Korunní princ (2015) online ke shlédnutí

Film Korunní princ online ke shlédnutí pro vás. Video s novou českou pohádkou jsme pro vás přichystali přímo zde na této webové stránce. S námi si můžete tuto skvělou premiérovou pohádku připravenou speciálně na Štědrý den přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Je to příběh dvou královských synů z nichž jeden tak moc touží po trůnu, že se rozhodne zbavit se svého bratra jednou pro vždy. Jenže to v pohádkách nejde vůbec tak snadno.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali na této webové stránce pohádku Korunní princ (2015), kterou natočil režisér Karel Janák. Autor legendárních komedií Snowboarďáci a Rafťáci má ostatně s vánočními pohádkami už celkem bohatou zkušenost. Mimo jiné stojí i za úspěšnými pohádkami Dvanáct měsíčků a Princezna a písař. Scénář ke Korunnímu princovi mu napsal Petr Hudský, který patří mezi scénáristy, jenž se zaměřuje hlavně na seriály. Vypadá to, že s Korunním princem se rozhodně vedle netrefil.

Film Korunní princ (2015) online ke shlédnutí.

Pohádka Korunní princ měla svojí premiéru přímo o Štědrý večer 24. 12. 2015 na kanálu ČT 1 v hlavním vysílacím čase od 19:00. To je doba, na kterou si televize skovávají to nejlepší a v České televizi je už taková milá tradice, že tento čas patří novým pohádkám. Poslední dobou je přitom konkurence obrovská, což je jenom dobře. Nových českých pohádek se tak dočkáme i o další vánoční svátky. Ale o tom si povíme zase někdy příště.

Nová premiérová česká pohádka ze Štědrého dne.

Nelenili jsme a pohádku Korunní princ (2015) jsme pro vás sehnali už s předstihem. Podařilo se nám jí nahrát při neoficiální premiéře a to ve skvělé HD kvalitě. Díky tomu si jí tedy můžete nyní pustit i vy a to pohodlně a zdarma přes internet. Náš streamovací přehrávač je opravdu naprosto jednoduchý na ovládání a práci s ním zvládne snad naprosto každý. Jediné co musíte udělat je přihlásit se v horní části těchto webových stránek. Pak se vám aktivuje přehrávač a vy si budete moci video s Korunním princem přehrát kdykoliv jenom budete chtít.

Mladší princ Karel chce vládnout celému království.

A o čem vlastně vypráví příběh této nové české pohádky? Všechno se to odehrává v zemi, které vládne moudrý král Alexandr. Jenže ani on nemládne a tak už se pomalu připravuje, až předá vládu jednomu ze svých synů. Měl by to být prvorozený Jan. Ten vyrostl ve velmi chytrého a příjemného mladého muže. Jistě z něj bude důstojný nástupce. Jenže je tady ještě mladší princ Karel, který se zřejmě potáže s prázdnou. To se ambicióznímu Karlovi vůbec nelíbí.

Bohužel Karel není ani zdaleka tak ryzí a hodné povahy jako jeho bratr. Jediné po čem skutečně touží je moc. A čím víc o ní sní, tím víc je ochotný udělat prakticky cokoliv. Nakonec svým hříšným myšlenkám podlehne a rozhodne se zrealizovat podlý plán, pomocí kterého se zbaví svého bratra. Využije k tomu i služby svého sluhy Pakosty. Oba dva se totiž potají vloupou do zakázané tajné komnaty. V ní se nacházejí kouzelné věci, které tu ukryt moudrý král. Jsou to pozůstatky po zlém čarodějovi Kruciatusovi, který chtěl kdysi dávno zničit království a nyní žije v Zapovězeném lese.

Král Alexandr je velmi moudrý vladař.

Jak si princ Karel usmyslí, tak udělá. Svému bratrovi dá vypít kouzelný lektvar, který mu vymaže paměť. Po jeho vypití si princ Jan vůbec nepamatuje, kdo je. Karel ho tedy pošle pryč ze zámku směrem do Zapovězeného lesa. Je to místo, ze kterého se ještě nikdy nikdo nevrátil. Navíc tam žije i čaroděj Kruciatus, takže to bude určitě všechno jenom ne bezpečné. A právě v to Karel doufá. Svého bratra už nechce nikdy vidět. Vždyť království určitě stejně zvládne vládnout lépe a sám.

Na prince Jana mezitím čekají obdivuhodná dobrodružství.

Princ Jan je tedy ze hry a Karel se může soustředit na převzetí trůnu. Jan mezitím vchází do lesa, kde ho čeká největší dobrodružství jeho života. Někdy bude humorné, jindy zas až proklatě dramatické. Samozřejmě se nemůže nepotkat s čarodějem Kruciusem, který mu ale samozřejmě nijak nepomůže. Naštěstí potká ještě dědečka Zahradníčka, který mu daruje kouzelnou větvičku. S takovou výbavou se Jan nemusí bát ani draků a tak se s jedním skutečně pustí do křížku. Nebezpečnou saň přemůže a tak osvobodí princeznu. Ta se do něj na první pohled zamiluje. Jenže shodou okolností je to také princezna, kterou chce za svou choť pojmout jeho bratr. Podaří se tedy Janovi se nakonec vypořádat i se svým moci chtivým bratrem?

Taková je pohádka Korunní princ, která je tady online ke shlédnutí. Pojďte si jí přehrát s námi pohodlně a zdarma. Už tady na vás čeká v perfektní kvalitě a u nás si jí navíc můžete pustit na pouhých pár jednoduchých kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí využít. A proč ne právě hned teď.

Dokonce se mu podaří osvobodit princeznu od draka.

Korunní princ je opravdu krásná nová česká pohádka, které nechybí velká dávka humoru a vtipu. Dočkáme se mnoha zajímavých situací a ryze pohádkových momentů. Potěší i silné herecké obsazení s herci jako Kryštof Hádek, Pavel Kříž, Jaromír Hanzlík, Josef Abrhám, Patrik Děrgel, Petr Štěpánek, Eva Josefíková nebo Zlata Adamovská. My vám tento krásný film opravdu můžeme jenom doporučit a jsme opravdu rádi, že jste právě zde. Štědrovečerní pohádky patří ke zlaté pokladnici českých pohádek a Korunní princ je tak to nejlepší, co může televize nabídnout. A podle nás je to opravdu krásná pohádka, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Třeba i právě díky nám.

Více o filmu se určitě dočtete na jeho profilu na CSFD.cz, včetně recenzí samotných diváků.

Tento článek byl zařazen do rubriky Pohádka. Uložte si odkaz.