Správní chlapi (2016) online ke shlédnutí

Film Správní chlapi online ke shlédnutí. Nová americká komedie už tady na vás čeká k přehrání. S námi si jí můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma. Celé je to otázka pár kliknutí myši, tak toho využijte! Video s filmem už tady čeká jenom na vás. Soukromé očko Holland March a nájemný ranař Jackson Healy hledají pohřešovanou mladou dívku a jsou pro to ochotni udělat téměř vše. Film režíroval Shane Black, který má na kontě celou řadu skvělých filmů.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí nový americký krimi film Správní chlapi. Na něj se mohou těšit zejména všichni ti, kteří mají v oblibě kriminální příběhy, které jsou opepřeny kvalitním a svérázným humorem. Do této skupiny se řadíme i my a právě proto jsme si pro vás tento skvělý film nahráli a připravili online ke shlédnutí. V americkém krimi filmu Správní chlapi od amerického režiséra Shana Blacka si mimo jiné zahrají Russell Crowe, Ryan Gosling, Kim Basinger, Matt Bomer a Keith David.

Film Správní chlapi (2016) online ke shlédnutí.

Správní chlapi šli do českých kin od čtvrtka 2. června 2016. S tím si ale vy nemusíte dělat nijak těžkou hlavu. Video s filmem jsme pro vás nahráli. Dokonce i s českým dabingem a v opravdu hezké kvalitě. Účel byl přitom naprosto jednoduchý a to nabídnout vám ho online ke shlédnutí. A tak jsme film nahráli na tento web, kde si ho pohodlně můžete streamovat kdykoliv jenom budete chtít.

Nadaný scenárista úspěšných filmů Smrtonosné zbraně a Posledního skauta se díky dalšímu kultovnímu filmu Iron Man stal docela cenným a žádaným zbožím. Shan Black je na výsluní a chce toho maximálně využít, takže jeho další movie bude znovu napínavá detektivka se dvěma zvláštními a nesourodými hrdiny. Pokud se o filmu Správní chlapi chcete dozvědět ještě více, tak vám určitě můžeme doporučit i CSFD.cz, kde jsou také recenze běžných diváků.

Čeká nás drsná krimi komedie.

Vše však nasvědčuje tomu, že Správní chlapi budou míti i neotřelý smysl pro humor, který může pobavit. Detektivní příběh se odehrává na sklonku sedmdesátých let minulého století a bude se točit kolem pohřešované mladé holky a sebevraždy pohledné herečky, která točila porno filmy. Podle ohledání mrtvoly se však ukáže, že to sebevražda pravděpodobně nebyla a pravého vraha musí nyní najít Holland March. Tento nenápadný soukromý detektiv potřebuje úspěch jako sůl, protože v poslední době se mu zrovna nedařilo. Holland March si potřebuje napravit reputaci, ale k dispozici mu bude Jackson Healy, který se pro změnu živí svými svaly a dobrou fyzickou kondicí. V té nesourodé dvojce se představí známý Russell Crowe a Ryan Gosling, kteří by mohli být zárukou vysoké kvality. Pokud oba herci předvedou své herecké umění, má film Správní chlapi zaděláno na slušný komerční úspěch.

Detektiv Holland March a nájemný ranař Jackson Healy.

Americký režisér Shane Black se po ztvárnění filmů Kiss Kiss Bang Bang a Poslední skaut dal na další kriminální veselohru, která vypadá v prvních dvou trailerech docela nadějně. Americký režisér a scenárista v jedné osobě se tak vrátil k tomu, co je mu vlastní a co zřejmě dělá nejraději. V komedii Správní chlapi je to příběh, ve kterém uvidíte dva zcela odlišné „vyšetřovatele“, kteří jsou přinuceni vytvořit jeden fungující tým, aby dopadli člověk, který unesl malou nevinnou dívenku. Během samotného vyšetřování přijdou na spiknutí, které je zavede až do nejvyšší společnosti, což pro oba vyšetřovatele nebude nikterak příjemná práce. Spravedlnost však ani v nejvyšších společenských patrech nemůže být slepá.

Internetové trailery nám napoví, že Russell Crowe a Ryan Gosling budou v kriminálním filmu jako dva nesourodé přírodní živly. Jeden bude bázlivý, opatrný, druhý velmi rázný a hrubý. Dva, kteří jsou naprostí odlišní a jiní, to je často pro filmový příběh ideální duo. Svérázný humor v této kriminální komedii to je něco, na co se diváci mohou jednoznačně těšit.

Pro někoho celkem překvapení.

Docela slibně rovněž vypadá i výtvarné podání celého filmu, který je zasazen do sedmdesátých let minulého století. Komedii potáhne zejména ústřední duo vyšetřovatelů, ovšem tu a tam se ve filmu mihne nějaká známější herecká tvář ve vedlejších rolích. Diváci se tak mohou například těšit na známou americkou herečku Kim Bassinger nebo herce Matta Bomera.

Ani o akci opravdu nebude nouze.

Takový a ne jiný je film Správní chlapi. Zaujal vás? Tak to je jenom dobře, protože teď si můžete tento skvělý film přehrát s námi online a to naprosto pohodlně a zdarma. Video s filmem máte připravené přímo zde na těchto webových stránkách a to naprosto jednoduše a intuitivně k přehrání. Celé to zvládne snad úplně každý. Správné chlapi hodnotíme jako opravdu povedený film. Je to akční komedie ze staré školy, která má spád a přitom skvělý situační humor. Režisér Shane Black odvedl jistě skvělou práci a vy se budete výborně bavit po celých 115 minut tohoto filmu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Krimi. Uložte si odkaz.