Komedie Padesát odstínů černé – online a zdarma

Padesát odstínů černé online ke shlédnutí a zdarma. Na této webové stránce právě pro vás přinášíme video s komedií Padesát odstínů černé (v originále: Fifty Shades of Black). Jedná se o bláznivou komedii, která je parodií na erotický bestseller Padesát odstínů šedi. A nejenom na tento příběh, ale i mnohé další populární filmy poslední doby. Aby také ne, když se na filmu podílel i scénárista Marlon Wayans známý z legendárních Scary Movies.

Dobrých komedií není nikdy dost. A film Padesát odstínů černé má ambice se zařadit mezi ně. Tento film si bere jenom to nejlepší z populárních filmů z poslední doby, aby to přetavit do opravdu skvělé podívané, jenž rozesměje i vás. Snímek natočil režisér Michael Tiddes, který sice patří spíše mezi začátečníky, ale měl k sobě opravdu velmi zkušené kolegy. Třeba včetně hlavního scénáristy Marlona Wayanse (pomáhal mu ještě Rick Alvarez). Kromě toho si navíc Wayanse zahrál i jednu z hlavních rolí. V tomto případě tedy tajemného milionáře pana Blacka. Po jeho boku pak uvidíme další zajímavé herce jako: Kali Hawk, Mike Epps, Fred Willard, Jane Seymour, Affion Crockett, Tina Grimm.

Film Padesát odstínů černé - online a zdarma ke shlédnutí.

Padesát odstínů černé šlo do českých kin 28. Ledna 2016. Záhy po premiéře se film vyhoupl na čtvrté místo v divácké návštěvnosti, čemuž se nemůžeme ani trochu divit. Na první týden a jednu ulítnutou komedii je to opravdu velmi slušný výsledek. Jak se ale můžete sami přesvědčit, tak tenhle snímek na to má. Nejenom, že je parodií na známé filmy poslední doby, ale je to prostě příběh, který vás rozesměje sám o sobě.

Tajemný milionář Black není úplně svatoušek.

My jsme pro vás film Padesát odstínů černé nahráli už s velkým předstihem a v opravdu prvotřídní kvalitě z Bluray disku. Díky tomu si můžete tento jedinečný film přehrát s námi naprosto pohodlně a zdarma. Náš streamovací přehrávač je opravdu jednoduchý na ovládání. Pokud si ho chcete aktivovat, tak se stačí jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek.

Má to rád opravdu divoce, klidně i ve výtahu plném lidí.

Příběh jsme zatím zmínili jenom okrajově, tak se na něj pojďme společně podívat podrobněji. Hlavním hrdinou je tajemný milionář Black. Žije v přepychovém sídle obklopený luxusem. Jezdí nejnovějším sporťákem a má kancelář v nejvyšším mrakodrapu ve městě. Kromě toho je to očividně sympaťák s obrovským charisma. A protože je to černoch, tak snad i s velkým ptákem. Kromě toho je po všech stránkách zajímavý muž, jehož obklopuje tajemná aura. Zkrátka vlhký sen všech dívek. Takového muže by prostě chtěli mít a po takovém bezmezně touží. Klidně i jenom na jednu noc. Takovou výsadu moc mužů skutečně nemá.

Jenže s panem Blackem to všechno není tak, jak se na první pohled zdá. Auru tajemna kolem sebe vytváří záměrně. Ve skutečnosti to s ním totiž zas tak slavné není. Všechen svůj majetek i postavení získal vlastně hodně jednoduše. Všechno si to přivlastnil či nějakým způsobem rovnou ukradl. Policii a věřitele má tak vlastně neustále v patách.

Black má opravdové osobní kouzlo.

Kromě toho má o sobě hodně vysoké mínění jako o milenci, navíc praktikující všemožné hlavně SM praktiky. Jenže skutečnost je taková, že i v posteli je naprosto marný. Horší, než čtyřicetiletý panic. Prostě a jednoduše je to muž, o kterého by člověk ani kolo neopřel. Jenže právě se v jeho dohledu objevila žena, která o tom není ani tušení. Pro ní je to skutečně onen úžasný boháč, který jí ve svém soukromém vrtulníku odnese až na ostrov Orgasmu. No je vidět, že zřejmě nepatří mezi ty nejbystřejší, o čemž se brzy přesvědčíme na vlastní kůži. Každopádně to i tak bude rozhodně stát za to.

Další pikantní scény už uvidíte v této ulítnuté americké komedii.

Kromě této webové stránky si film Padesát odstínů černé můžete pustit online rovněž na našem partnerském magazínů Cinemio.

Film Padesát odstínů šedé (2016) je opravdu po všech stránkách skvělou komedii. A není jenom o tomto jednom proláknutém filmu. Řeč přijde například i na Nespoutaného Djanga a další populární filmy a kulturní memy poslední doby. Každopádně je to skvělý odpočinkový film, u kterého opravdu nemusíte moc přemýšlet, ale je takřka zaručené, že se budete výborně bavit. Film dostal i nás a to jsme to ani nečekali. Udělejte si proto trochu času a přehrajte si tuto povedenou komedii s námi.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.