Seriál Na vodě – online ke shlédnutí

Seriál Na vodě online ke shlédnutí. Pojďte si přehrát zdarma přes internet video s novým seriálem televize Nova. Máme pro vás nejnovější díl Na vodě stejně jako i všechny starší epizody. Seriál odstartoval v neděli 7. února 2016 a vypráví příběh jednoho netypického hotýlku přímo na vodě. Hlavním hrdinou příběhu je Hugo, který opravdu neměl svůj den. Nečekaně ho vyhodili z práce, přišel o manželku i bydlení. Naštěstí má kamarádu Honzu a ten zase hausbót.

Na vodě je nový komediální seriál televize Nova. Je to opravdu netrpělivě očekávaný projekt, který odstartoval v lednu 2016. Vlastně je to taková obdoba a reakce na oblíbený seriál Přístav, který běží na Primě už od září 2015. S ním má společného překvapivě mnoho. Už jenom samotný motiv toho, že se jedná o komediální seriál natáčený blízko vody. I tady najdeme dva nerozlučné kamarády a kupo poměrně divných starousedlíků. A i tady se můžeme těšit na skvělé obsazení v čele s Tomášem Klusem a Lukášem Langmajerem v hlavních rolíchi.

Seriál Na vodě online ke shlédnutí.

Tento nový seriál nás zaujal už od první zmínky, kterou jsme o ní slyšeli. Podobných seriálů ze života, které nešetří humorem totiž opravdu moc není. Znáte snad lepší prostředí, které navodí pohodovou atmosféru, než je právě voda? Právě proto jsme se také rozhodli pro vás tento seriál nahrát a nabídnout vám ho online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si můžete opravdu jednoduše přehrát jak nejnovější odvysílaný díl, tak i všechny starší epizody. Právě ty přehledně nahráváme do našeho archivu, kde si je můžete jednoduše vyvolat na pouhých pár kliknutí myši.

Čeká nás zábavný seriál, který nemá k vodě daleko.

Na vodě byl od počátku myšlený jako velmi ambiciózní seriál, který bude mít v první řadě pouhých 12. dílů. Takže žádná nekonečná telenovela, ale naopak velmi vypilovaný a pečlivě udělaný projekt. Tomu také odpovídá vysílací schéma. Seriál Na vodě má vyhrazené místo každou neděli v hlavním vysílacím časem. Hodně zajímavé je i celkové schéma příběhu, kdy s našimi hrdiny prožijeme téměř celý rok. Tedy léto, podzim a zimu. Každému období budou patřit celkem čtyři díly z celkových dvanácti.

Na vodě si zahraje celá řada skvělých herců.

Ale zpátky k jádru pudla. O čem vlastně bude příběh seriálu Na vodě? Všechno začne jednoho kritického dne, kdy pětatřicetiletý Hugo přijde o práci. Jak se totiž ukáže, tak všechno v jeho životě stojí tak trochu na vratkých nohou. Brzy tak přijde i o svou rodinu, protože manželka Monika se ho rozhodne opustit. S tím souvisí také to, že přijde o své bydlení. Najednou prostě nemá ani kam jít. Nastalou situaci se rozhodne řešit dramaticky. Chce se totiž utopit!

Jenže při jeho smůle se mu ani to nepovede. Nakonec vyplave v nedaleké zátoce u Libeňského mostu. Je z toho celkem překvapený, protože je to úplně jiný svět, než by čekal. Doslova oáza klidu uprostřed obrovského velkoměsta. Jenže to není jeho jediné překvapení. Ještě větší údiv ho čeká, když ho z vody vytáhne jeho kamarád Honza. Ten tady totiž žije nastálo. Po dědečkovi sdělit velký Hausbót. Teď tady bydlí a dokonce ho i pronajímá jako hotel. Tedy hlavně jako hodinový hotel, což je trochu jiný druh ubytovacího zařízení.

Staré kamarádství nerezaví a tak je to, jak když se Hugo a Honza znovu najdou. Mají si ostatně hodně co vyprávět, za tu dlouhou dobu co se neviděli. Slova dá slova a nakonec z toho vznikne to, že Hugo může dočasně u svého kamaráda bydlet. Pro Huga tak nastává zcela nová životní etapa. Konečně může začít žít. Bavit se a poznávat. Může hned začít se svéráznými obyvateli zátoky, kteří se pravidelně střetávají v hospodě U Utopence, do které to nemá nikdo daleko.

Čeká nás pozitivní seriál plný humoru.

Zdejší obyvatelé jsou opravdu svérázové, kterém jenom tak na ulici nepotkáte. Najdou se zde opravdu lidé všeho druhu. Od Bohumila, který je notorický vymetač popelnic. Ne že by to měl zapotřebí, ale je to prostě jeho milovaný koníček. Dále třeba všemi uznávaný Kapitán. To je opravdu hodně netypický člověk. Dříve pracoval jako divadelní režisér, nyní je v důchodu a ten si zpříjemňuje prací jako obsluha přívozu. Přitom má za sebou i opravdové mořeplavecké zkušenosti, když se plavil po mořích a oceánech. Zábavnou figurkou je bezesporu i Stanislav, který se živý jako živá socha. Nikde nemůže chybět ani hodná Boženka, která celou hospodu vede. Jenže otázkou je, jestli bude oblíbený podnik otevřen ještě dlouho, protože Boženka má nemalé dluhy za elektřinu.

Bohunka vede oblíbenou hospůdku U Utopence.

A proč je má? Jednoduše kvůli tomu, že na její rozvody elektřiny je napojena polovina místních obyvatel. Jenže kdo může za zvýšenou spotřebu? Vypátrat pravého viníka rozhodně nebude jednoduché, ale místní se do toho pustí s opravdu obrovskou vervou. Když to vidí Hugo, tak z toho opravdu není moc nadšený. Nejenom, že se mu celý život rozpadl na malé kousky skládačky, ale ještě se dostal do tohoto šíleného panoptika. Pevně věří, že tady ale nestráví moc dlouhý čas. To ale nemůže tušit, jak hluboce se v tomto mílí.

V seriálu se objeví celá řada zajímavých herců včetně třeba Ivy Pazderkové.

Takový je nový seriál televize Nova Na vodě, jenž si můžete pustit online přímo zde na této webové stránce. Celé je to opravdu naprosto jednoduché a zdarma. A hlavně je to po dlouhé době seriál, který konečně stojí za to. Celý tento projekt se připravoval opravdu hodně dlouho a stál obrovské množství úsilí. Každopádně z toho vznikl asi nejlepší seriál v poslední době. Seriál natočil zkušený režisér Milan Cieslar. V hlavních rolích pak uvidíme Lukáše Langmajera a Tomáše Kluse. V dalších zajímavých rolích se pak představí skvělý herci jako Veronika Kubařová, Oldřich Kaiser, Lenka Vlasáková, Oldřich Navrátil, Luděk Sobota, Lukáš Pavlásek nebo Iva Pazderková. Zkrátka seriál, který opravdu stojí za to! A my pevně doufáme, že se budete dívat s námi. Navíc, když si můžete Na vodě přehrát s námi pohodlně přes internet? Tak kdo by odolal.

Další zajímavé informace o seriálu hledejte například na jeho profilu na CSFD.cz. Nebo také můžete rovnou navštívit jedinou oficiální webovou stránku navode.nova.cz, kterou spravuje přímo televize Nova. Dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.