Už je tady zas (2016) online ke shlédnutí

Film Už je tady zas online ke shlédnutí. Neotřelá německá komedie už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Připravili jsme jí přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Film je inspirovaný humornou knihou spisovatele Timura Vermese, i když ne vždycky je zrovna stoprocentně vtipná. Příběh totiž vypráví, jaké by to asi bylo, kdyby se Adolf Hitler jenom tak po sedmdesáti letech probudil v dnešním Berlíně. Byl by to pěkný mazec, to je jediné jisté.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali nový film Už je tady zas (2016) od režiséra Davida Wnendta. Je to opravdu skvělý film. Německá komedie, která se nebojí píchnout do bolavé a přitom docela nedávné minulosti německého národa. Snad si na film zalíbí i vám. Je možná trochu kontroverzní, ale v první řadě je to stále hlavně perfektní podívaná. A to přestože ve filmu neuvidíme žádné známé herce ani velkolepé efekty. Hlavní role přijali: Oliver Masucci, Maria Herbst, Katja Riemann, Fabian Busch, Christoph Franziska Wulf, Lars Rudolph nebo třeba Michael Kessle.

Komedie Už je tady zas (2016) online ke shlédnutí.

Komedie už je tady zas (nebo-li v německém originále Es ist wider da) měla svojí premiéru 10. Března 2016 a velmi brzy po svém vydání se stala doslova hitem v návštěvnosti kin. Ostatně i samotná knížka se dobře prodávala a to to byla vlastně prvotina Timura Vermese. Příběh je ale tak originální a poutavý, že musí zaujmout každého. Právě proto jsme ho ostatně také nahráli přímo zde na těchto webových stránkách a připravili h pro vás online ke shlédnutí. Video s filmem Už je tady zas pro vás máme v opravdu perfektní kvalitě a navíc naprosto zdarma. To je opravdu skvělá příležitost, kterou byste si neměli jenom tak nechat proklouznout mezi prsty.

Adolf v turecké prádelně.

Nahrávka s německou komedii Už je tady zas pro vás máme dokonce v HD kvalitě, která nabízí opravdu velmi detailní rozlišení a samozřejmě také opravdu výbornou kvalitu zvuku. Na milovníky dobrého filmu zde tak čeká opravdu jedinečný zážitek.

Bude těžké znovu vybudovat říši?

A o čemže vlastně je příběh? Hlavním hrdinou není nikdo jiný než Adolf Hitler. Ale ne někdo, kdo si na něj hraje, ale skutečný Adolf. Nějaké prapodivné síly ho uvrhly na dlouhých 70 let do hibernace. On se nyní probouzí na místě svého bývalého říšského kancléřství v současném Berlíně. Je živ a zdráv, i když svět, který znal, už dávno neexistuje. Německo prohrálo válku, jeho tisíciletá říše po pár rocích padla a stejně tak jeho láska Eva Braunová je zdá se nenávratně pryč.

Jak to vypadá, tak s Německem to šlo během Dolfiho nepřítomnosti pořádně z kopce. Kdysi mocná armáda se skládá sotva z pár divizí. V hlavním městě je neobvykle mnoho cizinců, hlavně tedy Turků, kteří se zde tváří jako doma. Hrdost německého národa značně upadla, což se projevuje prakticky na každém kroku od nemožného oblékání, po všeobecnou zahleděnost do mobilních telefonů. No a co je na tom všem nejhorší je současná vláda. Tu vede dokonce žena, což Adolf považuje za nejhorší potupu.

Hned od začátku se mu tedy začnou v hlavě spřádat plány, jak vrátit Německu jeho velikost a svému národu hrdost, kterou si jako vyvolený germánský národ zaslouží. Jenže to nebude mít jednoduché. Jeho generálové a armády jsou pryč, stejně tak strana a její aparát a vlastně ani co se týká vlastního majetku, na tom není moc dobře. Jediné co má je jeho obličej a charizma, kterým může zaujmout.

Lidé si ho všímají a poznávají ho. Hledí na něj z části s opovržením a z větší části s humorem. Když totiž Adolf promluví, tak je to úplně jako kdyby mluvil sám vůdce. Je marné vysvětlovat, že on je skutečným Adolfem Hitlerem. To mu prostě už nikdo na světě nevěří. Díky své dokonalé vizáži dokáže zaujmout lidi i v dnešní době.

Dolfi to myslí s politickými ambicemi vážně.

Před samotným Adolfem ale čekají nové výzvy. Jednat si zase musí vybudovat strukturu, díky které se dostane k moci, pak si musí nastudovat dějiny Evropy po dlouhých 70 let no a v neposlední řadě také musí porozumět moderním technologiím. Třeba takovým počítačům a mobilům, což jsou pro vůdce opravdu ďábelské novoty.

Postupem času se Adolf opět stává mediální hvězdou. Dokonce získá i vlastní pořad v jedné nejmenované televizi. Stejně tak na internet se těší opravdu nebývalé popularitě. Zatímco vůdce to považuje za součást svého geniálního plánu na obnovení říše, tak běžní lidé se tomu jenom smějí. Za těch několik dekád se Hitlerovi politické názory a jeho plamenné vystupování stalo jenom komickým výstupem, který si lidé pouští po těžkém pracovním dni. A nebo snad ne?

Nakonec se z něj skutečně stane hvězda!

Více už se dozvíte v německé komedii Už je tady zas, kterou jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí. S námi si jí můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Celé je to jenom otázka pár kliknutí myši. Tady opravdu není moc co řešit. Režisér David Wnendt, který je rovněž autorem scénáře pro nás natočil opravdu skvělý film. Dobře se na něj dívá a člověk se hezky zabaví. Navíc m tento snímek i určité poselství, což je další věc, kvůli které rozhodně stojí za to. Tak si ho pojďte přehrát s námi a dobře se bavte! Další mnohem podrobnější informace pak naleznete na jeho oficiálním profilu na CSFD.cz, kde jsou recenze obyčejných diváků. Ty vás jistě přesvědčí o tom, že byste měli dát tomuto filmu šanci!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.