animačních studiích, takže Pat a Mat byl nejprve vyroben ve studiu Aifa, pak následovaly ateliéry Bonton Zlín, Anima a Patmat.

Film natočil režisér Marek Beneš.

Na co se v osmdesátiminutovém filmu můžete těšit? Z dostupného českého oficiálního traileru již diváci vědí, že Pat a Mat budou stěhovat zákeřný zelený kaktus, který je mnohem vyšší než oba naši nešikovní kutilové. To však nebude všechno, Pat a Mat budou také obkládat koupelnu nebo budou stěhovat rotoped či řezat starou vanu. Naši oblíbení kutilové vás rozhodně nezklamou, protože vždycky přijdou s naprosto nevšedním a originálním řešením. Jediné, na co je potřeba si po filmu dát pozor, abyste doma nebo na chalupě jejich skvělé nápady rozhodně nezkoušeli.

Nakonec to přeci jenom nějak dopadne.

Československý kultovní seriál Pat a Mat již patří k zlatému fondu československé animační tvorby, takže nikoho nepřekvapí, že v nedávné době vznikl nápad natočit animovaný film, který by náležitým způsobem oslavil čtyřicet let existence těchto zábavných postaviček. Dobrého nápadu se pak zhostil talentovaný Marek Beneš, který je režisér a scenárista. Marek Beneš má k postavičkám Pata a Mata niterný vztah, protože jeho otec Lubomír Beneš stál u samého zrodu tohoto seriálu. Pat a Mat ve filmu vznikl ve studiu Patmat s.r.o. a děti a dospělí se opět mohou těšit, že se u tohoto animačního dílka dobře pobaví a zasmějí. Film Pat a Mat ve filmu bude tedy jistě povedený animační kousek, který se také velmi brzy dostane do televize.

To je to hlavní co byste měli vědět o snímku Pat a Mat ve filmu, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této stránce. Ono popsat dění tohoto příběhu není vůbec jednoduché. Pat a Mat mají svůj osobitý kutilský humor, který je neopakovatelný. Kdo má rád jejich krátké příběhy jistě bude z filmu nadšený. Snad si tak najde i nové příznivce mezi mladší generací. Pat a Mat totiž rozhodně stojí za to a my vám je můžeme jedině doporučit. A proč byste si je rovnou nemohli pustit online s námi? My vám k tomu jenom popřejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu!