V.I.P. vraždy (2016) online a zdarma

V.I.P vraždy je nový krimi seriál televize Prima. To o čem je velmi dobře napovídá samotný název seriálů. Je to exkluzivní detektivka z vyšších společenských kruhů. Čekají nás policejní případy, který nechybí ani brutalita ani rafinovanost. To všechno navíc zasazené do prostředí společenské smetánky. Tyto těžké případy pak bude rozplétat detektiv Beran společně se svým kriminalistickým teamem.

Dobrých kriminálek není nikdy dost a tak si snad ani nemusíte představit, jak jsem jásal, když byly představen projekt V.I.P vraždy televize Prima. Natáčet se začalo už minulý rok v létě. První epizoda pak měla svojí premiéru v neděli 7. února 2016. V tomto čase bychom se ostatně s tímto seriálem měli potkávat pravidelně. I když pro vás to zrovna moc neplatí, protože vy si můžete „víajpíčka” přehrát s námi online třeba právě hned teď.

V.I.P. vraždy - nový seriál TV Prima exkluzivně pro vás.

Seriál pro vás totiž hned od začátku nahráváme a to tak, abychom vám ho mohli přinést online ke shlédnutí a ve skvělé kvalitě. Dokonce v HD rozlišení, které nabízí opravdu neuvěřitelně detailní obraz a k tomu ještě krásně čistý zvuk. Jednotlivé epizody V.I.P vražd se u nás budou objevovat postupně, tak jak se budou vysílat nové díly. A věříme, že jich bude hodně, protože už samotný námět seriálu vypadá opravdu hodně zajímavě.

Čeká nás opravdu svěží a skvěle obsazený krimi seriál.

Příběh seriálu nás zavede do Prahy na zdejší oddělení vražd. Jedině v hlavní město totiž poskytuje dostatek prostoru, ve kterém mohou celebrity dýchat. A nebo také umírat, jak se přesvědčíme. Hlavními hrdiny jsou kriminalisté z místního oddělení vražd. To vede jistý kapitán Tomáš Beran. I přes svůj mladý věk se stal velitelem oddělení. Zásluhu na tom má hlavně jeho pracovitost, tvrdohlavost a přirozený intelekt. Prostě policajt od přírody. Práva sice nedostudoval, ale na předchozím protidrogovém oddělení patřil za hvězdy. Právě proto se mu naskytla životní šance vést oddělení vražd, ačkoliv je tady nejmladší. Ani on to však nemá v životě jednoduché. Potkáváme se s ním právě v momentě, kdy se rozešel s přítelkyní, přišel o bydlení a je dočasně suspendován za nepřiměřený policejní zásah.

Jiří Dvořák si zahrál majora JUDr. Jana Sochora.

Druhou hlavní postavou je jistá Klaudie Wolfová. Ona sama patří mezi společenskou smetánku. Dobře se vdala za bohatého muže. Pak začala psát detektivky, které se stali opravdu velmi populárními, což jenom povýšilo její společenské postavení. Jenže jí došli náměty a tak se dohodla, že bude spolupracovat s policií. Oni jí nechají nahlédnout do složek některých případů a ona jim na oplátku pomůže třeba s jejich řešením. Jako vystudovaná psycholožka k tomu má ostatně velmi dobré předpoklady. Klaudie se tak nyní pohybuje ve stínu policie, což nepředstavuje žádný problém přesně do doby, než se stane pár vražd, které jsou až velmi nápadně podobné příběhům z jejich knih.

Dalšími hrdiny jsou pak hlavně policisté. Třeba Major JUDr. Jan Sochor, který je vrchním velitelem celé jednotky. Do terénu se sice už moc často nedostane, přesto je to skvělý polda, který umí řídit své lidi. Je velmi pracovitý a má tak u ostatních přirozenou autoritu. I přes Beranovi průšvihy v něm vidí obrovský potenciál a proto se ho snaží chránit před těmi nahoře. Kromě toho mu dokonce zachránil i život. S Klaudií se zná dlouhé roky. Byl to právě on, kdo jí zařídil přístup mezi vyšetřovatele a i když je to civilista, tak v ní vidí velký přínos pro svůj detektivní teamu.

Klaudie Wolfová je úspěšná spisovatelka, která také patří mezi V.I.P.

Dalším do party je kpt. Ivan Janda, který je doslova prototypem drsného detektiva. Na oddělení platí za mazáka, který se nevyhýbá rvačkám, honičkám ani přestřelkám. Prostě prototyp drsného a charizmatického policajta. Na své okolí má vysoké nároky, stejně jako ostatně sám na sebe. Rád využije svých četných zkušeností, aby nezajímavou práci poslal dál. Třeba klidně i na Berana, to už je mu jedno.

I v nejvyšších kruzích společnosti se vraždí.I v nejvyšších kruzích společnosti se vraždí.

To kpt. Čenda Čapek je naprostým opakem Jandy. Je to služebně nejstarší policista v jednotce, který už toho má za sebou opravdu hodně. Do akce už se moc nežene, naopak raději situaci kontroluje z povzdálí. Navíc má skvělé deduktivní schopnosti, takže je opravdovou oporou celého policejního teamu. V momentě, kdy se všichni ženou do akce je to právě on, kdo přemýšlí o dalším kroku. Naše policajty tak nemůže nic zaskočit. Jinak je Čapek prostě pohodář s úplně běžnými koníčky. I když na to nevypadá je to gurmán.

No a co by to bylo za policejní mordpartu, bez svého patologa. Tím je jistý MUDr. Karel Štovíček. Starý mládenec, který holduje dobrému vínu a umění. Možná si tak kompenzuje mnohé brutální výjevy, které vídá v práci. Jinak je to ale intelektuál a uhlazený gentleman, se kterým je opravdu radost spolupracovat.

Seriál V.I.P vraždy už je pro vás připraven ke shlédnutí na naší partnerské webové stránce magazínu Cinemio. Kromě této nové detektivky na ní najdete i celou řadu dalších skvělých seriálů a filmů. Využijte toho!

Detektivní seriál V.I.P vraždy si rozhodně nenechte ujít. S námi si ho můžete pustit online.

Takový jsou hrdinové seriálu V.I.P vraždy. Příběhy, které budou řešit budou samozřejmě hodně rozmanité, ale vždy nás zavedou pouze do těch nejvyšších pater společnosti. I tady se přeci dějí i ty nejhorší zločiny včetně vražd. Zkrátka a jednoduše se máte hodně na co těšit. A my kromě toho ještě doufáme, že si nový seriál V.I.P vraždy přehrajete s námi online. Jenom na této webové stránce si je můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Víc už vědět snad ani nepotřebujete. Na závěr vám rádi popřejeme příjemnou a ničím nerušenou podívanou.

Tento článek byl zařazen do rubriky Krimi. Uložte si odkaz.