Film Zlato online

Film Zlato online ke zhlédnutí pro vás. Nový americký thriller už na vás čeká k přehrání doslova na pár kliknutí myši. Film režiséra Stephena Gaghana se vrací k velké kauze těžební firmy Bre-X Mineral Corporation, který se odehrát za začátku 90. let, a v mnohém ovlivnil celosvětovou ochranu životního prostředí.

Exkluzivně na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke zhlédnutí film Zlato. Působivý snímek si můžete přehrát přes internet opravdu pohodlně a zdarma. Film měl premiéru v kinech 16. 2. 2017, ale to berte skutečně jenom jako zajímavost. Vy si totiž můžete s námi tento film přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Video je v opravdu mimořádné kvalitě, jak co se týká obrazu, tak zvuku. To hlavní ale samozřejmě je příběh a nejenom na něj se podíváme blíže.

Film Zlato online ke zhlédnutí.

Pozadí filmu

Film Zlato nabídne dramatický, dobrodružný a také trochu strašidelný příběh, který vznikl na základně skutečné události. To je něco, co filmu dodává opravdu neskutečnou sílu a atmosféru. Činí to z filmu opravdu velmi poutavý snímek, jenž si rozhodně nechcete nechat ujít. Scénář k filmu připravilo duo John Zinman a Patrick Massett. Oba mají velmi bohaté zkušenosti a to dokonce společně. Stojí totiž za scénáři k seriálům Caprica, Šestý smysl nebo Chicago: Zákon ulice a také k filmu Lara Croft – Tomb Raider. A mnohými dalšími.

Kenny Wells touží po novém úspěšném obchodu.

Režie se ujal americký režisér Stephen Gaghan, nositel Oscara z roku 2001 za snímek Traffic – nadvláda gangů (kategorie Adaptovaný scénář), za stejný film obdržel téhož roku také Zlatý globus a cenu BAFTA. Z dalších Gaghanových filmů uveďme snímky Spoušť, Syriana, Pevnost Alamo, Opuštěná nebo Krvavá volba.

A co technické profese? Kamery se ujal Robert Elswit (Muži, co zírají na kozy, Slídil, Bourneův odkaz nebo Mission: Impossible – Ghost Protocol), hudbu složil Daniel Pembertn (Steve Jobs, Zuřivá salsa, Konzultant nebo Vyšší a nižší společnost). Velmi atraktivní budou exteriérové scény, které se natáčely v Thajsku, v Novém Mexiku a také na Manhattanu.

Je zlatý důl opravdu zlatý důl?

Herci

Silné je rovněž herecké obsazení. Jako prvního je třeba zmínit hollywoodskou hvězdu Matthew McConaughey, rodilého Texasana, kterého známe z filmů Vlk z Wall Street, Bahno z Mississippi, Bez kalhot, Obhájce, Svatby podle Mary, Lovec démonů nebo ze seriálu Sex ve městě. Dalším charismatickým hercem je Edgar Ramiréz, který exceloval ve filmu Carlos, známe jej také ale z Hněvu Titánů nebo Úhlu pohledu. Populární je také Bryce Dallas Howard, která si zahrála ve filmech Apollo 13, Šifra mistra Leonarda, v Jurském světě, populární upírské sérii Twilight nebo ve filmu Život po životě.

Z dalších herců uveďme Corey Solla (Café society, Ant-Man), Toby Kebbell (Moty mrtvého muže, Control, Alexandr Veliký), Rachael Taylor (Co dál, Bene?), Bruce Greenwooda, Stacy Keache nebo Michaela Landese. Plejáda výrazných tváří je však mnohem bohatší.

Skandál firmy Bre-X Mineral Corporation.

Příběh

Příběh snímku Zlato nás přenese do doby nedávno minulé – počátku 90. let, do doby, kdy propukl těžební skandál společnosti Bre-X Mineral Corporation. Jedná se o skutečnou událost, která měla dalekosáhlé důsledky. Kenny Wells, neúspěšný obchodník, má plán, jak vydělat peníze. Cestou k nim se má stát zlato, které je dle Kennyho v Indonésii. A tak osloví geologa Mike Acosta a nadchne jej pro plán: vydat se do Indonésie, konkrétně na Borneo, a začít kopat. Zlatý důl má být jistota. Počátek jejich akce je sice spojen s dílčími neúspěchy, ty se ale rozplynou s prvním kouskem zlata. A tak začala žít nová těžební společnost, z chudého Američana se téměř přes noc stal boháč. Ovšem vše má své úskalí – a velké zisky začnou být trnem v oku všem, včetně indonéské vlády, která nechá armádu, aby důl obsadila. Pak se do situace vloží FBI a vše se ještě více zkomplikuje. Kevin se však svého zlata vzdát nechce.

Film podle skutečné události.

Úspěch vždycky láká pozornost všech kolem. A velký úspěch, rovnající se největšímu ložisku zlata za posledních 10 let, láká pozornost o to více. Je jen otázkou času, kdy se začnou objevovat lidé, kteří požadují svůj podíl. A tak úspěch v podobě nálezu zlata je pouze začátek celého příběhu.

Zlato online

Film Zlato je tady připraven ke shlédnutí. Ještě než se do něj ale pustíte, tak samozřejmě musíte vidět i trailer. Ten vás lépe, než cokoliv jiného uvede do děje a toho, zda skutečně stojí za to. My pevně věříme, že se zalíbí.

Závěr

Zlato je velmi působivý dramatický film, který v sobě má i velký kus dobrodružství. Je to historický příběh podle skutečných událostí, což filmu propůjčuje autenticitu a také zajímavou atmosféru. Je to příběh úspěšného muže, který nalezl největší ložisko zlata za dlouhou dobu. Jenže zásluhou toho se na něj začali slítat lidé jako supy. Najednou šlo všechno stranou včetně morálky, práva nebo ochrany přírody. Každý toužil jenom po bohatství. Do velké hry se postupně zapletla Indonéská vláda, armáda i tajné služby USA. Tento film je velkým mementem a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. My vám tento snímek opravdu můžeme jenom doporučit, protože se podle nás jedná o film, který si zaslouží opravdu velkou pozornost. Je to skvělý film a navíc i s poselstvím.

Tento článek byl zařazen do rubriky Drama. Uložte si odkaz.