Film Star Wars: Síla se probouzí (2015) online ke shlédnutí

Sci-fi film Star Wars: Síla se probouzí je tady pro vás online ke shlédnutí. Přímo zde exkluzivně na této webové stránce jsme si pro vás připravili novou sedmou epizodu Hvězdných válek. Jedinečná sága o souboji rytířů Jedi proti přisluhovačům hrůzného Impéria pokračuje. Video s filmem si můžete přehrát naprosto jednoduše a zdarma přímo zde na této naší webové stránce. Můžeme vám slíbit, že to bude stát za to! Snad tuto jedinečnou možnost rozhodně využijete, protože nové Star Wars na vás rozhodně nebudou čekat věčně.

To co se ještě před pár lety zdálo nemožné se stalo skutečnosti. Jedna z nejlegendárnějších filmových ság Star Wars se dočkala nového dílu! To všechno umožnil tvůrce legendárního příběhu George Lucas jenom tím, že prodal práva k příběhu i svou produkční společnost Lucasfilm obřímu filmovému studiu Disney. Stalo se to v roce 2012 a inkasoval za to velmi hezké asi 4 miliardy. Hned tak mohly začít práce na novém dílu Star Wars. Ten chtěl natočit už sám Lucas, ale nějak mu na to nezbyla energie. Velmi dlouho prý uvažoval o natočení další trilogie, která naváže na legendární první tři filmy.

Film Star Wars: Síla se probouzí (2015) online ke shlédnutí.

Novou Star Wars: Epizoda VII: Síla se probouzí natočil až režisér J. J. Abrams. Toho asi není potřeba nějak blíže představovat. Je to on, kdo natočil legendární seriál Ztraceni a v poslední době točí jeden Hollywoodský blocbuster za druhým. Byl to ostatně právě on, kdo dokázal přetvořit skvělý Star Trek tak, aby byl atraktivní i pro mladou generaci. A to se přitom vrátil k úplným počátkům Star Treku s posádkou kapitána Kirka a přísně logickým vulkáncem Spockem. Na kontě má samozřejmě celou řadu dalších skvělých filmů jako Mission: Impossible III nebo Super 8.

Han Solo i Chewbacca jsou zase zpátky!

Největší zajímavostí J. J. Abramse je to, že filmu rozumí ze všech stran. Není to totiž jenom režisér, ale i scénárista, producent a dokonce i příležitostný herec. Takto rozsáhlou zkušenost má skutečně málokdo. Už jenom to byla záruka kvality a toho, že se nové Star Wars: Síla se probouzí povedou. To a obrovský balík peněz. Chtělo by se s úsměvem dodat. Ale to je snad jasné, že na tomto filmu se opravdu nešetřilo. Nové Hvězdné války jsou tak velkofilmem plný nádherných kulis, velkolepých efektů a starých známých hrdinů.

Příběh navazuje na Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediho. Ocitáme se asi 30 let po drsné bitvě o Endoru. Tu sice vyhráli síly dobra, nicméně Impérium nebylo zdaleka poraženo. Jenom se muselo částečně stáhnout, koncentrovat své síly a spokojit se s mnohem menším kouskem galaxie. Většina lidí ale stále žije v bídě a beznaději. Otroctví není daleko a na rytíře Jedi nikdo nevěří. To jsou přeci jenom pohádky pro děti a nikoho takového nikdo nikdy neviděl.
Harrison Ford v jedné ze svých nejslavnějších rolí.

Na planetě Jakku se ale něco děje. Právě na této pouštní planetě žije sympatická dívka jménem Rey. Je to sice krásná žena, která je ale životem v tomto drsném prostředí zocelena jako břitva. Planeta Jakku je jinak známá jako pohřebiště vesmírných lodí. Tedy opravdu celkem drsné místo. Na druhou stranu na každé skládce se občas najdou zajímavé data. Jedny takové tajné plány si nahraje i Reyin robot BB-8. Tím se automaticky dostává do hledáčku impéria. Velmi záhy je Rey unesena.

Naštěstí je tu ještě Finn, bývalý zběhlý stormtrooper a parta dalších dobrodruhů jako Han Solo nebo Chewbacca a roboti R2 D2 a C3PO. To je parta, jenž stojí na straně dobra a nebezpečí se rozhodně nevyhýbá. Je skoro až neuvěřitelné, jak mohli přežít tak dlouhou dobu. Možná na tom má zásluhu i princezna Leia, která se stala zkušenou a uznávanou generálkou.

Čekání na sedmý díl Hvězdných válek bylo dlouhé 10 let.ouhé 10 let.

Bitva o osud galaxie může začít. Na druhé straně je čeká nový a proklatě nebezpečný padouch. Jmenuje se Kylo Ren a jeho spřízněnost s ostatními temnými lordy musí být všem naprosto očividná. Kylo Ren je velmi má nový světelný meč, který má i světelnou zástěru. Paradoxem je, že on sám si na post velitele Impéria teprve zvyká a v mnohých chvílích je nebezpečný především sám sobě. Kromě toho ale v sobě má obrovskou dávku fanatismu a touhu ovládat, která ho žena tam, kde už byli předchozí temní lordi a inperátoři. Navíc jak se brzy ukáže, tak i on je pouhým sluhou, jenž slouží svému veliteli.

Čeká nás opravdu prvotřídní velkofilm nabitý akčními scénami.

Podaří se Finnovi osvobodit krásnou Rey, do které se jenom tak mimochodem stihl za krátkou dobu zamilovat? To už vám nemůžeme prozradit. Každopádně co udělat můžeme je doporučit vám film Star Wars: Síla se probouzí online ke shlédnutí. Ostatně právě proto jsme ho nahráli přímo sem na tyto webové stránky pohodlně a zdarma ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu pohodlně a zdarma. Video je ve výborné kvalitě, takže nepřijde o žádné propracované efekty. Přehrávání videa je přitom u nás opravdu velmi jednoduché a musí ho zvládnout snad každý. Stačí se jenom přihlásit v horní části těcho webových stárnek.

Hlavní záporák se jmenuje Kylo Ren.

Takový je nový díl Star Wars: Síla se probouzí, který měl v našich kinech premiéru 17. 12. 2015. Režisér J. J. Abrams odvedl na nových Hvězdných válkách opravdu poctivý kus práce, za což si zaslouží velké uznání. Nám se film opravdu líbil a můžeme ho doporučit i vám. Ostatně jestli nám nevěříte, tak se stačí jenom podívat na hodnocení obyčejných diváků na CSFD.cz, které je také opravdu hodně pozitivní. Víc už k tomu nemáme co dodat. Prostě si sedmou epizodu Hvězdných válek přehrajte s námi online a dobře se bavte!

Tento článek byl zařazen do rubriky Sci-fi. Uložte si odkaz.