Jak se zbavit nevěsty (2016) online ke shlédnutí

Film Jak se zbavit nevěsty online ke shlédnutí. Video s novou českou komedií už tady na vás čeká. Exkluzivně s námi si jí můžete pustit přímo zde na této webové stránce. Čeká nás opravdu bláznivá komedie o snaze zničit svatbu svého bývalého. Měl totiž takovou drzost, že si objednal svatební dost v cukrárně své bývalé ženy. Bude to opravdu zábavná podívaná, která vás jistě maximálně rozesměje. Film měl premiéru v českých kinech na závěr dubna, přesněji tedy 28. 4. 2016.

Pro milovníky českých filmů je tady další skvělý snímek, jenž byste si rozhodně neměli nechat ujít. Pokud se chcete opravdu dobře pobavit, tak si pusťte film „Jak se zbavit nevěsty”. Běžte na něj do kin nebo si jej rovnou pusťte s námi. Jedná se o propracovanou romantickou komedii, ve které uvidíte celou řadu populárních českých a slovenských herců a hereček. Komedie nabídne nejenom humor, ale také pár lechtivých svlékacích scén, což je vždycky příjemným kořením každého podobného snímku.

Film Jak se zbavit nevěsty (2016) online ke shlédnutí.

V české komedii Jak se zbavit nevěsty od českého režiséra Tomáše Svobody si mimo jiné zahrají Lenka Vlasáková, Veronika Žilková, David Matásek, Kordula Stropnická, Jaroslav Ples, Jana Švandová, Jaromír Dulava, Andrea Kerestešová a Vladimír Kratina. Scénář filmu napsal rovněž Tomáš Svoboda. Ten se mimo jiné řadí mezi velmi mladé tvůrce a na kontě má zatím jenom pár viditelných projektů. Nejvíce jistě zaujal jeho film Hodinový manžel z roku 2014. I ten se zařadil mezi originální a velmi povedené komedie.

Honza se chce znovu oženit...

Na co všechno se diváci komedie Jak se zbavit nevěsty mohou těšit? Především na známé herečky a herce. Předně na Lenku Vlasákovou, která si zahraje svéráznou moderní ženu Evu, která má slušně vydělávající cukrárnu. Eva se zároveň stará o syna a musí neustále dávat pozor na svou aktivní matku v podání stále atraktivní Jany Švandové.

S bývalým chotěm Honzou, kterého ztvární David Matásek, má dobrý vztah a jak s oblibou říká její věrná kamarádka „nebyli byste pod sluncem první, co se rozvedli a opět se dali po letech dohromady“. A poté se téměř vášnivě políbí a přijde pozvání na luxusní večeři při romantických svíčkách, kde se Honza konečně vymáčkne. Honza se opět zamiloval a vážně uvažuje o svatbě. Nicméně s nějakou jinou slečnou. O tou je nádherná a éterická Linda, která hraje profesionálně na klavír. A po Evě chce maličkost, upéct velký svatební dort. Taková zápletka to je něco pro Evinu mámu. Je to hrdá žena, která se za žádných okolností nevzdává, vždy ví, co v pravou chvíli dělat a tak hodlá zničit cizí svatbu.

Jeho bývalá žena mu to ale jenom tak nedaruje!

Zajímavou postavou celé komedie je pak fotbalový kouč, kterého si zahraje český zpěvák Matěj Ruppert. A ve finále komedie uvidíte typicky českou akční scénu, protože na svatbě budou létat dorty a zákusky, což bude jistě zábavná podívaná. Celá komedie má lechtivý podtón, takže mužské publikum se může těšit na to, že ve filmu uvidí stále atraktivní Lenku Vlasákovou, která se objeví ve svůdném spodním prádle. Lenka Vlasáková bude mít navíc několikrát ve filmu nádherný make-up, který jí bude náramně slušet. Lenka Vlasáková tak v této komedii omládla o několik let, takže směle může konkurovat i mladším herečkám. V Evině rouše pak uvidíte krásnou a sympatickou herečku Andreu Kerestešovou, která hraje jednu z hlavních postav. Pánové se tedy budou mít na co koukat.

Českou komedii Jak se zbavit nevěsty natočil talentovaný režisér Tomáš Svoboda, který v roce 2014 natočil komedii Hodinový manžel. To už jsme ostatně jednou vzpomínali na začátku. Je jasné, že Svobodovi je tento žánr velmi blízký a že ho prostě umí točit. Zatímco v komedii o bandě veselých kamarádů obveseloval diváky z mužského úhlu pohledu, ve veselohře Jak se zbavit nevěsty přinese pobavení a legraci ze světa žen.

Film se natočil docela v rychlém a svižném tempu. Natáčelo se v letních měsících roku 2015 a natáčecí lokace byly především v Praze a na přehradě Orlík, kde se uskutečnil velký závod jachet, který bude drobnou dramatickou vložkou celé komedie.

Nová česká zábavná komedie pro celou rodinu.

Na závěr pár perliček. Ve filmu se také objeví dětské postavy, takže v jedné z dětských postav uvidíte dceru Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, která se jmenuje Kordula Stropnická. Je to její první film, takže čas teprve ukáže, jestli Kordula půjde ve šlépějích svých rodičů.

O nečekané situace rozhodně nebude nouze!

To je to hlavní, co byste měli o filmu Jak se zbavit nevěsty vědět. Je to opravdu svěží a pohodová komedie. Skoro by se mi chtělo říct v americkém stylu. Mladý filmařský team dokázal dát dohromady snímek, za který se rozhodně nemusí stydět. Nám se film líbil a proto vám ho můžeme doporučit všemi deseti. Pokud vás zajímá více, tak mrkněte například na CSFD.cz. Film je plných krásných záběrů a má spád. Zkrátka vám těch 89 minut rychle uteče. Na naší stránce si navíc snímek Jak se zbavit nevěsty můžete přehrát online. Celé je to opravdu pohodlné a navíc zdarma. Víc už není potřeba řešit. Prostě si tu komedii pusťte a uvidíte sami. Ta možnost tady jistě nebude moc dlouho.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.