Film Poklad (2015) online ke shlédnutí

Zábavná komedie Poklad je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme exkluzivně a jenom pro vás přichystali zajímavou Rumunsko Francouzskou komedii. Natočil jí mladý rumunský režisér Corneliu Porumboiu, který si zároveň napsal sám i scénář. To se ukázalo jako velmi moudrý a prozíravý krok, protože se mu podařilo natočit opravdu velmi zábavný film, který má opravdu šťávu.

Právě a jenom na vás tady čeká film Poklad, neboli „Comoara”, jaks e v rumunském originále snímek jmenuje. Je to opravdu krutě zábavná komedie, která vás nenechá na pochybách, že opravdu zábavné filmy se točí i v dnešní době. Snad se i díky tomuto našeho článku obrátí trochu více pozornosti k tomuto filmu, který si to opravdu zaslouží. Snímek Poklad byl natočený už v roce 2015, ale premiéry v našich kinech se dočkal 4. února 2016. Na tom ale není ani nic zvláštního, protože podobné národní filmy to mají vždycky mnohem těžší v tom, aby se dokázali prosadit.

Film Poklad online ke shlédnutí pro vás.

Na film Poklad však nemusíte běžet do nejbližšího kina. Mnohem jednodušší bude pokud si ho přehrajete s námi a to naprosto pohodlně a zdarma online. Video s filmem jsme pro vás nahráli už s předstihem a právě díky tomu vám ho můžeme nabídnout online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Poklad už na vás čeká v opravdu prvotřídní HD kvalitě. Určitě se budete téměř rozplývat nad krásně ostrým obrazem a maximálně věrným zvukem. Přehrávání je u nás navíc naprosto jednoduché. Stačí se jenom přihlásit v horní části této webové stránky, čímž si aktivujete náš online streamovací přehrávač.

Nová krutě zábavná komedie z Rumunska.

A o čem je vlastně příběh filmu? Je to vlastně hodně jednoduchý a komorní příběh. Podíváme se do jedné zapadlé rumunské vesničky, kterou bezmezně sužuje chudoba. Těch pár obyvatel co zde ale žije má také své sny a touhy po bohatství. Jedním z nich je i mladý muž Costi. Ten se potácí v dluzích. Měl by platit alimenty na své dítě, což už je ale v mimo jeho síly. Přesto má Costi naději, že se mu podaří svou bezvýchodnou situaci změnit. Má k tomu úplně jednoduché a přímočaré řešení. Stačí jenom najít poklad!

Režisér Corneliu Porumboiu odvedl opravdu skvělou práci.

Ano slyšíte správně poklad. Legenda jeho vesnice totiž praví, že jeho pradědeček zakopal před příchodem komunistů velký poklad plný šperků a zlata. Nález tohoto jmění by mohl změnit život nejenom Costi, ale všech okolo. Adriany, Cornela, Vanzatora,… úplně všichni by to jistě více, než uvítali.

Jenže jak se k onomu pokladu dostat? Najít ho není nic jednoduché. Už jenom protože staré legendy nejsou zrovna moc přesné ohledně určení místa, kde byl zakopaný. A stejně tak moderní technika v podobě detektoru kovu má své mouchy. Ten totiž pípá vlastně úplně na všechno. Přesto má Cosťa bezmezné odhodlání a jeho kamarádi z vesnice ho v tom jenom podporují. To by bylo, aby nakonec nepřevrátili zapadlou rumunskou vesničku úplně vzhůru nohama. A věřte mi, že až uvidíte jejich zapálené počínání, tak jim v tom budete ještě fandit.

Najde Cosťa svůj vytoužený poklad?

Najít poklad je přece něco, co by chtěl každý. Navíc když si je člověk skoro jistý, že ho má třeba přímo na zahradě, tak i to odhazování hlíny lopatou jde samo. Film Poklad je opravdu originální a místo možná trochu ulítlá komedie. To jí ale vůbec nic neubírá na jejich kvalitách. Je to film, který svou hravostí připomíná zlatá šedesátá léta. Jinak je to rovněž velmi komorní snímek, ve kterém děj graduje hlavně v dialozích. Každopádně se na něj dobře dívá. Samozřejmě nečekejte žádné známé herce. Ostatně ani jméno režisér a scénáristy Corneliu Porumboiu nepatří k těm známým. Věřte ale, že právě i díky tomuto filmu o něm jistě ještě uslyšíme.

Že by to skončilo na policejní stanici?

Film Poklad vám prostě a jednoduše můžeme doporučit online ke shlédnutí. S námi si ho přehrajete opravdu pohodlně a zdarma. Video s filmem už tady na vás čeká ve výborné kvalitě a úplně zdarma. Jak už jsme nastínili, tak celé přehrávání je u nás opravdu jednoduché a musí ho zvládnout snad úplně každý. Co ještě říct? Pokud chce získat o filmu další informace, tak vám můžeme doporučit například jeho profil na CSFD.cz. Pokud další informace už nehledáte, tak si ho samozřejmě můžete rovnou pustit. Každopádně vám přejeme příjemnou a nerušenou zábavu.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.