Přehrát online Bezva ženská na krku (2016)

Film Bezva ženská na krku online ke shlédnutí. Zbrusu nová česká komedie je tady! Pokud se rádi zasmějete a máte rádi zábavu, tak pojďme do toho. Snímek natočil režisér Tomáš Hoffman a může se pochlubit skvělým hereckým obsazením v čele s Ondřejem Vetchým. Je to příběh manželského páru, kde se on rozhodne rozvést a ona tak musí začít nový život. A kde jinde, než na vesnici daleko od všeho. Eliška do toho jde s vervou, i když hodně dlouhou dobu vlastně ani nepracovala.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali exkluzivně ke shlédnutí film Berva ženská na krku. S námi si tento snímek můžete přehrát opravdu velmi pohodlně a zdarma. Nic jednoduššího už vlastně ani být nemůže. A věřte, že je to film, jenž si rozhodně nechcete nechat ujít. Zábavná a hravá komedie, u které člověk nemusí moc přemýšlet, ale prostě se jenom dobře baví. Tomu nasvědčuje už lehké téma, které jsme nakousli v prvním odstavci a nyní vám o něm povíme i něco více.

Přehrát online Bezva ženská na krku (2016).

Film Bezva ženská na krku měl svojí premiéru v českých kinech 13. 10. 2016. Vy ale rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího multiplexu, protože s námi si tento snímek přehrajete hezky pohodlně a zdarma online. Máme pro vás video v perfektní HD kvalitě. V našem přehrávači si ho pustíte úplně jednoduše a to doslova na pár kliknutí myši. Celých 97 minut filmu si tak jistě opravdu maximálně užijete.

Film natočil Tomáš Hoffman. Byl to vlastně první snímek, kterého se ujal jako režisér. Jinak je to ale velmi zkušený producent, který má na kontě celou řadu úspěšných filmů. Především tedy komedií. Určitě si vzpomenete na jeho Účastníky zájezdu z roku 2006. Dál má na kontě Ženy v pokušení, Nestydu, Signál nebo Něžné vlny. Zkrátka komediální žánr mu není ani v tom nejmenším cizí.

Eliška má rázem život vzhůru nohama.

Scénář k filmu Bezva ženská na krku napsal sám režisér a to společně s  Jiřím Vejdělkem a Martinem Horským. Takže velmi zkušený team, který už ví co a jak. Za kameru se postavil mladý ale rovněž zkušený kameraman Jan Drnek. Potěší i herecké obsazení, které je plné jenom těch nejlepších a nejznámějších českých herců jako například: Ondřej Vetchý, Petra Hřebíčková, Václav Postránecký, Miroslav Táborský, Jiří Langmajer, Ondřej Malý, Tereza Kostková nebo Matouš Ruml. Další informace nejenom o hercích, ale o filmu obecně, hledejte na CSFD.cz.

Eliška se stěhuje na vesnici, kde bude učitelkou.

A jaká je příběh snímku Bezva ženská na krku? Hlavní hrdinka se jmenuje Eliška a je to velmi krásná a pracovitá žena. Její manžel je velmi úspěšný podnikatel a tak si mohla dovolit zůstat doma a starat se o rodinu a domácnost. Celé roky to tak spokojeně klapalo, ale jenom do doby, než si její manžel Pavel uvědomil, že je mu to už málo. Jako charizmatický a úspěšný muž si přeci zaslouží něco víc. Klidně i mladší ženu, která bude jeho ozdobou. A tak pro Elišku zcela nečekaně jí navrhl rozvod.

Elišce nezbývá nic jiného, než to s hořkostí v srdci přijmout. Není to žádná zlatokopka, ale vždycky byla oddanou a milující manželkou. Teď jí nezbývá nic jiného, než odchod do ústraní a pokus o to začít úplně nový život. Navíc právě dostala šanci získat novou práci. Bude se moci vrátit ke svému původnímu povolání učitelky. Dokonce je k místu i byt. Jenom se musí přestěhovat na malou a velmi rázovitou vesničku, což jí ale vůbec nedělá problém.

Božíček je opravdu nerudný chlap, navíc pracuje jako hrobník.

V malé středočeské vesničce je všechno jinak. Hned první seznámení s velmi aktivním a starostlivýcm panem starostou Elišku utvrdí v tom, že tady se rozhodně nebude nudit. Vesnice je krásná a je tu klid. Samozřejmě to všechno má i své mouchy, na které začne Eliška přicházet velmi záhy. Tou první je už samotné ubytování. Obecní byt je totiž v domě, kde žije také místní hrobník Božíček. Nerudný chlap, který ze srdce nesnáší ženské. V životě mu přeci už způsobili tolik křivd. Rozhodně s nimi už ani náhodou nechce bydlet, natož cokoliv jiného.

Soužití těchto dvou lidí nebude vůbec lehké.

S Božíčkem opravdu není lehké vyjít, protože je to hulvát od přírody. Navíc s velmi jízlivými poznámkami, které vůbec nikdo netouží poslouchat. Na druhou stranu je to urostlý a pracovitý chlap, což jsou zároveň hodnoty, které Elišce velmi imponují. Bude tak snad mezi nimi nakonec ještě něco víc? Eliška se o to alespoň pokusí, zatímco Božíček se bude snažit z jejich spárů jednoznačně dostat. Pro nás to slibuje spoustu opravdu velmi zábavných a humorných situací.

Najde Eliška nové štěstí nebo jak to s ní vlastně dopadne?

Shrnutí filmu Bezva ženská na krku

Bezva ženská na krku je opravdu hezká ryze česká komedie. Zkrátka český film, u kterého nemusíte moc hluboce přemýšlet, ale prostě se bavíte. Je to film z hezkého prostředí se a se skvělým hereckým obsazením. Prostě snímek, u kterého víte, že bude mít velký úspěch a že se o něm bude mluvit. Kdo ví, možná se stane i nejoblíbenějším filmem letošního roku. Počasí venku přeci jenom už stojí za starou bačkoru a jak se lépe zabavit, než právě v kině. Celkově se nám film hodně líbil a můžeme vám doslova garantovat, že vás čeká téměř sto minut solidní zábavy. Co k tomu více dodat? Snad jenom pojďte do toho a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.